Upadłość konsumencka Tarnobrzeg

Upadłość konsumencka Tarnobrzeg

Kredyty i pożyczki zawsze niosą ze sobą ryzyko braku możliwości spłaty. Nawet przy pewnej sytuacji finansowej, stałej pracy czy prosperującej działalności gospodarczej należy brać pod uwagę ryzyko nieprzewidzianych trudności finansowych. 

Brak możliwości bieżącej spłaty zobowiązań finansowych niesie ze sobą ryzyko egzekucji komorniczej i dalszych problemów. Na szczęście, w razie kłopotów finansowych istnieje rozwiązanie – upadłość konsumencka. To szansa na życie wolne od zadłużenia i oczyszczenia prywatnych i firmowych finansów.

 

Albert Ligman

Uważam, że nikt nie zasługuje na cierpienie z powodu długów.

Dlaczego warto abyś skorzystał z moich usług?
Wiem co czujesz i czego potrzebujesz.
  • Wiem, że nie potrzebujesz więcej problemów. Przeprowadzę Cię przez cały proces bez stresu. Kontakt ze mną wprowadzi spokój w Twoim życiu.

Poszukiwacze długów.
  • Wiele osób wyrzuca dokumenty. Ze mną znajdziesz wszystkie długi – zrobię to za Ciebie.

Upadłość konsumencka bez tajemnic.
  • Zrozumiesz na czym polega upadłość, poznasz wszystkie etapy i będziesz świadoma/y całego procesu. Zanim zdecydujesz się na wniosek zostaną udzielone odpowiednie porady prawne. Wszystko zrozumiałym językiem, a nie prawnym żargonem.
Odpowiedzialna upadłość konsumencka.
  • Moja usługa nie kończy się na napisaniu wniosku. Powiedziałbym, że od wniosku dopiero zabawa się zaczyna. Przygotujemy Cię na spotkanie z syndykiem, będziemy odpisywali na wszystkie pisma, przygotujemy wniosek o plan spłaty lub umorzenie długów i wiele innych. Dopiero gdy wszystkie długi zostaną umorzone nasza współpraca się zakończy. 

Czym jest ogłoszenie upadłości?

Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o upadłość konsumencką sąd wyznacza syndyka masy upadłościowej. Syndyk dokonuje oceny majątku dłużnika. Następnie następuje sprzedaż nieruchomości i ruchomości dłużnika. Pieniądze pochodzące ze sprzedaży nieruchomości i ruchomości przeznaczone są na spłatę wierzycieli. Jeśli w wyniku sprzedaży majątku nie zostały pokryte wszystkie roszczenia, ustalany jest plan spłaty lub sad decyduje o braku plany spłatu. Aby rozstrzygnięcie kwestii spłaty zadłużenia i postępowania upadłościowego były jak najbardziej korzystne dla dłużnika warto skorzystać z pomocy firmy, która pomaga w uzyskaniu ogłoszenia upadłości na każdym etapie postępowania – jak Upadłość Konsumencka Tarnobrzeg,

Dlaczego warto ogłosić upadłość?

Warunkiem koniecznym do wszczęcia postępowania upadłościowego jest brak spłaty zobowiązań przez trzy miesiące lub dłużej. Postępowanie upadłościowe przeprowadza odpowiedni sąd rejonowy. Ogłoszenie upadłości konsumenckiej nie oznacza jednak, że wszystkie długi zostają umorzone. Warto wiedzieć, że chociażby długi alimentacyjne nie podlegają umorzeniu. 

Zdarza się, że kwota zadłużenia przerasta dłużnika, a im dłużej trwają problemy finansowe, tym problem zadłużenia staje się większy. Możliwość umorzenia całości lub części długu pozwala odzyskać optymizm i starać się znaleźć rozwiązanie problemu. Najczęstszą praktyką w toku upadłości konsumenckiej jest przejęcie majątku dłużnika i przekształcenie go w masę upadłościową i sprzedanie w celu pokrycia części roszczeń wierzycieli. Po wypełnieniu planu spłaty zadłużenia można na powrót cieszyć się życiem wolnym od długu, komorników i postępowań egzekucyjnych.

Chcesz o coś zapytać? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. My też kiedyś składaliśmy pierwszy wniosek i wiemy, że całe to zagadnienie na początku może wydawać się skomplikowane.

rozmowa-z-doradca-kredytowym-umow-spotkanie

Nie lubisz formularzy, cenisz dyskrecję i wolisz porozmawiać osobiście? To bardzo dobrze, bo my też. Bardzo szczegółowo omówimy wszelkie kwestie związane z upadłością w Twojej sytuacji.

5/5

Opinie klientów

Pani Daria

To w co nie wierzyłam udało się. Upadłość mojej firmy zakończona sukcesem. Mam plan spłaty 450 zł przeze 36 miesięcy. Bardzo mi to odpowiada.

Pan Michał

Dokładność i profesjonalizm firmy pomogły w częściowym umorzeniu mojego zadłużenia.

Pan Bartosz

Dziękuję za pomoc w napisaniu wniosku o upadłość konsumencką, a przede wszystkim za zebranie dokumentów, które okazały się kluczowe.

Porozmawiajmy

    Imię i nazwisko:
    Temat rozmowy: