Doradca kredytowy Legionowo

Doradca kredytowy Legionowo jest w stanie zaprezentować oraz doradzić nam najkorzystniejszą ofertę kredytową wielu instytucji finansowych. Jest to specjalista, który dobierze dla nas kredyt, w pełni dopasowany do naszych potrzeb. Jego głównym zadaniem jest dostarczenie Klientowi najkorzystniejszego kredytu.

Nasza firma posiada długoletnie doświadczenie, jak również ugruntowaną pozycję na rynku kredytowym. W związku z tym, jeżeli szukasz możliwości sfinansowania swoich marzeń o własnym mieszkaniu, czy też zakupie nowego samochodu, to my Ci to ułatwimy! Nasza firma specjalizuje się w doborze odpowiedniego kredytu hipotecznego, ale również w pożyczkach prywatnych pod zastaw nieruchomości.

W przypadku kredytu hipotecznego można zaliczyć tutaj w szczególności: kredyt budowlano-hipoteczny, pożyczkę hipoteczną, lecz także kredyt refinansowy (czyli zamiana obecnego kredytu na tańszy). Tylko z nami kredyt hipoteczny Legionowo będzie łatwy do uzyskania. I każdy w naszej ofercie znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. 

Czy już to nie jest dobrym powodem, aby udać się do doradcy kredytowego?

Doradztwo finansowe

Ekspert finansowy do każdego klienta podchodzą w sposób indywidualny. Jesteśmy firmą, która na pierwszym miejscu stawia sobie zadowolenie klientów. Zależy nam na tym, aby w jak najszybszym czasie oraz jak najtaniej zaproponować naszym klientom finansowanie poprzez kredyt bankowy.  Korzystając z naszej oferty jest to możliwe! 

Warto również zaznaczyć, iż dobór optymalniej oferty w sposób samodzielny może okazać się w większości przypadków dość trudny do wykonania. Dlatego zgłaszając się do skorzystania z naszego doradztwa kredytowego macie Państwo możliwość skorzystania z pomocy w wyborze opcji, która najbardziej sprawdzi się w przypadku konkretnej osoby.  Szczegółowe informacje w tym zakresie można także znaleźć na naszej stronie. Aby móc się przekonać jak bardzo jesteśmy skuteczni, zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą. 

Mając przy sobie odpowiedniego doradcę wszystko staje się o wiele bardziej łatwiejsze, a oprócz tego jesteśmy w stanie zaoszczędzić sporą ilość czasu. Dzieje się tak, ponieważ rolą doradcy kredytowego jest nie tylko przedstawienie nam najkorzystniejszej oferty, ale również załatwienie za nas wszystkich potrzebnych formalności. Dlatego też, rozwiązanie to z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Sprawdź i przekonaj się sam! Usługi doradcy kredytowego Legionowo są bezpłatne. Doradca kredytowy otrzymuje wynagrodzenie od banku i nie ma to wpływu na koszt kredytu, ponieważ bank nie musi w przypadku takiego kredytu angażować swoich pracowników.

Doradca kredytowy - Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych specjalistów?

Z pomocy naszych specjalistów warto skorzystać przede wszystkim dlatego, ponieważ dokładają oni wszelkich starań, aby każdy klient był zadowolony z przedstawionej oferty. Dobieranie oferty odbywa się tak długo, aż cele Klienta zostaną zrealizowane. Nasi doradcy kredytowi są w stanie sprostać w odpowiedni sposób oczekiwaniom każdego klienta, który zgłasza się o pomoc do firmy. 

Mając przy sobie odpowiedniego doradcę wszystko staje się o wiele bardziej łatwiejsze, a oprócz tego jesteśmy w stanie zaoszczędzić sporą ilość czasu. Klienci, którzy współpracowali z naszą firmą bardzo są zadowoleni z naszych usług. Wpływ na takie zjawisko ma przede wszystkim fakt, że do każdej osoby, która się do nas zgłasza podchodzimy w sposób indywidualny.

90 % spraw załatwisz on-line

3 kroki do kredytu hipotecznego

01

Dowiesz się jaką dokładnie masz zdolność kredytową

02

Omówimy oferty i wybierzemy najlepsze banki

03

Skompletujemy dokumenty i złożymy wnioski do 3 banków

Paczka korzyści

Tak pracuję ja i moi pośrednicy kredytowi

Komfort. 90% spraw załatwisz online. Sprawdzisz zdolność, uzyskasz najlepsze oferty i skompletujemy dokumenty.

Wykonujemy analizę, prawie taką samą jak bank. Dlatego Twój wniosek pretenduje do decyzji pozytywnej.

Po analizie spraw i skompletowaniu dokumentów na jednym spotkaniu podpiszesz wnioski do 3 banków- dla bezpieczeństwa transakcji.

Za bezpieczeństwo Twojej sprawy odpowiada człowiek- nie system. Otrzymasz rzetelne informacje na temat Twojej sytuacji.

W sprawach trudnych szukamy rozwiązań, które zmienią Twoją sytuację na korzyść– zostaną zaakceptowane przez bank.

Za naszą usługę nic nie płacisz. Płaci nam bank zamiast pracownikowi w banku. Nie zwiększa to kosztu Twojego kredytu.

złoż wniosek online

Poznasz swoją zdolność kredytową, bo szczegółowo przeanalizujemy 32 parametry, które maja na to wpływ. Aplikując online sprawisz, że przesłane oferty będą realne. Dzięki temu podejmiesz właściwe decyzje finansowe.

rozmowa-z-doradca-kredytowym-umow-spotkanie

Nie lubisz formularzy, cenisz dyskrecję i wolisz porozmawiać z EXPERTEM to bardzo dobrze, bo my też. Bardzo szczegółowo omówimy wszelkie kwestie związane z kredytem, ofertami, zdolnością i nieruchomością.

Tak wygląda proces kredytowy

1-7 dni

Analiza potrzeb

 • Aplikuj online
 • dowiesz się jaką masz zdolność
 • otrzymasz najkorzystniejsze oferty
 • skompletujemy dokumenty
 • na jednym spotkaniu podpiszesz wnioski do 3 banków
1-7 dni

7-30 dni

Analiza wniosku w banku

 • analiza prawna
 • analiza finansowa
 • analiza nieruchomości
 • decyzja kredytowa
7-30 dni

1-3 dni

Wypłata kredytu

 • podpisanie umowy kredytu hipotecznego
 • podpisanie aktu notarialnego
 • wypłata kredytu
1-3 dni
FAQ-najważniejsze pytania i konkretne odpowiedzi.

Czy muszę mieć dobrą historię kredytowa?

Aby dostać kredyt hipoteczny musisz mieć dobrą historię kredytową. Dobra historia kredytowa to brak opóźnień powyżej 30 dni. W przypadku opóźnień 30-60 dni sytuacja jest do uratowania. Natomiast w przypadku opóźnień powyżej 60 dni mamy poważny problem. Jeżeli nie masz pewności co do swojej historii kredytowej sprawdź BIK na https://www.bik.pl

Ile muszę mieć wkładu własnego?

Jeżeli kupujesz nieruchomość to przynajmniej 10 %. Jeżeli się budujesz na działce kupionej za gotówkę to działka będzie Twoim wkładem własnym.

Jak sprawdzić zdolność kredytową?

Prawda jest taka, że nie jesteś w stanie samodzielnie ocenić zdolności kredytowej. Co więcej narzędzia, które znajdziesz w internecie też nie są w stanie zrobić tego poprawnie. Dobry pośrednik kredytowy jest w stanie policzyć zdolność kredytową prawie tak samo jak analityk w banku. Ta praca zajmie mu przynajmniej kilka godzin (wiele banków), ale między innymi na tym polega praca doradcy kredytowego. Dzięki temu będziesz miał przegląd zdolności w największych bankach i pewność, że zostało zrobione to poprawnie (otrzymasz wynik liczenia zdolności).

Czego unikać?

Unikaj składania wniosków o kredyt "w ciemno". W ten sposób robisz niepotrzebne zapytania w BIK i obniżasz swoją ocenę punktową.

Jakie dokumenty będą potrzebne?

Osobowe, finansowe oraz dotyczące nieruchomości.

Ile czasu zajmuje uzyskanie kredytu?

W zależności od banku średnio trzeba dać sobie miesiąc. Najszybciej udało mi się wypłacić kredyt w 7 dni, ale nie jest to reguła.

Jaki termin wpisać na umowie przedwstępnej zakupu nieruchomości?

Skoro uzyskanie kredytu może trwać nawet 30 dni, to biorąc pod uwagę skompletowanie dokumentów: osobowych, finansowych i nieruchomości najbardziej optymalnym terminem jest 60 dni.

Jakie są koszta związane z kredytem przy zakupie nieruchomości?

1. Wycena nieruchomości
2. Prowizje i ubezpieczenia bankowe.
3. Opłaty za konto, karty kredytowe, oraz inne wymogi.
4. Notariusz i oplaty Sądowe.
5. Ubezpieczenie pomostowe kredytu hipotecznego.
6. Ubezpieczenie nieruchomości jako ostatnie dodatkowe koszty kredytu hipotecznego.

Jakie są etapy kredytu hipotecznego?

1. Wstępna konsultacja oraz analiza wstępnej dokumentacji
2. Przygotowanie najlepszych ofert i sprawdzanie zdolności kredytowej
3. Omówienie oferty i wybór banków
4. Kompletowanie przez Klienta dokumentów do wniosków kredytowych - zgodnie z przygotowaną przez nas Spersonalizowaną Listą Dokumentów
5. Procesowanie wniosków kredytowych (wnioski do banków podpisujesz na jednym spotkaniu)
6. Decyzja kredytowa - omówienie decyzji, szablonu umowy kredytowej i warunków finansowania
7. Oczekiwanie na umowę / oczekiwanie na decyzje w innych bankach / przygotowanie do podpisania umowy kredytowej
8. Umowa kredytowa podpisana
9. Spełnienie warunków do uruchomienia kredytu
10. Kredyt uruchomiony

Umowa kredytowa podpisana, co dalej?

Gdy podpiszesz umowę o kredyt hipoteczny udajesz się do notariusza celem podpisania umowy kupna nieruchomości Z tą umową (aktem notarialnym) wracasz do banku i bank uruchamia kredyt.


  Opinie o naszej firmie

  Klienci, którzy współpracowali z naszą firmą bardzo są zadowoleni z naszych usług. Wpływ na takie zjawisko ma przede wszystkim fakt, że do każdej osoby, która się do nas zgłasza podchodzimy w sposób indywidualny. Mamy wielu Klientów z rekomendacji, dlatego staramy się, aby każdy z naszych klientów był w pełni zadowolony z tego, jaką ofertę mu przedstawimy. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

   Dobro klienta zawsze stawiamy sobie na pierwszym miejscu. Jest to możliwe w szczególności dlatego, ponieważ nasi specjaliści posiadają dużą wiedzę oraz doświadczenie w zakresie doradztwa kredytowego. I dlatego też, tak wiele osób wybiera właśnie nas!

   Każdego roku z usług naszej firmy decyduje się korzystać niezliczone grono osób, ponieważ liczy się dla nich komfort oraz duża oszczędność czasu. A jak powszechnie wiadomo, w dzisiejszych czasach są to kwestie priorytetowe. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych klientów został zwycięzcą podczas prowadzonych negocjacji z instytucjami finansowymi. Gdyż tylko takie działanie daje gwarancję na to, że będą oni mogli cieszyć się w pełni z wziętej pożyczki lub kredytu. 

  5/5

  Przykładowe opinie klientów

  Firmę tę poleciła mi moja znajoma. Rozglądałem się za optymalną opcją związaną z wzięciem kredytu hipotecznego na budowę domu. Myślę, że gdyby nie współpraca z tą firmą to nie dostałbym kredytu na tak korzystnych warunkach. Dziś mój dom jest już prawie ukończony, a ja niebawem będę mógł się do niego wprowadzić. Jestem bardzo zadowolony, że skorzystałem z tej możliwości i zaoszczędziłem czas. Polecam każdemu, kto szuka kredytu na dobrych warunkach. Pozdrawiam serdecznie.

  Dariusz

  Nigdy nie sądziłam, że uzyskanie kredytu będzie tak łatwe. Nastawiona byłam na wiele formalności. Natomiast mając u swego boku doradcę kredytowego z tej firmy kredyt hipoteczny nie był taki straszny 😉 Oferta została mi przedstawiona w krótkim czasie, a resztę formalności załatwił za mnie specjalista. To w znaczący sposób ograniczyło mi dużą dozę stresu. Czułam, że jestem pod tym względem bezpieczna. Kredyt otrzymałam na takich warunkach, na jakich mi wstępnie przedstawiali.

  Magda

  Jedna z najlepszych firm doradczych w Legionowie. Podejście do klienta odbywa się wyłącznie na najwyższym poziomie. Byłem bardzo usatysfakcjonowany tym, na jakich warunkach udzielono mi kredytu. Wszystko przebiegło sprawnie, a doradca kredytowy był dostępny gdy potrzebowałem wsparcia. Następnym razem, jak będę potrzebował kolejnego kredytu to z całą pewnością ponownie zwrócę się o pomoc do tej firmy, bo warto. Jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam serdecznie i oczywiście również polecam.

  Michał

  Porozmawiajmy

   Imię i nazwisko:
   Temat rozmowy:

   Skontaktuj się z nami

   Warto rozmawiać, by wiedzieć więcej! Konsultacje są darmowe.

   Obserwuj nas