Doradca kredytowy Radom

Doradca kredytowy to specjalista, dzięki któremu uzyskamy potrzebą pomoc w zakresie wyboru najkorzystniejszej oferty kredytowej. W chwili obecnej w naszym kraju kredyt hipoteczny stał się jedną z najpewniejszych dróg zakupu własnego mieszkania lub domu. Jednakże jak powszechnie wiadomo, takie zobowiązanie finansowe jest coraz trudniej otrzymać. 

Dlatego specjalista, jakim jest doradca kredytowy pomoże Państwu przejść przez cały proces wnioskowania o kredyt w sposób bezstresowy. Zacznie od najważniejszej rzeczy jaką jest- sprawdzenie zdolności kredytowej. Nasza firma charakteryzuje się tym, że posiada bardzo duże doświadczenie w zakresie prezentacji i wyboru najlepszej oferty dla klientów. Firma posiada ugruntowaną pozycję na rynku finansowym. Nie tylko, jeżeli chodzi o udzielanie kredytów hipotecznych, ale również pożyczek prywatnych i skupowanie nieruchomości. 

Współpraca z wykwalifikowanym doradcą kredytowym niesie ze sobą wiele wymiernych korzyści. W związku z tym wszelkie decyzje o pozyskaniu środków stają się o wiele bardziej przemyślane oraz trafione. 

Czy już to nie jest dobrym powodem, aby udać się do doradcy kredytowego?

Doradca kredytowy

W naszej firmie pracują wyłącznie specjaliści, którzy swoje usługi świadczą na podstawie zdobytego doświadczenia zakresie finansów, ale również dużego doświadczenia zawodowego. Warto dodać, że praca pośrednika kredytowego kontrolowana jest przez Komisję Nadzoru Finansowego

W jednym miejscu możesz porównać wiele produktów kredytowych, aby uniknąć przez to ewentualnego pominięcia atrakcyjnego rozwiązania. Doradca kredytowy Radom cały proces związany z uzyskaniem danego kredytu prowadzi kompleksowo w wielu miejscach jednocześnie (analiza prawna, analiza finansowa i analiza nieruchomości). Dzięki temu potencjalny kredytobiorca zyskuje o wiele większe szanse na pozytywną decyzję kredytową, ale także jest on w ten sposób zaoszczędzić sporą ilość własnego czasu. 

W chwili obecnej z usług doradców kredytowych decyduje się korzystać bardzo duża liczba osób, a wszystko dlatego, ponieważ wiąże się z tym działaniem wiele wymiernych korzyści. Działanie takie jest również niezwykle bezpieczne i komfortowe, ponieważ każdy z klientów może mieć pewność, że znalazł się pod opieką wykwalifikowanego specjalisty. Doradca finansowy zna wszelkie zagadnienie i tajniki związane ze skutecznym pozyskiwaniem finansowania, kredyty hipoteczne nie mają dla niego żadnych tajemnic. Dlatego, jeżeli Państwo również jesteście na etapie poszukiwania dobrego rozwiązania kredytowego dla siebie to zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą, który z całą pewnością w znaczący sposób ułatwi ten proces. 

Zakres naszych usług

Do zakresu naszych usług można zaliczyć:

 • kredyt hipoteczny
 • pożyczka prywatna
 • kupno-sprzedaż nieruchomości
 • ochrona majątku przed komornikiem
 • upadłość konsumencka
 • badanie przedawnienia długów
 • wykup wypowiedzianych kredytów
90 % spraw załatwisz on-line

3 kroki do kredytu mieszkaniowego

01

Dowiesz się jaką dokładnie masz zdolność kredytową

02

Omówimy oferty i wybierzemy najlepsze banki

03

Skompletujemy dokumenty i złożymy wnioski do 3 banków

Ekspert finansowy - Paczka korzyści

Tak pracuję ja i moi pośrednicy kredytowi

Komfort. 90% spraw załatwisz online. Sprawdzisz zdolność, uzyskasz najlepsze oferty i skompletujemy dokumenty.

Wykonujemy analizę, prawie taką samą jak bank. Dlatego Twój wniosek pretenduje do decyzji pozytywnej.

Po analizie spraw i skompletowaniu dokumentów na jednym spotkaniu podpiszesz wnioski do 3 banków- dla bezpieczeństwa transakcji.

Za bezpieczeństwo Twojej sprawy odpowiada człowiek- nie system. Otrzymasz rzetelne informacje na temat Twojej sytuacji.

W sprawach trudnych szukamy rozwiązań, które zmienią Twoją sytuację na korzyść– zostaną zaakceptowane przez bank.

Za naszą usługę nic nie płacisz. Płaci nam bank zamiast pracownikowi w banku. Nie zwiększa to kosztu Twojego kredytu.

FAQ-najważniejsze pytania i konkretne odpowiedzi.

Czy muszę mieć dobrą historię kredytowa?

Aby dostać kredyt hipoteczny musisz mieć dobrą historię kredytową. Dobra historia kredytowa to brak opóźnień powyżej 30 dni. W przypadku opóźnień 30-60 dni sytuacja jest do uratowania. Natomiast w przypadku opóźnień powyżej 60 dni mamy poważny problem. Jeżeli nie masz pewności co do swojej historii kredytowej sprawdź BIK na https://www.bik.pl

Ile muszę mieć wkładu własnego?

Jeżeli kupujesz nieruchomość to przynajmniej 10 %. Jeżeli się budujesz na działce kupionej za gotówkę to działka będzie Twoim wkładem własnym.

Jak sprawdzić zdolność kredytową?

Prawda jest taka, że nie jesteś w stanie samodzielnie ocenić zdolności kredytowej. Co więcej narzędzia, które znajdziesz w internecie też nie są w stanie zrobić tego poprawnie. Dobry pośrednik kredytowy jest w stanie policzyć zdolność kredytową prawie tak samo jak analityk w banku. Ta praca zajmie mu przynajmniej kilka godzin (wiele banków), ale między innymi na tym polega praca doradcy kredytowego. Dzięki temu będziesz miał przegląd zdolności w największych bankach i pewność, że zostało zrobione to poprawnie (otrzymasz wynik liczenia zdolności).

Czego unikać?

Unikaj składania wniosków o kredyt "w ciemno". W ten sposób robisz niepotrzebne zapytania w BIK i obniżasz swoją ocenę punktową.

Jakie dokumenty będą potrzebne?

Osobowe, finansowe oraz dotyczące nieruchomości.

Ile czasu zajmuje uzyskanie kredytu?

W zależności od banku średnio trzeba dać sobie miesiąc. Najszybciej udało mi się wypłacić kredyt w 7 dni, ale nie jest to reguła.

Jaki termin wpisać na umowie przedwstępnej zakupu nieruchomości?

Skoro uzyskanie kredytu może trwać nawet 30 dni, to biorąc pod uwagę skompletowanie dokumentów: osobowych, finansowych i nieruchomości najbardziej optymalnym terminem jest 60 dni.

Jakie są koszta związane z kredytem przy zakupie nieruchomości?

1. Wycena nieruchomości
2. Prowizje i ubezpieczenia bankowe.
3. Opłaty za konto, karty kredytowe, oraz inne wymogi.
4. Notariusz i oplaty Sądowe.
5. Ubezpieczenie pomostowe kredytu hipotecznego.
6. Ubezpieczenie nieruchomości jako ostatnie dodatkowe koszty kredytu.

Jakie są etapy kredytu hipotecznego?

1. Wstępna konsultacja oraz analiza wstępnej dokumentacji
2. Przygotowanie najlepszych ofert i sprawdzanie zdolności kredytowej
3. Omówienie oferty i wybór banków
4. Kompletowanie przez Klienta dokumentów do wniosków kredytowych - zgodnie z przygotowaną przez nas Spersonalizowaną Listą Dokumentów
5. Procesowanie wniosków kredytowych (wnioski do banków podpisujesz na jednym spotkaniu)
6. Decyzja kredytowa - omówienie decyzji, szablonu umowy kredytowej i warunków finansowania
7. Oczekiwanie na umowę / oczekiwanie na decyzje w innych bankach / przygotowanie do podpisania umowy kredytowej
8. Umowa kredytowa podpisana
9. Spełnienie warunków do uruchomienia kredytu
10. Kredyt uruchomiony

Umowa kredytowa podpisana, co dalej?

Gdy podpiszesz umowę o kredyt hipoteczny udajesz się do notariusza celem podpisania umowy kupna nieruchomości Z tą umową (aktem notarialnym) wracasz do banku i bank uruchamia kredyt.

złoż wniosek online

Poznasz swoją zdolność kredytową, bo szczegółowo przeanalizujemy 32 parametry, które maja na to wpływ. Aplikując online sprawisz, że przesłane oferty będą realne. Dzięki temu podejmiesz właściwe decyzje finansowe.

rozmowa-z-doradca-kredytowym-umow-spotkanie

Nie lubisz formularzy, cenisz dyskrecję i wolisz porozmawiać z EXPERTEM to bardzo dobrze, bo my też. Bardzo szczegółowo omówimy wszelkie kwestie związane z kredytem, ofertami, zdolnością i nieruchomością.

Tak wygląda proces kredytowy

1-7 dni

Analiza potrzeb

 • Aplikuj online
 • dowiesz się jaką masz zdolność
 • otrzymasz najkorzystniejsze oferty
 • skompletujemy dokumenty
 • na jednym spotkaniu podpiszesz wnioski do 3 banków
1-7 dni

7-30 dni

Analiza wniosku w banku

 • analiza prawna
 • analiza finansowa
 • analiza nieruchomości
 • decyzja kredytowa
7-30 dni

1-3 dni

Wypłata kredytu

 • podpisanie umowy kredytu hipotecznego
 • podpisanie aktu notarialnego
 • wypłata kredytu
1-3 dni


  Kredyt hipoteczny od innych kredytów różni się przede wszystkim tym, że jest to o wiele tańsza forma pożyczenia pieniędzy z instytucji bankowej, dzieje się tak, ponieważ taki kredyt charakteryzuje się długim okresem spłaty i niższym oprocentowaniem. Należy również dodać, że otrzymanie takiego zobowiązania finansowego zależy w głównej mierze od posiadania wkładu własnego, zatrudnienia oraz posiadania pozytywnej historii kredytowej. Dlatego też, w takim przypadku należy sprawdzić od sprawdzenia Biura Informacji Kredytowej, gdyż w miejscu tym są przechowywane oraz udostępniane wszelkie informacje odnoszące się do naszych wcześniejszych spłat pożyczek i kredytów.

  Doradca finansowy swoje usługi świadczy wyłącznie na najwyższym poziomie i jest w stanie dobrać optymalną ofertę kredytową dla każdego klienta. 

  Pożyczka prywatna z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Dzieje się tak, ponieważ taką formę zobowiązania finansowego jest się w stanie najprościej uzyskać. Pożyczka prywatna może być udzielona pod zastaw nieruchomości. W praktyce oznacza to nic innego, jak brak weryfikacji potencjalnego pożyczkobiorcy w Biurze Informacji Kredytowej oraz pozostałych bazach dłużników, do których można zaliczyć między innymi: Biuro Informacji Gospodarczej, bądź też Krajowy Rejestr Dłużników. W związku z tym taka pożyczka może zostać udzielona osobom zadłużonym.


  Jeżeli chodzi o usługę odnoszącą się do kupna-sprzedaży nieruchomości to należy powiedzieć przede wszystkim to, że zostaje tutaj oferowane specjalistyczne wsparcie prawne dotyczące analizy prawnej danej nieruchomości, ale również skompletowania stosownej dokumentacji. Kupno nieruchomości odbywa się za gotówkę. Skupowane zostają również takie nieruchomości, które posiadają pewne wady prawne oraz takie, które są zadłużone i nadające się do remontu, w udziałach, po spadku lub do wyburzenia. Cała procedura przebiega w sposób bezpieczny oraz komfortowy dla klienta. 

  Dlaczego warto skorzystać z usług doradztwa kredytowego?

  Z doradztwa kredytowego warto skorzystać przede wszystkim dlatego, ponieważ działanie takie jest w stanie zaoszczędzić sporą ilość czasu na poszukiwanie odpowiedniej oferty finansowej. Oprócz tego klienci nie muszą tracić czasu na zbędne formalności związane z procesem wnioskowania o kredyt, ponieważ doradca kredytowy Radom robi to w ramach świadczonych przez siebie usług i na jednym spotkaniu podpiszesz wniosku do 3 banków..

  Każdego roku rośnie liczba osób zainteresowanych uzyskaniem takiej pomocy. Dla naszej firmy liczy się na pierwszym miejscu zadowolenie klienta. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby taką osoba zgłaszająca się do nas mogła otrzymać to, na co liczyła.

  Warto także zaznaczyć, że w obecnej chwili banki prześcigają się ze sobą na różne oferty i promocje. W związku z tym, jeżeli jesteśmy zwykłym klientem z ulicy to nie będziemy w stanie zauważyć wszystkich aktualnych ofert, ani też na bieżąco monitorować sytuacji mającej miejsce w branży finansowej. Zgłaszając się do doradcy, którego większość klientów jest z rekomendacji mamy pewność, że zostaną nam zaproponowane wyłącznie najkorzystniejsze oferty na rynku.  Nasz doradca finansowy na co dzień pracuje z kredytami, dlatego zna aktualne procedury bankowe oraz najnowsze promocje i sposoby na obniżenie kosztów kredytu.

  5/5

  Przykładowe opinie klientów

  Jestem bardzo usatysfakcjonowany zaproponowanym mi kredytem hipotecznym. Sądziłem, że ten proces znacznie się wydłuży, a same kredyty hipoteczne to była dla mnie czarna magia. Natomiast mając przy sobie takiego specjalistę wszystko poszło bardzo szybko. Teraz mogę się cieszyć własnym mieszkaniem wraz z moją rodziną. Pozdrawiam serdecznie i polecam doradztwo kredytowe w PKFO 🙂

  Bartosz

  Uzyskanie kredytu przebiegło bardzo sprawnie. Wszystkie formalności zostały za mnie załatwione, a oferty kredytów hipotecznych wnikliwie przedstawione. Otrzymałam taką ofertę kredytową, na której mi najbardziej zależało. Myślę, że w przyszłości jeszcze nie jeden raz skorzystam z usług doradcy kredytowego, ponieważ rozwiązanie takie było dla mnie bardzo komfortowe.

  Nadnia

  Bardzo szczegółowo przeanalizowali moją sytuację, okazało się, że mogę dostać kredyt tylko w dwóch bankach (inni doradcy nawet tego nie zauważyli). W terminie ok 7 dni skompletowaliśmy wszystkie dokumenty i potem dostałem decyzje pozytywne. Sprawnie i bez stresu. Polecam!

  Patryk

  Porozmawiajmy

   Imię i nazwisko:
   Temat rozmowy:

   Skontaktuj się z nami

   Warto rozmawiać, by wiedzieć więcej! Konsultacje są darmowe.

   Obserwuj nas