Upadłość konsumencka Piaseczno

Upadłość konsumencka Piaseczno

Skoro tu jesteś to zakładam, że masz dość komornika i windykacji. Ogłoszenie upadłości to bardzo dobre rozwiązanie jeżeli chcesz żyć bez długów. Wszystko co należy wiedzieć o sprawach związanych z upadłością konsumencką, o których prawdopodobnie nie słyszałeś, napisane mało formalnym językiem dowiesz się z tej strony i mojego bloga.

Pomogłem oddłużyć się 86 osobom na kwotę ponad 48 milionów złotych*.
* Stan na 01.2023r.

Upadłość Konsumencka Piaseczno – to filia firmy PKFO

Albert Ligman

Uważam, że nikt nie zasługuje na cierpienie z powodu długów.

upadłość konsumencka piaseczno, skuteczna upadłość konsumencka, podstawowe informacje
upadłość konsumencka piaseczno, skuteczna upadłość konsumencka, podstawowe informacje

Jak ogłosić upadłość konsumencką?

Uważam, że każdy zasługuje na drugą szasnę.

Cały proces upadłości konsumenckiej wyjaśnię Ci najprościej jak potrafię, a talent do mówienia o rzeczach trudnych w łatwy sposób. Ogłoszenie upadłości konsumenckiej oznacza oddłużenie. Ogłoszenie upadłości konsumenckiej to nie kara, a Twoje prawo. Nie myl upadłości konsumenckiej z tym, że musisz spłacić wszystkie długi. Aby bardziej zobrazować czym są sprawy upadłościowe powiedziałbym, że są czymś takim jak zbankrutowanie. Zapewne słyszałeś kiedykolwiek, że jakaś firma zbankrutowała – teraz ta możliwość, czyli ogłoszenie upadłości (Upadłość konsumencka osoby fizycznej nie prowadzącej działalności gospodarczej– nazwa profesjonalna) jest możliwe też dla osób, a nie tylko dla firm.

Postępowanie upadłościowe jest przeprowadzone w taki sposób, aby zaspokoić wierzycieli chociaż w minimalnym stopniu. Nie musisz spłacać wszystkiego. 

Porzuć strach przed nieznanymi telefonami, windykatorami czy komornikami. Skuteczny wniosek o upadłość pozwoli żyć od nowa.

Proces upadłości konsumenckiej

1. Bezpłatna konsultacja

Skontaktuj się z nami w dowolny sposób i umów się na bezpłatną konsultację w sprawie upadłości konsumenckiej.

2. Spotkanie

Wszystko Ci wyjaśnimy. On-line lub osobiście w sposób jasny i zrozumiały przed złożeniem wniosku wyjaśnimy Ci wszelkie kwestie dotyczące upadłości konsumenckiej.

3. Wniosek

Zajmiemy się przygotowaniem wniosku o upadłość konsumencką

Dlaczego warto abyś skorzystał z moich usług?
Wiem co czujesz i czego potrzebujesz.
 • Wiem, że nie potrzebujesz więcej problemów. Przeprowadzę Cię przez cały proces bez stresu. Kontakt ze mną wprowadzi spokój w Twoim życiu.

Poszukiwacze długów.
 • Wiele osób wyrzuca dokumenty. Ze mną znajdziesz wszystkie długi – zrobię to za Ciebie.

Upadłość konsumencka bez tajemnic.
 • Zrozumiesz na czym polega upadłość, poznasz wszystkie etapy i będziesz świadoma/y całego procesu. Zanim zdecydujesz się na wniosek zostaną udzielone odpowiednie porady prawne. Wszystko zrozumiałym językiem, a nie prawnym żargonem.
Odpowiedzialna upadłość konsumencka.
 • Moja usługa nie kończy się na napisaniu wniosku. Powiedziałbym, że od wniosku dopiero zabawa się zaczyna. Przygotujemy Cię na spotkanie z syndykiem, będziemy odpisywali na wszystkie pisma, przygotujemy wniosek o plan spłaty lub umorzenie długów i wiele innych. Dopiero gdy wszystkie długi zostaną umorzone nasza współpraca się zakończy. 
Gwarancja satysfakacji
 • Jeżeli w ciągu 7 dni od wpłaty środków za upadłość konsumencką będziesz chciał zrezygnować, oddamy Ci 100% naszego wynagrodzenia – bez podawania przyczyny.

Jak złożyć wniosek o upadłość konsumencką?

Zdecydowanie należałoby zacząć od bezpłatnej porady prawnej – umów się do nas na bezpłatną konsultację. W ramach usługi upadłość można się oddłużyć. Żeby przygotować się do upadłości konsumenckiej należy zacząć od przygotowania odpowiedniej dokumentacji.

Wniosek o upadłość konsumencką możesz złożyć sam. Ale czy jesteś na to gotów? Czy znasz odpowiedzi między innymi na te pytania?

 • Jak zabezpieczyć majątek?
 • O czym koniecznie nie można zapomnieć (dwie rzeczy) składając wniosek o ogłoszenie upadłości konsumenckiej ?
 • Kiedy nie dojdzie do umorzenia zobowiązań upadłego w toku upadłości ?
 • Czy wiesz co wchodzi w skład masy upadłości majątku dłużnika ?
 • Czy znasz wszystkie etapy postępowania upadłościowego ?
 • Na czym dokładnie polega całkowite umorzenie długów?
 • Co z Waszym majątkiem jeżeli mieliście wspólność majątkową i jak zostanie podzielony majątek wspólny?
 • Czy wiesz jak się przygotować na spotkanie syndyka masy upadłości?
 • Jakie są zasady ogłoszenia upadłości, czyli wobec kogo może nastąpić ogłoszenie upadłości konsumenckiej?
 • Jakie są wymogi wymogi formalne wniosku?
 • Jak od 2023 roku podpisujemy wniosek upadłościowy.

Dlatego tak ważne przed złożeniem wniosku o upadłość konsumencką zgłosić się po porady prawne.

Chcesz o coś zapytać? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. My też kiedyś składaliśmy pierwszy wniosek i wiemy, że całe to zagadnienie na początku może wydawać się skomplikowane.

rozmowa-z-doradca-kredytowym-umow-spotkanie

Nie lubisz formularzy, cenisz dyskrecję i wolisz porozmawiać osobiście? To bardzo dobrze, bo my też. Bardzo szczegółowo omówimy wszelkie kwestie związane z upadłością w Twojej sytuacji.

Upadłość konsumencka Warszawa i właściwość Sądu Rejonowego

Świadomie poruszamy tutaj kwestię upadłości konsumenckiej Warszawa, bo dla osób z miejscowości Piaseczno i całej gminy Piaseczno właściwy Sąd Rejonowy – Wydział Gospodarczy Sądu Upadłościowego znajduje się właśnie w Warszawie. Swoich spraw nie załatwisz w Piasecznie tylko w Warszawie.

5/5

Opinie klientów którzy zgłosili się po upadłość konsumencką z Piaseczna

Pan Dominik.
Z uwagi na duże długi i wcześniejsze problemy z natury prawa karnego, miałem konieczność ogłoszenia upadłości. Polecam tą firmę i Pana Alberta każdemu kto potrzebuje pomocy w przeprowadzeniu procesu upadłości.

Pani Ela.
Zdecydowałam się na Państwa firmę, bo w ramach usługi znaleźliście Państwo wszystkie moje długi. To było już tak dawno, że a nie pamiętałam co gdzie mam. Wyjaśniliście mi upadłość konsumencką krok po kroku i potem przeprowadziliście przez cały proces. Upadłość została ogłoszona. Dziękuję i pozdrawiam.

Porozmawiajmy

  Imię i nazwisko:
  Temat rozmowy: