Upadłość konsumencka Pruszków

Upadłość konsumencka Pruszków​

Wszystko co należy wiedzieć o sprawach związanych z upadłością konsumencką, o których prawdopodobnie nie słyszałeś, napisane mało formalnym językiem dowiesz się ode mnie. Skoro tu jesteś to zakładam, że masz dość komornika i windykacji. Dzielę się wiedzą i doświadczeniem, które zdobywam po dziś dzień. Skutecznie pomagam na każdym etapie postępowania upadłościowego. 

Pomogłem oddłużyć się 86 osobom na kwotę ponad 48 milionów złotych*.
* W latach 2019-2022

Upadłość Konsumencka Pruszków – to filia firmy PKFO

Albert Ligman

Uważam, że nikt nie zasługuje na cierpienie z powodu długów.

upadłość konsumencka pruszków podstawowe informacje
upadłość konsumencka pruszków podstawowe informacje

Ogłoszenie upadłości konsumenckiej

Uważam, że każdy zasługuje na drugą szasnę.

Ogłoszenie upadłości konsumenckiej to proces, który ma na celu Cię oddłużyć. Ogłoszenie upadłości konsumenckiej to nie kara, a Twoje prawo. Nie myl upadłości konsumenckiej z tym, że musisz spłacić wszystkie długi. Aby bardziej zobrazować czym są sprawy upadłościowe powiedziałbym, że są czymś takim jak zbankrutowanie. Zapewne słyszałeś kiedykolwiek, że jakaś firma zbankrutowała – teraz ta możliwość, czyli ogłoszenie upadłości (Upadłość konsumencka osoby fizycznej nie prowadzącej działalności gospodarczej– nazwa profesjonalna) jest możliwe też dla osób, a nie tylko dla firm.

Upadłość konsumencka to jedyna szansa na uwolnienie się od długów raz na zawsze, gdy szanse na ich spłatę przekraczają nasze możliwości finansowe. To inaczej bankructwo, osoby fizycznej nie prowadzącej działalności gospodarczej (firmy też mogą, o tym szukaj na blogu). Postępowanie upadłościowe jest przeprowadzone w taki sposób, aby zaspokoić wierzycieli chociaż w minimalnym stopniu. Nie musisz spłacać wszystkiego. Dla niektórych to mało realne, zastanawiają się jak to w ogóle możliwe. Jest to możliwe. Dla naszych klientów to prawdziwa ulga, radość i łzy szczęścia. Pomogliśmy wielu Polakom się oddłużyć i zacząć godnie żyć. Warto umówić spotkanie i porozmawiać o upadłości konsumenckiej. Dołącz do ludzi, którzy zaczęli Nowe Finansowe życie. Porzuć strach przed nieznanymi telefonami, windykatorami czy komornikami. Skuteczny wniosek o upadłość pozwoli żyć od nowa.

Proces upadłości konsumenckiej

1. Bezpłatna konsultacja

Skontaktuj się z nami w dowolny sposób i umów się na bezpłatną konsultację w sprawie upadłości konsumenckiej.

2. Spotkanie

Wszystko Ci wyjaśnimy. On-line lub osobiście w sposób jasny i zrozumiały przed złożeniem wniosku wyjaśnimy Ci wszelkie kwestie dotyczące upadłości konsumenckiej.

3. Wniosek

Zajmiemy się przygotowaniem wniosku o upadłość konsumencką

Dlaczego warto abyś skorzystał z moich usług?
Wiem co czujesz i czego potrzebujesz.
  • Wiem, że nie potrzebujesz więcej problemów. Przeprowadzę Cię przez cały proces bez stresu. Kontakt ze mną wprowadzi spokój w Twoim życiu.

Poszukiwacze długów.
  • Wiele osób wyrzuca dokumenty. Ze mną znajdziesz wszystkie długi – zrobię to za Ciebie.

Upadłość konsumencka bez tajemnic.
  • Zrozumiesz na czym polega upadłość, poznasz wszystkie etapy i będziesz świadoma/y całego procesu. Zanim zdecydujesz się na wniosek zostaną udzielone odpowiednie porady prawne. Wszystko zrozumiałym językiem, a nie prawnym żargonem.
Odpowiedzialna upadłość konsumencka.
  • Moja usługa nie kończy się na napisaniu wniosku. Powiedziałbym, że od wniosku dopiero zabawa się zaczyna. Przygotujemy Cię na spotkanie z syndykiem, będziemy odpisywali na wszystkie pisma, przygotujemy wniosek o plan spłaty lub umorzenie długów i wiele innych. Dopiero gdy wszystkie długi zostaną umorzone nasza współpraca się zakończy. 
Przydatne informacje związane z upadłością konsumencką:

Chcesz o coś zapytać? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. My też kiedyś składaliśmy pierwszy wniosek i wiemy, że całe to zagadnienie na początku może wydawać się skomplikowane.

rozmowa-z-doradca-kredytowym-umow-spotkanie

Nie lubisz formularzy, cenisz dyskrecję i wolisz porozmawiać osobiście? To bardzo dobrze, bo my też. Bardzo szczegółowo omówimy wszelkie kwestie związane z upadłością w Twojej sytuacji.

Jak ogłosić upadłość?

Ogłoszenie upadłości konsumenckiej to proces wielo-etapowy. Decyzję o przyznaniu upadłości podejmuje sąd. Do upadłości konsumenckiej należy się przygotować, a napewno poznać podstawowe informacje w zakresie prawa upadłościowego. Jeżeli chciałbym przeprowadzić upadłość konsumencką zacząłbym od tego, aby uzyskać pomoc prawną i dowiedzieć się więcej na temat upadłości. Kwestie do dyskusji dotyczące upadłości konsumenckiej u każdej osoby będą inne – nie sposób opisać tutaj całego zakresu prawa upadłościowego. Najprościej będzie jeżeli chcesz przeprowadzić upadłość – umówić się na bezpłatną konsultację Twojej sprawy: online-lub stacjonarnie.

Należy też dowiedzieć się kiedy sąd odrzuci wniosek i jak tego uniknąć. Sąd bada przyczyny ogłoszenia upadłości, ale nie mają one wpływ na to czy dostaniesz upadłość konsumencką czy nie – mają wpływ na wysokość i długość planu spłaty.

Upadłość konsumencka Warszawa

Nie przypadkowo poruszamy tutaj kwestię upadłości konsumenckiej w Warszawie ponieważ dla osób z miejscowości Pruszków, właściwy Sąd Rejonowy – Wydział Gospodarczy sądu upadłościowego znajduje się właśnie w Warszawie. Także swoich spraw upadłościowych nie załatwisz w Pruszkowie tylko w Warszawie.

Porozmawiajmy

    Imię i nazwisko:
    Temat rozmowy: