Doradca kredytowy Bydgoszcz

Doradca kredytowy Bydgoszcz to specjalista, który swoje usługi świadczy wyłącznie na najwyższym poziomie. Wszyscy klienci, którzy zgłaszają się o pomoc w zakresie doradztwa kredytowego mogą mieć pewność, że otrzymają najkorzystniejszą dla siebie ofertę. Wszystko dlatego, ponieważ nasi specjaliści posiadają nie tylko rozległą wiedzę w zakresie finansów i prawa, ale również posiadają ogromne doświadczenie zawodowe. Kredyty hipoteczne nie mają dla nich żadnych tajemnic. To wszystko sprawia, że wszystkie proponowane rozwiązania finansowe są w pełni dostosowane do potrzeb każdego klienta. Doradztwo kredytowe to także gwarancje dużej dozy komfortu oraz bezpieczeństwa podczas przeprowadzania proces kredytowego. 

Czy już to nie jest dobrym powodem, aby udać się do doradcy kredytowego?

Doradztwo finansowe

Doradca finansowy Bydgoszcz pomaga swoim klientom również odzyskać kontrolę nad  sprawami finansowymi, dokładnie badając budżet i problemy z zadłużeniem klienta oraz zapewniając realistyczny sposób działania. Doradcy kredytowi edukują klientów, gdzie należy dokonać korekt w swoich budżetach, i zapewniają im narzędzia do śledzenia wydatków, dając jasny obraz tego, dokąd idą ich pieniądze.

Każda osoba, która decyduje się korzystać z usług doradcy kredytowego może mieć pewność, że wszelkie formalności związane z procesem wnioskowania o zobowiązanie finansowe będą w wiele prostsze. Ekspert kredytowy nie tylko załatwi za Państwa wszystkie formalności związane z uzyskaniem danego kredytu, ale też brał udział w kontaktach z instytucją bankową. Działanie takie w znacznym stopniu ograniczy stres związany z całą procedurą. Nic więc dziwnego, że każdego roku z takiej możliwości decyduje się korzystać coraz większe grono kredytobiorców. Zastosowanie takiego rozwiązania jest w dużej mierze polecane w szczególności osobom, które starają się o pozyskanie kredytu hipotecznego, gdyż w chwili obecnej jest wiele ofert takiego zobowiązania i nie znając specyfiki rynku finansowego ciężko będzie w sposób samodzielny wybrać najbardziej optymalną ofertę. A jak powszechnie wiadomo, kredyt hipoteczne to zobowiązanie finansowe na długi okres czasu, dlatego należy w takiej sytuacji przeanalizować wszystkie możliwe warianty.

Doradca finansowy to specjalista, którego można zapytać o wszystkie kwestie, które nas interesują w związku z zaciągnięciem kredytu. Jest to osoba, która nie tylko doskonale zna się na rynku finansowym, ale również na przepisach polskiego prawa odnoszących się do tego zakresu. Dlatego też, jeżeli jesteście Państwo na etapie poszukiwania właściwego kredytu dla siebie to zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy w celu ułatwienia takiego działania. 

Zakres usług

Doradca kredytowy Bydgoszcz świadczy usługi w szerokim zakresie, a można tutaj zaliczyć takie kwestie jak:

 • kredyty hipoteczne
 • kredyt konsolidacyjny
 • kredyt gotówkowy
 • pozyskanie pożyczki prywatnej
 • kupno-sprzedaż nieruchomości
 • upadłość konsumencka
 • wykup wypowiedzianych kredytów
90 % spraw załatwisz on-line

3 kroki do kredytu hipotecznego

01

Dowiesz się jaką dokładnie masz zdolność kredytową

02

Omówimy oferty i wybierzemy najlepsze banki

03

Skompletujemy dokumenty i złożymy wnioski do 3 banków

Paczka korzyści

Tak pracuję ja i moi pośrednicy kredytowi

Komfort. 90% spraw załatwisz online. Sprawdzisz zdolność, uzyskasz najlepsze oferty i skompletujemy dokumenty.

Wykonujemy analizę, prawie taką samą jak bank. Dlatego Twój wniosek pretenduje do decyzji pozytywnej.

Po analizie spraw i skompletowaniu dokumentów na jednym spotkaniu podpiszesz wnioski do 3 banków- dla bezpieczeństwa transakcji.

Za bezpieczeństwo Twojej sprawy odpowiada człowiek- nie system. Otrzymasz rzetelne informacje na temat Twojej sytuacji.

W sprawach trudnych szukamy rozwiązań, które zmienią Twoją sytuację na korzyść– zostaną zaakceptowane przez bank.

Za naszą usługę nic nie płacisz. Płaci nam bank zamiast pracownikowi w banku. Nie zwiększa to kosztu Twojego kredytu.

złoż wniosek online

Poznasz swoją zdolność kredytową, bo szczegółowo przeanalizujemy 32 parametry, które maja na to wpływ. Aplikując online sprawisz, że przesłane oferty będą realne. Dzięki temu podejmiesz właściwe decyzje finansowe.

rozmowa-z-doradca-kredytowym-umow-spotkanie

Nie lubisz formularzy, cenisz dyskrecję i wolisz porozmawiać z EXPERTEM to bardzo dobrze, bo my też. Bardzo szczegółowo omówimy wszelkie kwestie związane z kredytem, ofertami, zdolnością i nieruchomością.

Tak wygląda proces kredytowy

1-7 dni

Analiza potrzeb

 • Aplikuj online
 • dowiesz się jaką masz zdolność
 • otrzymasz najkorzystniejsze oferty
 • skompletujemy dokumenty
 • na jednym spotkaniu podpiszesz wnioski do 3 banków
1-7 dni

7-30 dni

Analiza wniosku w banku

 • analiza prawna
 • analiza finansowa
 • analiza nieruchomości
 • decyzja kredytowa
7-30 dni

1-3 dni

Wypłata kredytu

 • podpisanie umowy kredytu hipotecznego
 • podpisanie aktu notarialnego
 • wypłata kredytu
1-3 dni
FAQ-najważniejsze pytania i konkretne odpowiedzi.

Czy muszę mieć dobrą historię kredytowa?

Aby dostać kredyt hipoteczny musisz mieć dobrą historię kredytową. Dobra historia kredytowa to brak opóźnień powyżej 30 dni. W przypadku opóźnień 30-60 dni sytuacja jest do uratowania. Natomiast w przypadku opóźnień powyżej 60 dni mamy poważny problem. Jeżeli nie masz pewności co do swojej historii kredytowej sprawdź BIK na https://www.bik.pl

Ile muszę mieć wkładu własnego?

Jeżeli kupujesz nieruchomość to przynajmniej 10 %. Jeżeli się budujesz na działce kupionej za gotówkę to działka będzie Twoim wkładem własnym.

Jak sprawdzić zdolność kredytową?

Prawda jest taka, że nie jesteś w stanie samodzielnie ocenić zdolności kredytowej. Co więcej narzędzia, które znajdziesz w internecie też nie są w stanie zrobić tego poprawnie. Dobry pośrednik kredytowy jest w stanie policzyć zdolność kredytową prawie tak samo jak analityk w banku. Ta praca zajmie mu przynajmniej kilka godzin (wiele banków), ale między innymi na tym polega praca doradcy kredytowego. Dzięki temu będziesz miał przegląd zdolności w największych bankach i pewność, że zostało zrobione to poprawnie (otrzymasz wynik liczenia zdolności).

Czego unikać?

Unikaj składania wniosków o kredyt "w ciemno". W ten sposób robisz niepotrzebne zapytania w BIK i obniżasz swoją ocenę punktową.

Jakie dokumenty będą potrzebne?

Osobowe, finansowe oraz dotyczące nieruchomości.

Ile czasu zajmuje uzyskanie kredytu?

W zależności od banku średnio trzeba dać sobie miesiąc. Najszybciej udało mi się wypłacić kredyt w 7 dni, ale nie jest to reguła.

Jaki termin wpisać na umowie przedwstępnej zakupu nieruchomości?

Skoro uzyskanie kredytu może trwać nawet 30 dni, to biorąc pod uwagę skompletowanie dokumentów: osobowych, finansowych i nieruchomości najbardziej optymalnym terminem jest 60 dni.

Jakie są koszta związane z kredytem przy zakupie nieruchomości?

1. Wycena nieruchomości
2. Prowizje i ubezpieczenia bankowe.
3. Opłaty za konto, karty kredytowe, oraz inne wymogi.
4. Notariusz i oplaty Sądowe.
5. Ubezpieczenie pomostowe kredytu hipotecznego.
6. Ubezpieczenie nieruchomości jako ostatnie dodatkowe koszty kredytu hipotecznego.

Jakie są etapy kredytu hipotecznego?

1. Wstępna konsultacja oraz analiza wstępnej dokumentacji
2. Przygotowanie najlepszych ofert i sprawdzanie zdolności kredytowej
3. Omówienie oferty i wybór banków
4. Kompletowanie przez Klienta dokumentów do wniosków kredytowych - zgodnie z przygotowaną przez nas Spersonalizowaną Listą Dokumentów
5. Procesowanie wniosków kredytowych (wnioski do banków podpisujesz na jednym spotkaniu)
6. Decyzja kredytowa - omówienie decyzji, szablonu umowy kredytowej i warunków finansowania
7. Oczekiwanie na umowę / oczekiwanie na decyzje w innych bankach / przygotowanie do podpisania umowy kredytowej
8. Umowa kredytowa podpisana
9. Spełnienie warunków do uruchomienia kredytu
10. Kredyt uruchomiony

Umowa kredytowa podpisana, co dalej?

Gdy podpiszesz umowę o kredyt hipoteczny udajesz się do notariusza celem podpisania umowy kupna nieruchomości Z tą umową (aktem notarialnym) wracasz do banku i bank uruchamia kredyt.


  Jeżeli chodzi o pomoc związaną z pozyskaniem kredytu hipotecznego to należy powiedzieć przede wszystkim to, że doradca kredytowy Bydgoszcz jest w stanie dobrać dla nas odpowiednią ofertę zarówno, jeżeli chodzi o zakup mieszkania, jak i o budowę domu. Kredyt hipoteczny odznacza się tym, że można go uzyskać, gdy posiadamy minimum 10 procent własnego wkładu, aczkolwiek w większości przypadku rekomenduje się, aby było to 20 procent.

  Innym, kluczowym wymogiem umożliwiającym uzyskanie takiego zobowiązania finansowego jest nic innego, jak posiadanie pozytywnej historii kredytowej. Dlatego przed rozpoczęciem procesu wnioskowania o kredyt hipoteczny warto sprawdzić swoją historię w Biurze Informacji Kredytowej. BIK przechowuje przez okres pięciu lat wszystkie informacje odnoszące się do zaciąganych przez nas kredytów i pożyczek, również tych spłaconych, czy były one regulowane w sposób terminowy. I to właśnie na tej podstawie budujemy swoją historię kredytową.

  W przypadku, gdy mieliśmy problem z uregulowaniem swojego zobowiązania w terminie dłuższym niż trzydzieści dni to istnieje duże prawdopodobieństwo, że dana instytucja bankowa odmówi nam udzielania kredytu hipotecznego.  Inaczej przedstawia się sytuacja w przypadku pozyskiwania pożyczki prywatnej. Bowiem takie zobowiązanie można uzyskać nawet, jeżeli jesteśmy dłużnikami. Otóż, pożyczkę prywatną można pozyskać pod zastaw nieruchomości.

  W takiej sytuacji nie jesteśmy weryfikowani w Biurze Informacji Kredytowej, Biurze Informacji Gospodarczej, czy też Krajowym Rejestrze Dłużników. Pożyczka prywatna pod zastaw nieruchomości zostaje udzielona na podstawie posiadania aktu notarialnego, który upoważnia nas, jako pożyczkobiorcę do dokonania takiego zastawu. Udzielanie pożyczek prywatnych mimo tego, że jest drogie to z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

  Z kolei kupno-sprzedaż nieruchomości odnosi się nie tylko do przeprowadzenia jak najbezpieczniejszej transakcji, ale również do kompleksowej analizy prawnej oraz skompletowania wszystkich wymaganych dokumentów w tym zakresie. W tym przypadku istnieje możliwość również sprzedaży takich nieruchomości, które są: zadłużone, posiadające wady prawne, jak również nadające się do remontu. Warto także zaznaczyć, że nasza firma specjalizuje się w głównej mierze pozyskiwaniem nieruchomości poniżej ceny rynkowej. 

  Dlaczego warto skorzystać z usług doradcy kredytowego?

  Doradca finansowy Bydgoszcz przyczynia się do możliwości uzyskania zobowiązania finansowego na takich warunkach, na jakich nam najbardziej zależy. Korzystając z usług takiego specjalisty możemy mieć pewność, że proces wnioskowania o kredyt lub pożyczkę będzie przebiegał w sposób bezpieczny oraz niezwykle komfortowy. Z usług naszej firmy warto skorzystać przede wszystkim, gdy:

  • zależy Ci na pozyskaniu korzystnego finansowania na zakup mieszkania lub budowę domu
  • zależy Ci na bezpiecznym inwestowaniu w nieruchomości
  • zależy Ci na skupie nieruchomości w szybki sposób i za gotówkę
  • poszukujesz korzystnych okazji cenowych
  • chcesz przeprowadzić upadłość konsumencką w sposób bezpieczny
  5/5

  Przykładowe opinie klientów

  Firmę poleciła mi moja koleżanka. Jestem bardzo zadowolona ze świadczonych mi usług. Udało mi się pozyskać taki kredyt, który spełnia wszystkie moje oczekiwania.

  Barbara

  Doradza kredytowy pomógł mi pozyskać taki kredyt, który jestem w stanie spłacać, a zarazem spełnić swoje marzenia o własnym mieszkaniu. Pozdrawiam

  Daniel

  Polecam tą firmę, są bardzo skrupulatni i szczegółowo omawiają każde zagadnienia. Wiesz co bierzesz i na jakich zasadach

  Henryk

  Porozmawiajmy

   Imię i nazwisko:
   Temat rozmowy:

   Skontaktuj się z nami

   Warto rozmawiać, by wiedzieć więcej! Konsultacje są darmowe.

   Obserwuj nas