Doradca kredytowy Lublin

Ekspert kredytowy to specjalista, które swoje usługi świadczy wyłącznie na najwyższym poziomie. Jest to osoba, która pomaga nie tylko w dopasowaniu odpowiedniego produktu finansowego do potrzeb swojego Klienta, ale również załatwia wszystkie formalności związane z procesem wnioskowania o kredyt i zajmuje się kontaktami z instytucjami bankowymi. Nasze wsparcie będzie dostępne na każdym etapie pozyskiwania finansowania. Mając u swego boku takiego doradcę, każdy może być pewien, że jego finanse będą w odpowiedni sposób zabezpieczone i nie będą narażane na jakiekolwiek niebezpieczeństwo w przyszłości. Jest to szczególnie istotne, jeżeli staramy się o uzyskanie kredytu hipotecznego, ponieważ jak powszechnie wiadomo, zobowiązanie takie jest udzielane w większości przypadków na okres spłaty trzydziestu lat. Doradca kredytowy Lublin pomoże nam wybrać najkorzystniejszą ofertę, która będzie w pełni dopasowana zarówno do naszych potrzeb, jak i naszych możliwości.

Czy już to nie jest dobrym powodem, aby udać się do doradcy kredytowego?

Doradca finansowy Lublin

Doradztwo kredytowe Lublin przyczynia się do tego, iż wszelkie nieścisłości bankowe są znacząco prostsze do zrozumienia, a to przy zawieraniu umowy kredytowej jest kwestią priorytetową. Trzeba mieć na uwadze w szczególności to, że pierwsza konsultacja z doradcą kredytowym jest spotkaniem niezobowiązującym, aczkolwiek warto do takiego spotkania w odpowiedni sposób się przygotować, aby móc konkretnie sprecyzować, jakim produktem finansowym jesteśmy zainteresowani. 

Warto również dodać, że podczas wstępnej konsultacji każda osoba ma sposobność do tego, aby przyjrzeć się lepiej pracy danego doradcy kredytowego, ale także móc dowiedzieć się, co taki specjalista ma nam do zaoferowania. Ekspert kredytowy chętnie odpowie na wszelkie pytania. Każdego roku coraz większe grono osób decyduje się korzystać decyduje się korzystać z pomocy doradcy kredytowego. Dzieje się tak, gdyż takie rozwiązanie przynosi wiele wymiernych korzyści. Doradztwo kredytowe Lublin to gwarancja otrzymania profesjonalnej pomocy oraz dobór satysfakcjonującej oferty finansowej.

Jak doradca kredytowy może Ci pomóc?

Jesteśmy firmą doradczą o ugruntowanej pozycji na rynku finansowym. Wyróżnia nas szerokie zakres świadczonych usług. Nasi doradcy kredytowi to wyłącznie wykwalifikowani specjaliści w swojej branży. Do zakresu usług świadczonych przez naszą firmę można zaliczyć w szczególności:

 • pomoc w otrzymaniu kredytów hipotecznych
 • pomoc w otrzymaniu pożyczek prywatnych
 • kupno oraz sprzedaż nieruchomości (nawet tych posiadających wady prawne, zadłużenie oraz nadających się do remontu)
 • pomoc w ochronie majątku przed komornikiem
 • wykup długów
90 % spraw załatwisz on-line

3 kroki do kredytu hipotecznego

01

Dowiesz się jaką dokładnie masz zdolność kredytową

02

Omówimy oferty i wybierzemy najlepsze banki

03

Skompletujemy dokumenty i złożymy wnioski do 3 banków

Paczka korzyści

Tak pracuję ja i moi pośrednicy kredytowi

Komfort. 90% spraw załatwisz online. Sprawdzisz zdolność, uzyskasz najlepsze oferty i skompletujemy dokumenty.

Wykonujemy analizę, prawie taką samą jak bank. Dlatego Twój wniosek pretenduje do decyzji pozytywnej.

Po analizie spraw i skompletowaniu dokumentów na jednym spotkaniu podpiszesz wnioski do 3 banków- dla bezpieczeństwa transakcji.

Za bezpieczeństwo Twojej sprawy odpowiada człowiek- nie system. Otrzymasz rzetelne informacje na temat Twojej sytuacji.

W sprawach trudnych szukamy rozwiązań, które zmienią Twoją sytuację na korzyść– zostaną zaakceptowane przez bank.

Za naszą usługę nic nie płacisz. Płaci nam bank zamiast pracownikowi w banku. Nie zwiększa to kosztu Twojego kredytu.

złoż wniosek online

Poznasz swoją zdolność kredytową, bo szczegółowo przeanalizujemy 32 parametry, które maja na to wpływ. Aplikując online sprawisz, że przesłane oferty będą realne. Dzięki temu podejmiesz właściwe decyzje finansowe.

rozmowa-z-doradca-kredytowym-umow-spotkanie

Nie lubisz formularzy, cenisz dyskrecję i wolisz porozmawiać z EXPERTEM to bardzo dobrze, bo my też. Bardzo szczegółowo omówimy wszelkie kwestie związane z kredytem, ofertami, zdolnością i nieruchomością.

Tak wygląda proces kredytowy

1-7 dni

Analiza potrzeb

 • Aplikuj online
 • dowiesz się jaką masz zdolność
 • otrzymasz najkorzystniejsze oferty
 • skompletujemy dokumenty
 • na jednym spotkaniu podpiszesz wnioski do 3 banków
1-7 dni

7-30 dni

Analiza wniosku w banku

 • analiza prawna
 • analiza finansowa
 • analiza nieruchomości
 • decyzja kredytowa
7-30 dni

1-3 dni

Wypłata kredytu

 • podpisanie umowy kredytu hipotecznego
 • podpisanie aktu notarialnego
 • wypłata kredytu
1-3 dni
FAQ-najważniejsze pytania i konkretne odpowiedzi.

Czy muszę mieć dobrą historię kredytowa?

Aby dostać kredyt hipoteczny musisz mieć dobrą historię kredytową. Dobra historia kredytowa to brak opóźnień powyżej 30 dni. W przypadku opóźnień 30-60 dni sytuacja jest do uratowania. Natomiast w przypadku opóźnień powyżej 60 dni mamy poważny problem. Jeżeli nie masz pewności co do swojej historii kredytowej sprawdź BIK na https://www.bik.pl

Ile muszę mieć wkładu własnego?

Jeżeli kupujesz nieruchomość to przynajmniej 10 %. Jeżeli się budujesz na działce kupionej za gotówkę to działka będzie Twoim wkładem własnym.

Jak sprawdzić zdolność kredytową?

Prawda jest taka, że nie jesteś w stanie samodzielnie ocenić zdolności kredytowej. Co więcej narzędzia, które znajdziesz w internecie też nie są w stanie zrobić tego poprawnie. Dobry pośrednik kredytowy jest w stanie policzyć zdolność kredytową prawie tak samo jak analityk w banku. Ta praca zajmie mu przynajmniej kilka godzin (wiele banków), ale między innymi na tym polega praca doradcy kredytowego. Dzięki temu będziesz miał przegląd zdolności w największych bankach i pewność, że zostało zrobione to poprawnie (otrzymasz wynik liczenia zdolności).

Czego unikać?

Unikaj składania wniosków o kredyt "w ciemno". W ten sposób robisz niepotrzebne zapytania w BIK i obniżasz swoją ocenę punktową.

Jakie dokumenty będą potrzebne?

Osobowe, finansowe oraz dotyczące nieruchomości.

Ile czasu zajmuje uzyskanie kredytu?

W zależności od banku średnio trzeba dać sobie miesiąc. Najszybciej udało mi się wypłacić kredyt w 7 dni, ale nie jest to reguła.

Jaki termin wpisać na umowie przedwstępnej zakupu nieruchomości?

Skoro uzyskanie kredytu może trwać nawet 30 dni, to biorąc pod uwagę skompletowanie dokumentów: osobowych, finansowych i nieruchomości najbardziej optymalnym terminem jest 60 dni.

Jakie są koszta związane z kredytem przy zakupie nieruchomości?

1. Wycena nieruchomości
2. Prowizje i ubezpieczenia bankowe.
3. Opłaty za konto, karty kredytowe, oraz inne wymogi.
4. Notariusz i oplaty Sądowe.
5. Ubezpieczenie pomostowe kredytu hipotecznego.
6. Ubezpieczenie nieruchomości jako ostatnie dodatkowe koszty kredytu hipotecznego.

Jakie są etapy kredytu hipotecznego?

1. Wstępna konsultacja oraz analiza wstępnej dokumentacji
2. Przygotowanie najlepszych ofert i sprawdzanie zdolności kredytowej
3. Omówienie oferty i wybór banków
4. Kompletowanie przez Klienta dokumentów do wniosków kredytowych - zgodnie z przygotowaną przez nas Spersonalizowaną Listą Dokumentów
5. Procesowanie wniosków kredytowych (wnioski do banków podpisujesz na jednym spotkaniu)
6. Decyzja kredytowa - omówienie decyzji, szablonu umowy kredytowej i warunków finansowania
7. Oczekiwanie na umowę / oczekiwanie na decyzje w innych bankach / przygotowanie do podpisania umowy kredytowej
8. Umowa kredytowa podpisana
9. Spełnienie warunków do uruchomienia kredytu
10. Kredyt uruchomiony

Umowa kredytowa podpisana, co dalej?

Gdy podpiszesz umowę o kredyt hipoteczny udajesz się do notariusza celem podpisania umowy kupna nieruchomości Z tą umową (aktem notarialnym) wracasz do banku i bank uruchamia kredyt.


  Kredyt hipoteczny jest taką formą zobowiązania finansowego, którą uznaje się za najtańszy produkt bankowy. Dzieje się tak, ponieważ kredyt hipoteczny jest udzielany na bardzo długi okres czasu. Aczkolwiek należy pamiętać, że również w tym przypadku trzeba uważać, aby nie zawrzeć z bankiem niekorzystnej umowy.

  Nasi doradcy kredytowi są od tego, aby chronić swoich klientów przed nieuczciwą praktyką instytucji bankowych w tym zakresie. Kredyt hipoteczny może zostać udzielony osobie, która posiada wkład własny (10 procent albo 20 procent). Im wyższy wkład własny tym mniej odsetek oddasz do banku. Każda osoba wnioskująca o takie zobowiązanie finansowe jest również sprawdzana w bazach dłużników. Do baz taki zalicza się w szczególności: Krajowy Rejestr Dłużników, Biuro Informacji Kredytowej, Biuro Informacji Gospodarczej. Dlatego, jeżeli jesteśmy dłużnikami już w innej instytucji finansowej to z całą pewnością nie będziemy w stanie otrzymać kredytu, gdyż będziemy niewiarygodnymi kredytobiorcami dla banku.

  Dlaczego warto skorzystać z usług doradztwa kredytowego?

  Z usług doradztwa kredytowego warto skorzystać z wielu kluczowych przyczyn, ale przede wszystkim dlatego, że dzięki pomocy doradcy kredytowego jesteśmy w stanie uzyskać kredyt lub pożyczkę na takich warunkach, na jakich nam najbardziej zależy. Nasi doradcy kredytowi w rzetelny sposób przeanalizują nasze możliwości finansowe, aby następnie wyszukać taką ofertę, która będzie w pełni dopasowana zarówno do naszych potrzeb, jak i naszych możliwości.

  Doradca kredytowy jest w stanie przygotować dla nas taką ofertę, z której w pełni będziemy zadowoleni, a dodatkowo będzie ona wyłącznie na przejrzystych zasadach. W chwili obecnej coraz większe grono osób decyduje się na zastosowanie takiego rozwiązania. Gdyż przez takie działanie każdy ma sposobność zaoszczędzenia sporej ilości swojego czasu.

  5/5

  Przykładowe opinie klientów

  Jakiś czas temu skorzystałem z usług doradcy kredytowego i cały proces wnioskowania o kredyt na mieszkanie przebiegał bardzo sprawnie i w bardzo komfortowych warunkach. Jestem bardzo zadowolony z takiej współpracy, ponieważ działanie to w sposób znaczący ograniczyło mi sporą dawkę stresu związaną z tym tematem, a dodatkowo udało mi się zaoszczędzić dużą ilość czasu. Doradca kredytowy załatwił za mnie wszystkie formalności, dlatego nie musiałem się o nic martwić. Polecam każdemu takie rozwiązanie, bo naprawdę warto. Pozdrawiam serdecznie

  Krystian

  Współpraca z doradcą kredytowy odbywała się na bardzo wysokim poziomie. Nie musiałem się o nic martwić. Gdybym teraz po raz kolejny starał się o kredyt hipoteczny to z całą pewnością ponownie bym się do specjalisty zwrócił o pomoc. Takie rozwiązanie okazuje się w perspektywie czasu niezastąpione i wiąże się z tym wiele wymiernych korzyści. Jestem bardzo zadowolony z pomocy, jaką udało mi się uzyskać. Pozdrawiam

  Konrad

  Udało mi się uzyskać kredyt na takich warunkach, na jakich tego oczekiwałem. Super, że przez cały proces udało się przejść tak szybko. Doradca finansowy odpowiedział mi na wszystkie kluczowe pytania odnośnie umowy kredytowej i przeprowadził liczne symulacje. Budowa domu już trwa 😉

  Marcin

  Porozmawiajmy

   Imię i nazwisko:
   Temat rozmowy:

   Skontaktuj się z nami

   Warto rozmawiać, by wiedzieć więcej! Konsultacje są darmowe.

   Obserwuj nas