Doradca kredytowy Gdańsk

Doradca kredytowy Gdańsk to specjalista, który dzięki swojemu profesjonalizmowi, doświadczeniu zawodowemu oraz dużej wiedzy z zakresu finansów jest w stanie dla każdego ze swoich klientów wybrać najbardziej dogodną ofertę kredytową, dopasowaną w pełni do jego potrzeb. Każda osoba, która zgłasza się o pomoc do naszej firmy może mieć pewność, że usługi przez nas świadczone będą wyłącznie na najwyższym poziomie. Świadczeniem pomocy w zakresie doradztwa kredytowego zajmujemy się od 2008 roku i z powodzeniem cały czas zyskujemy nowe grono zadowolonych klientów. To co nas odróżnia na rynku finansowym to, że naszym priorytetem jest zadowolenie każdego klienta oraz indywidualne podejście do każdej z prowadzonych przez nas spraw.

Czy już to nie jest dobrym powodem, aby udać się do doradcy kredytowego?

Doradztwo finansowe

Główną rolą doradcy kredytowego jest przede wszystkim pomoc klientom w uzyskaniu kontroli nad swoimi finansami. Jest to możliwe dzięki szczegółowemu zbadaniu budżetu, ale również za pomocą rozwiązania wszelkich problemów związanych z zadłużeniem takiej osoby. Doradca kredytowy Gdańsk jest w stanie rzetelnie poinformować swojego klienta o jego wszystkich możliwościach finansowych, ale również o tym, co powinien zrobić, aby poprawić swoją sytuację materialną. Dlatego tak wiele osób każdego roku decyduje się korzystać z takiej możliwości, ponieważ wiąże się z tym wiele wymiernych korzyści. 

Każdy Klient może mieć także pewność, iż doradca kredytowy Gdańsk nie tylko przedstawi najkorzystniejszą ofertę finansową, ale również załatwi wszelkie niezbędne formalności związane z procesem kredytowym. Specjalista taki będzie brał także czynny udział w kontakt z instytucją finansową. Jest więc to bardzo dobry sposób, aby zaoszczędzić sobie stresu, jak również sporej ilości czasu, który byśmy musieli poświęcić na wszystkie te aspekty nie korzystając z pomocy takiej osoby. W dzisiejszych czasach korzystanie z pomocy doradcy kredytowego zyskuje coraz większą popularność, a dzieje się tak przede wszystkim dlatego, ponieważ obecne lata są dość niepewne, jeżeli chodzi o kwestie finansowe, a taki specjalista jest po to, abyśmy uniknęli niepożądanych skutków związanych z zawieraniem niekorzystnych umów kredytowych.

 
Doradca kredytowy Gdańsk to osoba, którą każdy ma sposobność zapytać o wszelkie aspekty, jakimi jesteśmy zainteresowani w związku z zaciągnięciem kredytu. To specjalista, który bardzo dobrze zna się na rynku finansowym, lecz także na przepisach polskiego prawa dotyczącego do tego zakresu. W związku z tym, jeżeli jesteście Państwo na etapie poszukiwania odpowiedniego kredytu dla siebie to serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług w celu ułatwienia takiego działania.

Zakres usług oferowanych przez naszą firmę

Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu szerokiej gamy usług finansowych. Można do nich zaliczyć przede wszystkim:

 • zawieranie kredytu hipotecznego
 • zawieranie pożyczki prywatnej
 • kupno-sprzedaż nieruchomości
 • upadłość konsumencka
 • wykup wypowiedzianych kredytów
 • oddłużanie
90 % spraw załatwisz on-line

3 kroki do kredytu hipotecznego

01

Dowiesz się jaką dokładnie masz zdolność kredytową

02

Omówimy oferty i wybierzemy najlepsze banki

03

Skompletujemy dokumenty i złożymy wnioski do 3 banków

Paczka korzyści

Tak pracuję ja i moi pośrednicy kredytowi

Komfort. 90% spraw załatwisz online. Sprawdzisz zdolność, uzyskasz najlepsze oferty i skompletujemy dokumenty.

Wykonujemy analizę, prawie taką samą jak bank. Dlatego Twój wniosek pretenduje do decyzji pozytywnej.

Po analizie spraw i skompletowaniu dokumentów na jednym spotkaniu podpiszesz wnioski do 3 banków- dla bezpieczeństwa transakcji.

Za bezpieczeństwo Twojej sprawy odpowiada człowiek- nie system. Otrzymasz rzetelne informacje na temat Twojej sytuacji.

W sprawach trudnych szukamy rozwiązań, które zmienią Twoją sytuację na korzyść– zostaną zaakceptowane przez bank.

Za naszą usługę nic nie płacisz. Płaci nam bank zamiast pracownikowi w banku. Nie zwiększa to kosztu Twojego kredytu.

złoż wniosek online

Poznasz swoją zdolność kredytową, bo szczegółowo przeanalizujemy 32 parametry, które maja na to wpływ. Aplikując online sprawisz, że przesłane oferty będą realne. Dzięki temu podejmiesz właściwe decyzje finansowe.

rozmowa-z-doradca-kredytowym-umow-spotkanie

Nie lubisz formularzy, cenisz dyskrecję i wolisz porozmawiać z EXPERTEM to bardzo dobrze, bo my też. Bardzo szczegółowo omówimy wszelkie kwestie związane z kredytem, ofertami, zdolnością i nieruchomością.

Tak wygląda proces kredytowy

1-7 dni

Analiza potrzeb

 • Aplikuj online
 • dowiesz się jaką masz zdolność
 • otrzymasz najkorzystniejsze oferty
 • skompletujemy dokumenty
 • na jednym spotkaniu podpiszesz wnioski do 3 banków
1-7 dni

7-30 dni

Analiza wniosku w banku

 • analiza prawna
 • analiza finansowa
 • analiza nieruchomości
 • decyzja kredytowa
7-30 dni

1-3 dni

Wypłata kredytu

 • podpisanie umowy kredytu hipotecznego
 • podpisanie aktu notarialnego
 • wypłata kredytu
1-3 dni
FAQ-najważniejsze pytania i konkretne odpowiedzi.

Czy muszę mieć dobrą historię kredytowa?

Aby dostać kredyt hipoteczny musisz mieć dobrą historię kredytową. Dobra historia kredytowa to brak opóźnień powyżej 30 dni. W przypadku opóźnień 30-60 dni sytuacja jest do uratowania. Natomiast w przypadku opóźnień powyżej 60 dni mamy poważny problem. Jeżeli nie masz pewności co do swojej historii kredytowej sprawdź BIK na https://www.bik.pl.

Ile muszę mieć wkładu własnego?

Jeżeli kupujesz nieruchomość to przynajmniej 10 %. Jeżeli się budujesz na działce kupionej za gotówkę to działka będzie Twoim wkładem własnym i doradca kredytowy będzie mógł składać wnioski o kredyt.

Jak sprawdzić zdolność kredytową?

Prawda jest taka, że nie jesteś w stanie samodzielnie ocenić zdolności kredytowej. Co więcej narzędzia, które znajdziesz w internecie też nie są w stanie zrobić tego poprawnie. Dobry pośrednik kredytowy jest w stanie policzyć zdolność kredytową prawie tak samo jak analityk w banku. Ta praca zajmie mu przynajmniej kilka godzin (wiele banków), ale między innymi na tym polega praca doradcy kredytowego. Dzięki temu będziesz miał przegląd zdolności w największych bankach i pewność, że zostało zrobione to poprawnie (otrzymasz wynik liczenia zdolności).

Czego unikać?

Unikaj składania wniosków o kredyt "w ciemno". W ten sposób robisz niepotrzebne zapytania w BIK i obniżasz swoją ocenę punktową.

Jakie dokumenty będą potrzebne?

Osobowe, finansowe oraz dotyczące nieruchomości.

Ile czasu zajmuje uzyskanie kredytu?

W zależności od banku średnio trzeba dać sobie miesiąc. Najszybciej udało mi się wypłacić kredyt w 7 dni, ale nie jest to reguła.

Jaki termin wpisać na umowie przedwstępnej zakupu nieruchomości?

Skoro uzyskanie kredytu może trwać nawet 30 dni, to biorąc pod uwagę skompletowanie dokumentów: osobowych, finansowych i nieruchomości najbardziej optymalnym terminem jest 60 dni.

Jakie są koszta związane z kredytem przy zakupie nieruchomości?

1. Wycena nieruchomości
2. Prowizje i ubezpieczenia bankowe.
3. Opłaty za konto, karty kredytowe, oraz inne wymogi.
4. Notariusz i oplaty Sądowe.
5. Ubezpieczenie pomostowe kredytu hipotecznego.
6. Ubezpieczenie nieruchomości jako ostatnie dodatkowe koszty kredytu hipotecznego.

Jakie są etapy kredytu hipotecznego?

1. Wstępna konsultacja oraz analiza wstępnej dokumentacji
2. Przygotowanie najlepszych ofert i sprawdzanie zdolności kredytowej
3. Omówienie oferty i wybór banków
4. Kompletowanie przez Klienta dokumentów do wniosków kredytowych - zgodnie z przygotowaną przez nas Spersonalizowaną Listą Dokumentów
5. Procesowanie wniosków kredytowych (wnioski do banków podpisujesz na jednym spotkaniu)
6. Decyzja kredytowa - omówienie decyzji, szablonu umowy kredytowej i warunków finansowania
7. Oczekiwanie na umowę / oczekiwanie na decyzje w innych bankach / przygotowanie do podpisania umowy kredytowej
8. Umowa kredytowa podpisana
9. Spełnienie warunków do uruchomienia kredytu
10. Kredyt uruchomiony

Umowa kredytowa podpisana, co dalej?

Gdy podpiszesz umowę o kredyt hipoteczny udajesz się do notariusza celem podpisania umowy kupna nieruchomości Z tą umową (aktem notarialnym) wracasz do banku i bank uruchamia kredyt.


  W dzisiejszych czasach odpowiednie doradztwo kredytowe jest kwestią priorytetową, jeżeli zależy nam na dbaniu o swoje kwestie finansowe. Mając u swego boku dobrze wykwalifikowanego specjalistę możemy mieć pewność, że nasze finanse będą podążały w odpowiednim kierunku, a tym samym wyeliminujemy różnorodne ryzyka, które mogłyby powstać w przyszłości.

  Doradca kredytowy Gdańsk to osoba, przy której każdy Klient może czuć się bezpiecznie. W szczególności, jeżeli chodzi o tak długoletnie zobowiązania finansowe, jakim jest na przykład kredyt hipoteczny. Kredyt hipoteczny dla wielu osób kojarzy się z czymś nieprzyjemnym i jest to ściśle związane przede wszystkim że samym procesem ubiegania się o niego. W dzisiejszych czasach zobowiązanie takie dla wielu osób jest nieosiągalne, podczas starania się o nie na własną rękę. Ekspert kredytowy sprawi, że proces wnioskowania o kredyt będzie komfortowy i w sposób znaczący ograniczy nasz stres.

  Jednakże jednym z ważniejszych aspektów podczas starania się o kredyt hipoteczny jest to, aby pamiętać o dobrej zdolności kredytowy, jak również o posiadaniu wkładu własnego. Obecnie wiele instytucji bankowych udziela kredytów hipotecznych przy wkładzie własnym wynoszącym zaledwie dziesięć procent. Natomiast najlepiej byłoby, gdyby potencjalny kredytobiorca miał możliwość wpłacenia dwudziestu procent wkładu własnego, gdyż wtedy w oczach banku staje się on bardziej wierzytelnym kredytobiorcą, zyskuje lepszą marże oraz zwiększa zdolność kredytową.

  Podczas starania się o takie zobowiązanie finansowe należy mieć na uwadze także to, że nie można być dłużnikiem w innych instytucjach finansowych. Bowiem zaleganie z jakąś ratą kredytu lub pożyczki powyżej trzydziestu dni może w szybki sposób przekreślić nasze plany o posiadaniu własnego domu lub mieszkania. Dzieje się tak, ponieważ banki, zanim udzielą nam kredytu na mieszkanie, sprawdzą nas w różnorodnych bazach, a do baz tych należą między innymi: Biuro Informacji Kredytowej, Biuro Informacji Gospodarczej, Krajowy Rejestr Dłużników, bądź też Związek Banków Polskich.

  Udzielanie pożyczek prywatnych w sposób znaczący różni się od udzielania kredytów hipotecznych przez banki. Szczególnie, jeżeli pożyczka prywatna jest udzielana pod zastaw nieruchomości. Otóż, jedną z podstawowych, a zarazem kluczowych różnic jest to, że wnioskując o pożyczkę prywatną, pożyczkobiorca nie jest sprawdzany w bazach dłużników (tj. Biuro Informacji Kredytowej, Krajowy Rejestr Dłużników, Biuro Informacji Gospodarczej czy ERIF). Dlatego nic nie stoi na przeszkodzie temu, aby osoba zadłużona mogła o takie zobowiązanie finansowe wnioskować i je skutecznie otrzymać. W chwili obecnej coraz więcej osób decyduje się korzystać z takiego rozwiązania, gdyż wiąże się z tym wiele wymiernych korzyści. Należy również dodać w szczególności to, że pożyczki prywatne są udzielane znacznie szybciej niż produkty oferowane przez banki. Dlatego, jeżeli komuś zależy na pozyskaniu takiego zobowiązania finansowego w krótkim czasie to będzie to idealnym rozwiązaniem.  Pożyczki prywatne pod zastaw z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Warto także dodać, że takie pożyczki są udzielane wyłącznie w sposób bezpieczny dla potencjalnego pożyczkobiorcy, a więc jedynie na przejrzystych zasadach oraz bez jakichkolwiek ukrytych kosztów. Ekspert finansowy przedstawi wszelkie zagadnienia i warunki umowy i możesz liczyć na pełne wsparcie na każdym etapie pozyskiwania takiego finansowania.

  Z kolei, jeżeli chodzi o kwestię kupna oraz sprzedaży nieruchomości to należy powiedzieć, że działanie takie odbywa się przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa, a zarazem w sposób niezwykle sprawny i uproszczony. Istnieje możliwość sprzedaży nawet takiej nieruchomości, która jest zadłużona, bądź posiadająca pewne wady prawne. Każda osoba, która jest zainteresowana takim rozwiązaniem może zwrócić się do naszego doradcy kredytowego, który zaoferuje odpowiednie wsparcie prawne z zakresu analizy prawnej nieruchomości, a dodatkowo dokona audytu dokumentacji oraz prawidłowej konstrukcji aktu notarialnego. Dzięki temu, taka transakcja będzie przebiegała w sposób najbezpieczniejszy, jak to tylko jest możliwe.

  Natomiast, jeżeli chodzi o oddłużanie, to jak wskazują statystyki każdego roku coraz więcej osób boryka się z tym problemem. Warto jednak pamiętać, że korzystając z usług naszej firmy wszystko jest możliwe i zawsze możesz liczyć na pomoc. Nasi specjaliści posiadają w tym zakresie ogromne doświadczenie oraz szeroką wiedzę. Dlatego też są oni w stanie w odpowiedni sposób zbadać ewentualne przedawnienie długów, prawnie ochronić majątek oraz przyczynić się do wstrzymania egzekucji z nieruchomości, jak również wykupić wypowiedziane kredyty. Wiele osób zadłużonych nie widzi wyjścia ze swojej sytuacji. Natomiast dla odpowiednio wykwalifikowanego specjalisty nic nie stoi na drodze, aby pomóc swojemu klientowi wyjść nawet z najbardziej skomplikowanej sytuacji finansowej. Nasi doradcy kredytowi stawiają sobie za cel satysfakcję każdego klienta z pełnionych przez nich usług. Dlatego też, każdy Klient może mieć pewność, że jego problem zostanie w odpowiedni sposób rozwiązany.

  W jakiej sytuacji warto skorzystać z usług doradcy kredytowego?

  Doradca kredytowy zajmuje się udzielaniem pomocy z zakresu szeroko pojęty kwestii finansowych. Z całą pewnością warto skorzystać z jego usług, gdy:

  • poszukujemy idealnie dopasowanego rozwiązania z zakresu pozyskania kredytu (kredyt gotówkowy, hipoteczny bądź pożyczka prywatna)
  • zależy nam na skorzystaniu z szeregu korzystnych promocji usług finansowych
  • grozi nam zajęcie komornicze i chcemy dowiedzieć się o wszystkich możliwych rozwiązaniach
  • chcemy przeprowadzić upadłość konsumencką w sposób korzystny dla nas
  • zależy nam skupie nieruchomości za gotówkę i w sposób pełni bezpieczny
  5/5

  Przykładowe opinie klientów

  Korzystam z usług doradcy kredytowego już od kilku lat i za każdym razem jestem bardzo zadowolona. Wszystkie rozwiązania finansowe, które są mi oferowane, są w pełni dopasowane do moich potrzeb oraz możliwości. Jest to bezpieczny sposób na utrzymaniu swoich spraw finansowych na wysokim poziomie. Polecam każdemu takie rozwiązanie, ponieważ wiąże się z tym wiele wymiernych korzyści. Pozdrawiam serdecznie.

  Roksana

  Pomysł na skorzystanie z pomocy doradcy kredytowego podsunęła mi moja mama. Rozwiązanie takie okazało się nieocenione podczas szukania optymalnego rozwiązania przy poszukiwaniu dobrego kredytu. Cały proces wnioskowania o takie zobowiązanie finansowe przebiegał w bardzo komfortowych warunkach, bez jakiegokolwiek stresu, a dodatkowo nie musiałem się martwić o załatwianie tych wszystkich formalności, ponieważ zrobił to za mnie doradca kredytowy. Jest to bardzo dobre rozwiązanie w szczególności dla takich laików z zakresu finansów jak ja, ponieważ można się uchronić przed nieprzyjemnymi sytuacjami w przyszłości. Bardzo gorąco polecam taką współpracę, bo wydaje mi się ona niezastąpiona, w szczególności gdy ktoś stara się o kredyt na mieszkanie tak jak ja w przeszłości. Pozdrawiam

  Jacek

  Pani Marta, Doradca kredytowy, z którym miałem przyjemność mieć styczność, podszedł do mnie w sposób indywidualny, a za każdym razem kontakt z nim okazywał się nieoceniony. Myślę, że gdybym nie zdecydował się na taką pomoc specjalisty to nie uzyskałbym kredytu na takich warunkach, na których mi najbardziej zależało. Jestem bardzo zadowolony z tej pomocy. Pozdrawiam serdecznie

  Paweł

  Porozmawiajmy

   Imię i nazwisko:
   Temat rozmowy:

   Skontaktuj się z nami

   Warto rozmawiać, by wiedzieć więcej! Konsultacje są darmowe.

   Obserwuj nas