Doradca kredytowy Piaseczno

Planujesz zakup domu lub mieszkania? Być może potrzebujesz dobrego, nisko oprocentowanego kredytu o korzystnych warunkach spłaty z powodu innych wydatków? Bez względu na to, jaki jest powód, dla którego decydujesz się na zaciągnięcie kredytu – skorzystaj z pomocy profesjonalnych doradców finansowych, aby dobrać rozwiązanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości.

Dlaczego warto nam zaufać?

Nasza firma funkcjonuje na rynku jako profesjonalny doradca kredytowy Piaseczno już od wielu lat. Posiadamy doświadczenie we współpracy ze wszystkimi największymi bankami w naszym kraju, co pozwala nam w kompleksowy sposób porównać i ocenić ich oferty, celem ustalenia, czy dana propozycja nadaje się do zaproponowania konkretnemu Klientowi. W naszej pracy cechuje nas bowiem przede wszystkim obiektywizm – nie promujemy produktów jednego banku, czy instytucji finansowej, kosztem usług drugiego. Doradca finansowy stara się zawsze znaleźć rozwiązanie najlepiej dopasowane do potrzeb danego Klienta, niezależnie od tego, jaka konkretnie instytucja je oferuje.

Czy już to nie jest dobrym powodem, aby udać się do doradcy kredytowego?

Jakie usługi świadczymy?

Od wielu lat zajmujemy się usługami doradztwa kredytowego. Przez ten czas katalog naszych usług nieustannie się rozszerzał. W obecnej chwili, jako doświadczony doradca kredytowy Piaseczno jesteśmy w stanie pomóc w doborze odpowiedniej opcji niezależnie od tego, na jaki rodzaj kredytu lub pożyczki się zdecydowałeś.

Jedną z naszych głównych specjalizacji jest kredyt hipoteczny Piaseczno. Pomożemy Ci uzyskać wartościowe, dostosowane do Twoich potrzeb oferty różnych banków, podobnie zresztą, jak postaramy się wynegocjować dla Ciebie jak najlepsze warunki spłaty. Oczywiście, o nasze usługi możesz starać się także w przypadku, gdy interesuje Cię gotówka na dowolny cel, uzyskana przez standardowe kredyty gotówkowe. Co więcej – z naszych usług skorzystać mogą także firmy i instytucje, niezależnie od wielkości. Jeśli prowadzisz jakiekolwiek przedsiębiorstwo i pilnie potrzebujesz zastrzyku gotówki – nasz doradca finansowy zrobi wszystko, aby pomóc Ci uzyskać niezbędną kwotę. Jeśli zaś wpadłeś w finansowe tarapaty i potrzebujesz dodatkowej gotówki, aby nie wpaść w pętle zadłużenia – pomożemy Ci wybrać idealny kredyt konsolidacyjny, który zmieniejszy wysokość Twoich rat.

Co zyskasz współpracując z nami?

Doradca kredytowy Piaseczno nie tylko pomoże Ci wybrać odpowiednią dla Ciebie propozycję kredytu, ale pomoże wywalczyć  jak najlepsze jego warunki. Jesteśmy w stanie negocjować z praktycznie każdym bankiem, który operuje na terenie naszego kraju. Skutecznie obniżymy koszta finansowania, z jakimi będziesz musiał się liczyć, zaciągając kredyt. Oznacza to, że dzięki współpracy z doradca kredytowy Piasecznom comiesięczna rata, jaką będziesz zobowiązany opłacać, może być znacząco mniejsza!

Współpraca z nami pozwoli Ci także zaoszczędzić czas. Pamiętaj, że składając wniosek o kredyt (w szczególności o kredyty hipoteczne Piaseczno), musisz liczyć się z koniecznością przygotowania i przekazania instytucji finansowej różnego rodzaju dokumentacji, a także liczyć się z tym, że zweryfikowanie Cię może zająć nieco czasu. Doradca kredytowy Piaseczno w Twoim imieniu przekaże kluczowe dane odpowiedniej instytucji, a także zawalczy o to, by weryfikacja Twoich dokumentów trwała jak najkrócej.

Współpracując z dobrym doradcą kredytowym, możesz także liczyć na znacznie krótszy czas oczekiwania na jakiekolwiek reakcje ze strony banku. Aby usprawnić proces komunikacji, za Twoją zgodą będziemy Cię reprezentować przed daną instytucją finansową. Będziemy na bieżąco kontaktować się z danym bankiem i przekazywać wszelkie niezbędne dokumenty, dzięki czemu zwiększasz swoje szanse na szybkie i pozytywne rozstrzygnięcie Twojego wniosku o kredyt hipoteczny Piaseczno (a także inne rodzaje finansowania).

Współpracujemy wyłącznie ze zweryfikowanymi kredytodawcami.

Z nami nie musisz obawiać się zaciągnięcia kredytu – współpracujemy bowiem tylko i wyłącznie z uznanymi, renomowanymi instytucjami pożyczkowymi. Jako doradca kredytowy Piaseczno oferujemy pomoc w odnalezieniu odpowiedniej opcji finansowania z legalnego i sprawdzonego źródła. Korzystając z naszych usług, kredyty hipoteczne przestaną być dla Ciebie trudne i skomplikowane. Współpracują z nami zarówno banki, jak i innego rodzaju instytucje pożyczkowe. Każda z nich ma Ci do zaoferowania coś nieco innego. Pamiętaj, że to od Ciebie ostatecznie zależy, na którą propozycję się zdecydujesz. Niezależnie od tego, którą z nich wybierzesz – u nas zawsze możesz liczyć na trzeźwe spojrzenie na Twoją sytuację i aktualną zdolność kredytową, wsparcie na każdym etapie wnioskowania o kredyt lub pożyczkę. Doradzimy, na jaką opcję powinieneś się zdecydować – niekorzystne pomożemy CI zaś odrzucić. Jesteśmy tu po to, by służyć Ci pomocą. 

90 % spraw załatwisz on-line

3 kroki do kredytu hipotecznego

01

Dowiesz się jaką dokładnie masz zdolność kredytową

02

Omówimy oferty i wybierzemy najlepsze banki

03

Skompletujemy dokumenty i złożymy wnioski do 3 banków

Paczka korzyści

Tak pracuję ja i moi pośrednicy kredytowi

Komfort. 90% spraw załatwisz online. Sprawdzisz zdolność, uzyskasz najlepsze oferty i skompletujemy dokumenty.

Wykonujemy analizę, prawie taką samą jak bank. Dlatego Twój wniosek pretenduje do decyzji pozytywnej.

Po analizie spraw i skompletowaniu dokumentów na jednym spotkaniu podpiszesz wnioski do 3 banków- dla bezpieczeństwa transakcji.

Za bezpieczeństwo Twojej sprawy odpowiada człowiek- nie system. Otrzymasz rzetelne informacje na temat Twojej sytuacji.

W sprawach trudnych szukamy rozwiązań, które zmienią Twoją sytuację na korzyść– zostaną zaakceptowane przez bank.

Za naszą usługę nic nie płacisz. Płaci nam bank zamiast pracownikowi w banku. Nie zwiększa to kosztu Twojego kredytu.

złoż wniosek online

Poznasz swoją zdolność kredytową, bo szczegółowo przeanalizujemy 32 parametry, które maja na to wpływ. Aplikując online sprawisz, że przesłane oferty będą realne. Dzięki temu podejmiesz właściwe decyzje finansowe.

rozmowa-z-doradca-kredytowym-umow-spotkanie

Nie lubisz formularzy, cenisz dyskrecję i wolisz porozmawiać z EXPERTEM to bardzo dobrze, bo my też. Bardzo szczegółowo omówimy wszelkie kwestie związane z kredytem, ofertami, zdolnością i nieruchomością.

Tak wygląda proces kredytowy

1-7 dni

Analiza potrzeb

 • Aplikuj online
 • dowiesz się jaką masz zdolność
 • otrzymasz najkorzystniejsze oferty
 • skompletujemy dokumenty
 • na jednym spotkaniu podpiszesz wnioski do 3 banków
1-7 dni

7-30 dni

Analiza wniosku w banku

 • analiza prawna
 • analiza finansowa
 • analiza nieruchomości
 • decyzja kredytowa
7-30 dni

1-3 dni

Wypłata kredytu

 • podpisanie umowy kredytu hipotecznego
 • podpisanie aktu notarialnego
 • wypłata kredytu
1-3 dni
FAQ-najważniejsze pytania i konkretne odpowiedzi.

Czy muszę mieć dobrą historię kredytowa?

Aby dostać kredyt hipoteczny musisz mieć dobrą historię kredytową. Dobra historia kredytowa to brak opóźnień powyżej 30 dni. W przypadku opóźnień 30-60 dni sytuacja jest do uratowania. Natomiast w przypadku opóźnień powyżej 60 dni mamy poważny problem. Jeżeli nie masz pewności co do swojej historii kredytowej sprawdź BIK na https://www.bik.pl

Ile muszę mieć wkładu własnego?

Jeżeli kupujesz nieruchomość to przynajmniej 10 %. Jeżeli się budujesz na działce kupionej za gotówkę to działka będzie Twoim wkładem własnym.

Jak sprawdzić zdolność kredytową?

Prawda jest taka, że nie jesteś w stanie samodzielnie ocenić zdolności kredytowej. Co więcej narzędzia, które znajdziesz w internecie też nie są w stanie zrobić tego poprawnie. Dobry pośrednik kredytowy jest w stanie policzyć zdolność kredytową prawie tak samo jak analityk w banku. Ta praca zajmie mu przynajmniej kilka godzin (wiele banków), ale między innymi na tym polega praca doradcy kredytowego. Dzięki temu będziesz miał przegląd zdolności w największych bankach i pewność, że zostało zrobione to poprawnie (otrzymasz wynik liczenia zdolności).

Czego unikać?

Unikaj składania wniosków o kredyt "w ciemno". W ten sposób robisz niepotrzebne zapytania w BIK i obniżasz swoją ocenę punktową.

Jakie dokumenty będą potrzebne?

Osobowe, finansowe oraz dotyczące nieruchomości.

Ile czasu zajmuje uzyskanie kredytu?

W zależności od banku średnio trzeba dać sobie miesiąc. Najszybciej udało mi się wypłacić kredyt w 7 dni, ale nie jest to reguła.

Jaki termin wpisać na umowie przedwstępnej zakupu nieruchomości?

Skoro uzyskanie kredytu może trwać nawet 30 dni, to biorąc pod uwagę skompletowanie dokumentów: osobowych, finansowych i nieruchomości najbardziej optymalnym terminem jest 60 dni.

Jakie są koszta związane z kredytem przy zakupie nieruchomości?

1. Wycena nieruchomości
2. Prowizje i ubezpieczenia bankowe.
3. Opłaty za konto, karty kredytowe, oraz inne wymogi.
4. Notariusz i oplaty Sądowe.
5. Ubezpieczenie pomostowe kredytu hipotecznego.
6. Ubezpieczenie nieruchomości jako ostatnie dodatkowe koszty kredytu hipotecznego.

Jakie są etapy kredytu hipotecznego?

1. Wstępna konsultacja oraz analiza wstępnej dokumentacji
2. Przygotowanie najlepszych ofert i sprawdzanie zdolności kredytowej
3. Omówienie oferty i wybór banków
4. Kompletowanie przez Klienta dokumentów do wniosków kredytowych - zgodnie z przygotowaną przez nas Spersonalizowaną Listą Dokumentów
5. Procesowanie wniosków kredytowych (wnioski do banków podpisujesz na jednym spotkaniu)
6. Decyzja kredytowa - omówienie decyzji, szablonu umowy kredytowej i warunków finansowania
7. Oczekiwanie na umowę / oczekiwanie na decyzje w innych bankach / przygotowanie do podpisania umowy kredytowej
8. Umowa kredytowa podpisana
9. Spełnienie warunków do uruchomienia kredytu
10. Kredyt uruchomiony

Umowa kredytowa podpisana, co dalej?

Gdy podpiszesz umowę o kredyt hipoteczny udajesz się do notariusza celem podpisania umowy kupna nieruchomości Z tą umową (aktem notarialnym) wracasz do banku i bank uruchamia kredyt.


  Porównaj oferty i wybierz optymalny kredyt hipoteczny Piaseczno

  Decyzja o zaciągnięciu kredytu hipotecznego wymaga od Ciebie dojrzałości i odpowiedzialności – pamiętaj, że kredyty hipoteczne to zobowiązania na lata. Sam z pewnością zauważysz, że wybór odpowiedniej oferty jest naprawdę trudny – zwłaszcza, że prawdopodobnie każdy kredyt hipoteczny Piaseczno na papierze kusi atrakcyjnymi warunkami spłaty. Nic w tym dziwnego – taki kredyt to dla każdego banku jeden z najważniejszych produktów, dlatego możesz spodziewać się, że będą one aktywnie promowały swoje usługi. 
  My jednak nie jesteśmy tu po to, by promować kredyt hipoteczny Piaseczno, ani jakąkolwiek inną formę finansowania. Stanowimy doświadczony i skuteczny zespół ekspertów finansowych, którzy za najważniejsze zadanie postawili sobie nieść pomoc – kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata, warto aby skorzystać ze wsparcia specjalistów, a co za tym idzie najtańszej oferty dostępnej obecnie na rynku kredytowym. Skorzystaj z naszych usług, a pomożemy Ci dobrać kredyt, z którego rzeczywiście będziesz zadowolony – o niewielkiej kwocie wpłaty własnej, niskiej prowizji i korzystnym RRSO. To naprawdę jest możliwe – wystarczy jedynie, że skontaktujesz się z ekspertem!

  5/5

  Przykładowe opinie klientów

  Bałem się kredytu na mieszkanie i tych wszystkich skomplikowanych formalności, Pan Albert pomógł mi ze wszystkim i nie było wcale tak bardzo źle.

  Miłosz

  Przy wsparciu PKFO otrzymałam kredytu na zakup wymarzonego bliźniaka pod miastem. Czułam się zaopiekowania na każdym etapie naszej współpracy, a teraz kończę już kuchnię. Polecam

  Kasia

  Polecam wszystkim Pana Alberta w firmie, a to chyba najlepsza pozytywna opinia.

  Daria

  Porozmawiajmy

   Imię i nazwisko:
   Temat rozmowy:

   Skontaktuj się z nami

   Warto rozmawiać, by wiedzieć więcej! Konsultacje są darmowe.

   Obserwuj nas