Test upadłościowy- prosty i szybki.

Inwestujesz 2 minut czytania- otrzymujesz potężną dawkę wiedzy

Test upadłościowy- prosty i szybki

Pomogłem prawie 100 osobom zacząć Nowe Finansowe Życie i uwolnić ich od długów, które łącznie sięgały na kwotę ponad 48.000.000 złotych. Zapewne masz świadomość swoich problemów finansowych. Możesz w nich tkwić, z nimi walczyć lub uwolnić się od długów. Obiecuję Ci, że za chwilę będziesz w stanie samodzielnie odpowiedzieć na pytanie czy powinieneś ogłosić upadłość. Będziesz wstanie zrobić to sam ponieważ to Ty znasz swoją sytuację najlepiej, a nie ja.

0
Przeprowadzonych upadłości
0 mln zł
Na kwotę ponad

Upadłość i problemy finansowe mam przećwiczone, bo sam przez to przechodziłem gdy ten stan materialny dotknął moją rodzinę, a w efekcie również mnie.

Dlatego wiem jakim wyzwaniom musisz codziennie stawiać czoła i jak mogę Ci pomóc. Czym powinieneś się przejmować, a co możesz lekceważyć. W tym celu przygotowałem test upadłościowy-prosty i szybki. Dlaczego test upadłościowy jest prosty i szybki?  Ponieważ problemy finansowe są albo ich nie ma. Tu nie ma potrzeby analizowania sprawy przez kilkanaście godzin.

Zadam Ci kilka pytań i wszystko będzie jasne. Upadłość konsumencka lub gospodarcza to ostateczność, ale z drugiej strony  to wyjątkowa szansa na Nowe Finansowe Życie. Pamiętaj masz tylko jedno życie (nawet jeżeli wierzysz w życiu po życiu to to świadome, tu i teraz masz tylko jedno) i warto je przeżyć w sposób godny. Upadłość Konsumencka to nie kara, to jest Twoje prawo.

Bez względu na to czy doprowadziłeś do swojej sytuacji złymi decyzjami czy jakoś tak wyszło- nikt z nas nie zasłużył na cierpienia spowodowane finansami.

test upadłościowy

Mój autorski test upadłościowy.

Odpowiedz  na poniższe pytania i zanotuj na ile pytań odpowiadasz twierdząco:

 1. Czy mam problemy z terminowym regulowaniem płatności?
 2. Czy mam wypowiedziane lub bliskie wypowiedzeniu umowy?
 3. Czy mam dość porannych telefonów z windykacji, pełnej skrzynki na listy lub wizyt windykatorów/komornika?
 4. Czy mam wrażenie, że mój dług zamiast maleć ciągle rośnie?
 5. Czy szukam wsparcia w wyjściu z tych problemów przez kolejne pożyczki: chwilówki, wsparcie od znajomych, zadłużając rodzinę, a może już jestem w pętli zadłużenia?
 6. Czy zaczynam wątpić w to czy kiedykolwiek uda mi się spłacić te długi?
 7. Czy potrzebuję odpocząć od tych problemów. Szczególnie przydałby mi się odpoczynek psychiczny?
 8. Czy z tego wszystkiego odechciewa mi się szukania legalnej nowej pracy, bo przecież komornik i tak większość zabierze?

Wynik testu upadłościowego .

Zapisałeś twierdzące odpowiedzi? Policz ile ich masz i sprawdź poniżej jak zinterpretować wyniki.

 • Mam od 6 do 8 odpowiedzi na tak: zdecydowanie kwalifikuję się do upadłości. 
 • Mam od 4 do 5 odpowiedzi na tak: prawdopodobnie upadłość będzie jedynym sensownym wyjściem, bo wierzyciele depczą mi po piętach, odsetki dzienne są tak wysokie, że nawet z dobrą pracą będę walczył z tym kilka lat. Szkoda mojego zdrowia, czasu i moich bliskich, ale może zawalczę. Porozmawiamy zobaczymy. Tak jak wspomniałem upadłość to ostateczność, po drodze wcześniej jest kilka narzędzi do radzenia sobie z problemami finansowymi.
 • Mam od 1 do 3 odpowiedzi na tak: mam problem finansowy, ale sytuacja nie wydaje się być tak fatalna. Potrzebuję z kimś porozmawiać jak wyjść z tej sytuacji.

Zrobiłem test upadłościowy - co dalej?

Bez względu na wynik Twojego testu potrzebujesz porozmawiać z ekspertem w dziedzinie problemów finansowych.  Zamów konsultację w naszej firmie [ Upadłość Konsumencka Warszawa ]  – konsultacje są darmowe. Warto rozmawiać, bo warto wiedzieć więcej. Nasza psychika działa tak, że aby podjąć decyzję potrzebujemy silnego bodźca lub wiedzy. Silne bodźce każdego miesiąca zapewnią Ci windykator lub komornik, dlatego my dostarczymy Ci odpowiednią wiedzę dzięki, której podejmiesz rozsądną decyzję. Pamiętaj, że życie mamy tylko jedno i szkoda je tracić na problemy finansowe. Zapewne chociaż raz w życiu słyszałeś o bankructwie jakiejś firmy. Ktoś bankrutuje, a życie toczy się dalej, za to się nie idzie do więzienia. Skoro ustawodawca stworzył coś takiego jak upadłość to dlaczego nie miałbyś na tym skorzystać? Zamów konsultację, pozyskaj odpowiednią wiedzę i zacznij Nowe Finansowe Życie. 

Porozmawiajmy

  Imię i nazwisko:
  Temat rozmowy: