Doradca kredytowy Pruszków

Doradca kredytowy Pruszków jest to nikt inny, jak specjalista od kredytów. Osoba taka jest w stanie dobrać nam najkorzystniejszą ofertę banków, bo współpracuje ze wszystkimi bankami. Jego wsparcie jest dla Ciebie bezpłatne, bo wynagradza go bank tak samo jak pracownika w banku. Taka osoba znajdzie i zaprezentuje ofertę w pełni dopasowaną do naszych potrzeb. 

Doradca kredytowy to taki specjalista, który charakteryzuje się tym, że potrafi w odpowiedni sposób analizować, najkorzystniejsze dla nas rozwiązania, biorąc jednocześnie pod tym względem wiele kwestii pod uwagę. W chwili obecnej coraz większe grono osób decyduje się korzystać z usług takiej osoby zwłaszcza w przypadku kredytu hipotecznego, ponieważ wiąże się z tym wiele wymiernych korzyści. Formalności związane z procesem kredytowym to dla wielu z nas dość nieprzyjemne i stresujące przeżycie. Dlatego mając u swego boku odpowiedniego specjalistę w tym zakresie możemy mieć świadomość, że wszystko przebiegnie w sposób satysfakcjonujący dla nas. 

Należy również zaznaczyć, że doradca kredytowy dokładnie zna się na przepisach obowiązującego w naszym kraju prawa z zakresu finansów, dlatego też przy takiej osobie możemy czuć się w pełni bezpiecznie. Dlatego też korzystając z naszych usług każdy może mieć pewność, że będzie w pełni usatysfakcjonowany z osiągniętych rezultatów. Nasi specjaliści do każdej osoby podchodzą nie tylko w sposób profesjonalny, ale również indywidualny. Kredyt hipoteczny Pruszków z nami będzie o wiele łatwiejszy do uzyskania. Do najważniejszych zadań doradcy należy: sprawdzenie zdolności kredytowej, przygotowanie ofert banków oraz skompletowanie wszystkich wymaganych dokumentów do złożenia wniosku kredytowego. Wnioski są składane do 2-3 banków jednocześnie, a wszystkie podpiszesz na jednym spotkaniu.

Czy już to nie jest dobrym powodem, aby udać się do doradcy kredytowego?

Analiza i wybór najkorzystniejszej oferty

Zapewne zastanawiasz się nad wzięciem zobowiązania finansowego, jakim jest kredyt bankowy. Jeżeli tak to bardzo dobrze trafiłeś! Nasi doradcy kredytowi są w stanie dobrać najkorzystniejszą ofertę, która będzie w pełni dopasowana do Twoich potrzeb. Samodzielny wybór optymalnej oferty może być trudny dla osoby, która się na tym nie zna. Znanych banków jest 14, w każdym z nich średnio po 5 różnych ofert. Jak w gąszczu 70 ofert samodzielnie znaleźć tą najlepszą? To wymaga wiedzy oraz dużo wolnego czasu. Dlatego mając przy sobie dobrego doradcę kredytowego wszystko staje się łatwiejsze. 

Konsultacja z doradcą kredytowym Pruszków niesie ze sobą wiele wymiernych korzyści. Należy przede wszystkim powiedzieć to, że nasza firma zajmuje się kompleksowym doradztwem nie tylko przy kredytach hipotecznych, ale również kredytach gotówkowych, kredytach konsolidacyjnych(zamiana rat na niższe), kartach kredytowych, kredytach samochodowych, czy też różnego rodzaju pożyczek( w tym pożyczka prywatna pod zastaw nieruchomości). W związku z tym każdy tutaj znajdzie odpowiednią dla siebie ofertę, która będzie się opierała wyłącznie na przejrzystych i korzystnych zasadach. Sprawdź i przekonaj się sam, że nasz doradca finansowy sprawnie pomoże wybrać najkorzystniejsze aktualnie rozwiązanie. Pamiętaj, że wsparcie doradcy kredytowego jest dla Ciebie bezpłatne, bo wynagradza go bank, a oferty są takie same jakbyś poszedł do banków samodzielnie, masz pewność braku ukrytych kosztów.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych specjalistów?

Z pomocy naszych specjalistów warto skorzystać przede wszystkim dlatego, ponieważ są oni wysoko wykwalifikowanymi osobami, którzy posiadają nie tylko ogromną wiedzę, ale także duże doświadczenie w tym zawodzie. Dlatego są oni w stanie sprostać oczekiwaniom każdego klienta. 

Nasza firma doradztwem kredytowym zajmuje się od 2008 roku, dlatego wiemy jakie są potrzeby osób, które się do nas zgłaszają. W związku z tym współpraca z każdym klientem przebiega na bardzo wysokim poziomie. W pierwszej kolejności staramy się dbać o dobro naszych Klientów, ale także o to, aby każda oferta była dla nich najlepsza. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w szerokiej gamie kredytów. W związku z tym jesteśmy w stanie pomóc we wszystkich kwestiach związanych z finansami. Jesteśmy godni zaufania, ponieważ zadowolenie Klienta stawiamy zawsze ponad wszystko.  

90 % spraw załatwisz on-line

3 kroki do kredytu hipotecznego

01

Dowiesz się jaką dokładnie masz zdolność kredytową

02

Omówimy oferty i wybierzemy najlepsze banki

03

Skompletujemy dokumenty i złożymy wnioski do 3 banków

Paczka korzyści

Tak pracuję ja i moi pośrednicy kredytowi

Komfort. 90% spraw załatwisz online. Sprawdzisz zdolność, uzyskasz najlepsze oferty i skompletujemy dokumenty.

Wykonujemy analizę, prawie taką samą jak bank. Dlatego Twój wniosek pretenduje do decyzji pozytywnej.

Po analizie spraw i skompletowaniu dokumentów na jednym spotkaniu podpiszesz wnioski do 3 banków- dla bezpieczeństwa transakcji.

Za bezpieczeństwo Twojej sprawy odpowiada człowiek- nie system. Otrzymasz rzetelne informacje na temat Twojej sytuacji.

W sprawach trudnych szukamy rozwiązań, które zmienią Twoją sytuację na korzyść– zostaną zaakceptowane przez bank.

Za naszą usługę nic nie płacisz. Płaci nam bank zamiast pracownikowi w banku. Nie zwiększa to kosztu Twojego kredytu.

FAQ-najważniejsze pytania i konkretne odpowiedzi.

Czy muszę mieć dobrą historię kredytowa?

Aby dostać kredyt hipoteczny musisz mieć dobrą historię kredytową. Dobra historia kredytowa to brak opóźnień powyżej 30 dni. W przypadku opóźnień 30-60 dni sytuacja jest do uratowania. Natomiast w przypadku opóźnień powyżej 60 dni mamy poważny problem. Jeżeli nie masz pewności co do swojej historii kredytowej sprawdź BIK na https://www.bik.pl

Ile muszę mieć wkładu własnego?

Jeżeli kupujesz nieruchomość to przynajmniej 10 %. Jeżeli się budujesz na działce kupionej za gotówkę to działka będzie Twoim wkładem własnym.

Jak sprawdzić zdolność kredytową?

Prawda jest taka, że nie jesteś w stanie samodzielnie ocenić zdolności kredytowej. Co więcej narzędzia, które znajdziesz w internecie też nie są w stanie zrobić tego poprawnie. Dobry pośrednik kredytowy jest w stanie policzyć zdolność kredytową prawie tak samo jak analityk w banku. Ta praca zajmie mu przynajmniej kilka godzin (wiele banków), ale między innymi na tym polega praca doradcy kredytowego. Dzięki temu będziesz miał przegląd zdolności w największych bankach i pewność, że zostało zrobione to poprawnie (otrzymasz wynik liczenia zdolności).

Czego unikać?

Unikaj składania wniosków o kredyt "w ciemno". W ten sposób robisz niepotrzebne zapytania w BIK i obniżasz swoją ocenę punktową.

Jakie dokumenty będą potrzebne?

Osobowe, finansowe oraz dotyczące nieruchomości.

Ile czasu zajmuje uzyskanie kredytu?

W zależności od banku średnio trzeba dać sobie miesiąc. Najszybciej udało mi się wypłacić kredyt w 7 dni, ale nie jest to reguła.

Jaki termin wpisać na umowie przedwstępnej zakupu nieruchomości?

Skoro uzyskanie kredytu może trwać nawet 30 dni, to biorąc pod uwagę skompletowanie dokumentów: osobowych, finansowych i nieruchomości najbardziej optymalnym terminem jest 60 dni.

Jakie są koszta związane z kredytem przy zakupie nieruchomości?

1. Wycena nieruchomości
2. Prowizje i ubezpieczenia bankowe.
3. Opłaty za konto, karty kredytowe, oraz inne wymogi.
4. Notariusz i oplaty Sądowe.
5. Ubezpieczenie pomostowe kredytu hipotecznego.
6. Ubezpieczenie nieruchomości jako ostatnie dodatkowe koszty kredytu hipotecznego.

Jakie są etapy kredytu hipotecznego?

1. Wstępna konsultacja oraz analiza wstępnej dokumentacji
2. Przygotowanie najlepszych ofert i sprawdzanie zdolności kredytowej
3. Omówienie oferty i wybór banków
4. Kompletowanie przez Klienta dokumentów do wniosków kredytowych - zgodnie z przygotowaną przez nas Spersonalizowaną Listą Dokumentów
5. Procesowanie wniosków kredytowych (wnioski do banków podpisujesz na jednym spotkaniu)
6. Decyzja kredytowa - omówienie decyzji, szablonu umowy kredytowej i warunków finansowania
7. Oczekiwanie na umowę / oczekiwanie na decyzje w innych bankach / przygotowanie do podpisania umowy kredytowej
8. Umowa kredytowa podpisana
9. Spełnienie warunków do uruchomienia kredytu
10. Kredyt uruchomiony

Umowa kredytowa podpisana, co dalej?

Gdy podpiszesz umowę o kredyt hipoteczny udajesz się do notariusza celem podpisania umowy kupna nieruchomości Z tą umową (aktem notarialnym) wracasz do banku i bank uruchamia kredyt.

złoż wniosek online

Poznasz swoją zdolność kredytową, bo szczegółowo przeanalizujemy 32 parametry, które maja na to wpływ. Aplikując online sprawisz, że przesłane oferty będą realne. Dzięki temu podejmiesz właściwe decyzje finansowe.

rozmowa-z-doradca-kredytowym-umow-spotkanie

Nie lubisz formularzy, cenisz dyskrecję i wolisz porozmawiać z EXPERTEM to bardzo dobrze, bo my też. Bardzo szczegółowo omówimy wszelkie kwestie związane z kredytem, ofertami, zdolnością i nieruchomością.

Tak wygląda proces kredytowy

1-7 dni

Analiza potrzeb

 • Aplikuj online
 • dowiesz się jaką masz zdolność
 • otrzymasz najkorzystniejsze oferty
 • skompletujemy dokumenty
 • na jednym spotkaniu podpiszesz wnioski do 3 banków
1-7 dni

7-30 dni

Analiza wniosku w banku

 • analiza prawna
 • analiza finansowa
 • analiza nieruchomości
 • decyzja kredytowa
7-30 dni

1-3 dni

Wypłata kredytu

 • podpisanie umowy kredytu hipotecznego
 • podpisanie aktu notarialnego
 • wypłata kredytu
1-3 dni


  Sprawdź nasze opinie

  Klienci, którzy z nami współpracują bardzo życzliwie wypowiadają się o pełnionych przez nas usługach. Wszystko dlatego, ponieważ zadowolony Klient poleca doradcę kredytowego innym Klientom i dzięki temu nasza firma się może rozwijać. Dlatego sprawa każdego Klienta jest traktowana indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

   Ponadto nasza firma posiada ugruntowaną pozycję na rynku, w której pracują wyłącznie najbardziej wykwalifikowani specjaliści w swojej dziedzinie. Każdego roku z naszych usług korzysta setki klientów, a dzieje się tak, ponieważ liczy się dla nich komfort, poczucie bezpieczeństwa oraz duża oszczędność czasu. Tylko z nami jest to możliwe do zrealizowania. Jako firma doradztwa kredytowego dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych klientów był w pełni zadowolony. Osobami, które się do nas zgłaszają są zarówno klienci indywidualni, jak również przedsiębiorstwa. 

   

  Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych i każdemu jesteśmy w stanie w odpowiedni sposób pomóc. Jeżeli już (niestety czasem się to zdarzą) mamy sytuację podbramkowe – bez wyjścia, to natychmiast poinformujemy o tym Klienta i nie będziemy go “zwodzić”, że możę coś wymyślimy. “Zwodzenie” niestety jest bardzo powszechne u doradców jak i w bankach. Gdy jest taka potrzeba umiemy powiedzieć – nie i przedstawiamy dostępne rozwiązania, by poprawić zdolność kredytową, które spowodują, że sprawa okaże się do zrealizowania. Osoby, które z nami współpracują bardzo chwalą sobie naszą pracę, a wszystko dlatego, ponieważ skupiamy się na Klientach i na ich oczekiwaniach. Dokładamy wszelkich starań, aby to właśnie oni byli największymi zwycięzcami podczas prowadzonych negocjacji. Bowiem tylko wtedy są oni w stanie cieszyć się optymalnie z wziętego kredytu lub pożyczki. 

  5/5

  Przykładowe opinie klientów

  Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firmą. Dzięki nim udało mi się całkiem sprawnie uzyskać kredyt hipoteczny na bardzo korzystnych warunkach. Teraz mogę cieszyć się swoim mieszkaniem. To była najlepsza decyzja, jaką mogłem podjąć. Pozdrawiam

  Piotr

  Pomogli mi bardzo. Uzyskałem kredyt hipoteczny, o którym zawsze marzyłem, bo dzięki temu mam swój własny dom. Myślę, że gdyby nie oni to wziąłbym zobowiązanie finansowe na gorszych zasadach, a jak powszechnie wiadomo kredyt hipoteczny spłaca się przez dziesiątki lat.

  Mariusz

  Długo zastanawiałem się nad wzięciem kredytu konsolidacyjnego. Firmę tę poleciła mi moja koleżanka i zdecydowałem się skorzystać z jej usług. Muszę przyznać, że podejście do klienta jest wyłącznie na najwyższym poziomie. Cała współpraca odbywała się bardzo profesjonalnie.

  Wojciech

  Firma ta świadczy swoje usługi wyłącznie na najwyższym poziomie. Do każdego klienta podchodzi w sposób indywidualny. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na tę firmę. Polecam każdemu, bo warto!

  Beata

  Szczerze polecam współpracę z tą firmą. Bardzo mi pomogli i było mniej stresu związanego z kredytem hipotecznym. Jestem usatysfakcjonowany i zadowolony. Pozdrawiam serdecznie.

  Paweł

  Profesjonalnie i co najważniejsze po ludzku 😉 Gubię się w tych papierach i nienawidzę tego robić. Przy pomocy PKFO cały wniosek wypełniliśmy sprawnie, a ja otrzymałam kredyt na zakup wymarzonego mieszkania.

  Nadia

  Porozmawiajmy

   Imię i nazwisko:
   Temat rozmowy:

   Skontaktuj się z nami

   Warto rozmawiać, by wiedzieć więcej! Konsultacje są darmowe.

   Obserwuj nas