Upadłość konsumencka Kalisz

Upadłość konsumencka

Masz zadłużenia? Być może ścigają Cię już windykatorzy, albo nawet i komornik sądowy? Pamiętaj, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Jeśli posiadasz długi, z którymi nie możesz sobie poradzić, dobrym rozwiązaniem może okazać się upadłość konsumencka Kalisz.

Jak ogłosić upadłość konsumencką?

Przede wszystkim powinieneś wiedzieć, że aby ogłosić upadłość konsumencką, musisz być konsumentem – nie możesz więc aktywnie prowadzić działalności gospodarczej. Jest to podstawowy warunek, od którego nie ma wyjątków. Aby ogłosić upadłość konsumencką, będziesz musiał złożyć odpowiedni wniosek, poparty dowodami, do właściwego Ci miejscowo Sądu Upadłościowego.

Konieczne okaże się także przygotowanie spisu wierzycieli, czyli firm i osób fizycznych, którym jesteś winien środki finansowe. Procedura ta często bywa dość skomplikowana, a błędy mogą okazać się kosztowne, dlatego zdecydowanie zalecane jest sięgnięcie po profesjonalną pomoc prawną. Po pozytywnym rozpatrzeniu Twojego wniosku Sąd i ewentualnym wykonaniu planu spłaty wierzycieli, Twoje długi zostaną umorzone, a Ty będziesz mógł rozpocząć nowe życie bez komornika sądowego i windykatorów.

Upadłość konsumencka Kalisz to dobry wybór dla każdej osoby, która zmaga się z przekraczającymi jej możliwości długami. Nie mają znaczenia Twoje dochody, możesz ogłosić ją także nie posiadając żadnego majątku. Pamiętaj jednak, że jest ona możliwa tylko wtedy, gdy jesteś niewypłacalny – a to oznacza, że utraciłeś zdolność do spłaty zobowiązań, a opóźnienie przekracza trzy miesiące.

 

Albert Ligman

Uważam, że nikt nie zasługuje na cierpienie z powodu długów.

Dlaczego warto abyś skorzystał z moich usług?
Wiem co czujesz i czego potrzebujesz.
  • Wiem, że nie potrzebujesz więcej problemów. Przeprowadzę Cię przez cały proces bez stresu. Kontakt ze mną wprowadzi spokój w Twoim życiu.

Poszukiwacze długów.
  • Wiele osób wyrzuca dokumenty. Ze mną znajdziesz wszystkie długi – zrobię to za Ciebie.

Upadłość konsumencka bez tajemnic.
  • Zrozumiesz na czym polega upadłość, poznasz wszystkie etapy i będziesz świadoma/y całego procesu. Zanim zdecydujesz się na wniosek zostaną udzielone odpowiednie porady prawne. Wszystko zrozumiałym językiem, a nie prawnym żargonem.
Odpowiedzialna upadłość konsumencka.
  • Moja usługa nie kończy się na napisaniu wniosku. Powiedziałbym, że od wniosku dopiero zabawa się zaczyna. Przygotujemy Cię na spotkanie z syndykiem, będziemy odpisywali na wszystkie pisma, przygotujemy wniosek o plan spłaty lub umorzenie długów i wiele innych. Dopiero gdy wszystkie długi zostaną umorzone nasza współpraca się zakończy. 

Proces upadłości konsumenckiej

1. Bezpłatna konsultacja

Skontaktuj się z nami w dowolny sposób i umów się na bezpłatną konsultację w sprawie upadłości konsumenckiej.

2. Spotkanie

Wszystko Ci wyjaśnimy. On-line lub osobiście w sposób jasny i zrozumiały przed złożeniem wniosku wyjaśnimy Ci wszelkie kwestie dotyczące upadłości konsumenckiej.

3. Wniosek

Zajmiemy się przygotowaniem wniosku o upadłość konsumencką

Upadłość konsumencka u Radcy Prawnego

Aby uniknąć komplikacji, a być może nawet i odrzucenia wniosku, powinieneś zdecydować się na współpracę z profesjonalnym Radcą Prawnym. Upadłość konsumencka Kalisz u radcy prawnego pozwoli Ci spać spokojnie z wiedzą, że Twoja sprawa prowadzona jest przez specjalistę. Będzie on reprezentował Cię w kontaktach z Sądem, a w przypadku zlecenia przez Sąd realizacji planu spłaty wierzycieli – także z Syndykiem Masy Upadłościowej.

 Profesjonalna pomoc radcy prawnego to gwarancja skutecznego działania na każdym etapie sprawy. Wszelka dokumentacja zostanie złożona w poprawny sposób, a wszelkie wnioski poparte odpowiednimi dowodami. Celem jest, oczywiście, wywalczenie dla Ciebie jak najbatrdziej korzystnego rozstrzygnięcia sprawy. 

5/5

Opinie klientów

Zastanawiasz się, czy upadłość konsumencka Kalisz naprawdę jest opłacalna? Zachęcamy do zapoznania się z opiniami osób, które skorzystały już z takiej usługi. 

Pani Jerzy
Moje zadłużenie sięgało ponad 50 tysięcy złotych. Z powodu choroby w rodzinie zmuszony wziąłem do zaciągnięcia chwilówek, których nie byłem w stanie spłacić. Długi tylko rosły, a w końcu pojawił się komornik. Na szczęście dowiedziałem się, że nawet z komornikiem na głowie mogę uzyskać pełne oddłużenie dzięki upadłości konsumenckiej. Sąd zaskakująco szybko wydał korzystny dla mnie wyrok, a ja mogłem zacząć życie od nowa

Pani Monika
Upadłość konsumencka pomogła mi wyjść z długów, gdy wszyscy znajomi się ode mnie odwrócili. Mój radca prawny przekonał mnie, by spróbować takiego rozwiązania i w ciągu kilku miesięcy udało mi się wyjść na prostą. Jestem niezwykle zadowolona, że pomimo chwili zawahania zdecydowałam się skorzystać z tej opcji.

Pani Alina
Gdy kilka spraw dotyczących mojego zadłużenia jednocześnie trafiło na wokandę sądową, byłam bliska załamania psychicznego. Na szczęście, jak się okazało, bliska mi osoba była niegdyś w podobnej sytuacji. Poleciła mi skorzystanie z możliwości ogłoszenia upadłości konsumenckiej. Odrobina zaangażowania i profesjonalna pomoc radcy prawnego sprawiły, że dziś jestem osobą wolną od długów

O korzyściach płynących z ogłoszenia upadłości konsumenckiej przekonały się tysiące osób w całej Polsce. Przekonaj się i Ty! 

Porozmawiajmy

    Imię i nazwisko:
    Temat rozmowy: