Doradca kredytowy Rzeszów

Doradca kredytowy Rzeszów to specjalista, który stawia sobie za główny cel bezpieczeństwo oraz zadowolenie każdego klienta w związku z oferowaniem produktów finansowych. Do produktów tych można zaliczyć nie tylko kredyty hipoteczne, ale również pożyczki prywatne pod zastaw nieruchomości oraz skup nieruchomości za gotówkę. Każda osoba zgłaszająca się do takiego specjalisty może mieć gwarancję uzyskania profesjonalnej pomocy z zakresu finansów, jak również znaczącego ograniczenia stresu związanego z całym procesem kredytowym. Bowiem ekspert kredytowy załatwia za swoich klientów wszystkie potrzebne formalności, jak również kontaktuje się z instytucjami bankowymi. Wobec tego, takie rozwiązanie jest niezwykle komfortowe. Współpracując z nami otrzymasz profesjonalne doradztwo na każdym etapie pozyskiwania finansowania.

Czy już to nie jest dobrym powodem, aby udać się do doradcy kredytowego?

Doradztwo finansowe

Doradcą kredytowym jest taka osoba, która w umiejętny sposób daje możliwość uzyskania swoim klientom kontroli nad własnymi finansami. Odbywa się to, dzięki szerokiej wiedzy z zakresu finansów takiego specjalisty oraz dużego doświadczenia zawodowego. Doradca kredytowy Rzeszów w pierwszej kolejności dokładnie bada sprawy budżetowe swojego klienta, następnie bada problemy z ewentualnymi zobowiązaniami finansowymi, aby finalnie móc zapewnić realistyczny sposób działania.

Rozwiązanie takie w sposób znaczący jest w stanie zminimalizować stres odnoszący się do procedury wnioskowania o kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy lub inne zobowiązanie finansowe. Dlatego też, tak wiele osób każdego roku z takiej pomocy decyduje się korzystać. Polecane jest to przede wszystkim takim osobom, które ubiegają się o uzyskanie kredytu hipotecznego na dom lub mieszkanie, ponieważ w dzisiejszych czasach jest wiele takich produktów bankowych, lecz w przypadku braku znajomości specyfiki rynku finansowego może być ciężko samodzielnie wybrać najbardziej optymalną dla siebie ofertę.

Zakres świadczonych usług

Do zakresu świadczonych usług doradcy finansowego przez naszą firmę można zaliczyć:

 • kredyty hipoteczne
 • pomoc w uzyskaniu pożyczki prywatnej
 • kupno-sprzedaż nieruchomości
 • pomoc w przeprowadzeniu upadłości konsumenckiej
 • wykup wypowiedzianych kredytów
90 % spraw załatwisz on-line

3 kroki do kredytu hipotecznego

01

Dowiesz się jaką dokładnie masz zdolność kredytową

02

Omówimy oferty i wybierzemy najlepsze banki

03

Skompletujemy dokumenty i złożymy wnioski do 3 banków

Paczka korzyści

Tak pracuję ja i moi pośrednicy kredytowi

Komfort. 90% spraw załatwisz online. Sprawdzisz zdolność, uzyskasz najlepsze oferty i skompletujemy dokumenty.

Wykonujemy analizę, prawie taką samą jak bank. Dlatego Twój wniosek pretenduje do decyzji pozytywnej.

Po analizie spraw i skompletowaniu dokumentów na jednym spotkaniu podpiszesz wnioski do 3 banków- dla bezpieczeństwa transakcji.

Za bezpieczeństwo Twojej sprawy odpowiada człowiek- nie system. Otrzymasz rzetelne informacje na temat Twojej sytuacji.

W sprawach trudnych szukamy rozwiązań, które zmienią Twoją sytuację na korzyść– zostaną zaakceptowane przez bank.

Za naszą usługę nic nie płacisz. Płaci nam bank zamiast pracownikowi w banku. Nie zwiększa to kosztu Twojego kredytu.

FAQ-najważniejsze pytania i konkretne odpowiedzi.

Czy muszę mieć dobrą historię kredytowa?

Aby dostać kredyt hipoteczny musisz mieć dobrą historię kredytową. Dobra historia kredytowa to brak opóźnień powyżej 30 dni. W przypadku opóźnień 30-60 dni sytuacja jest do uratowania. Natomiast w przypadku opóźnień powyżej 60 dni mamy poważny problem. Jeżeli nie masz pewności co do swojej historii kredytowej sprawdź BIK na https://www.bik.pl

Ile muszę mieć wkładu własnego?

Jeżeli kupujesz nieruchomość to przynajmniej 10 %. Jeżeli się budujesz na działce kupionej za gotówkę to działka będzie Twoim wkładem własnym.

Jak sprawdzić zdolność kredytową?

Prawda jest taka, że nie jesteś w stanie samodzielnie ocenić zdolności kredytowej. Co więcej narzędzia, które znajdziesz w internecie też nie są w stanie zrobić tego poprawnie. Dobry pośrednik kredytowy jest w stanie policzyć zdolność kredytową prawie tak samo jak analityk w banku. Ta praca zajmie mu przynajmniej kilka godzin (wiele banków), ale między innymi na tym polega praca doradcy kredytowego. Dzięki temu będziesz miał przegląd zdolności w największych bankach i pewność, że zostało zrobione to poprawnie (otrzymasz wynik liczenia zdolności).

Czego unikać?

Unikaj składania wniosków o kredyt "w ciemno". W ten sposób robisz niepotrzebne zapytania w BIK i obniżasz swoją ocenę punktową.

Jakie dokumenty będą potrzebne?

Osobowe, finansowe oraz dotyczące nieruchomości.

Ile czasu zajmuje uzyskanie kredytu?

W zależności od banku średnio trzeba dać sobie miesiąc. Najszybciej udało mi się wypłacić kredyt w 7 dni, ale nie jest to reguła.

Jaki termin wpisać na umowie przedwstępnej zakupu nieruchomości?

Skoro uzyskanie kredytu może trwać nawet 30 dni, to biorąc pod uwagę skompletowanie dokumentów: osobowych, finansowych i nieruchomości najbardziej optymalnym terminem jest 60 dni.

Jakie są koszta związane z kredytem przy zakupie nieruchomości?

1. Wycena nieruchomości
2. Prowizje i ubezpieczenia bankowe.
3. Opłaty za konto, karty kredytowe, oraz inne wymogi.
4. Notariusz i oplaty Sądowe.
5. Ubezpieczenie pomostowe kredytu hipotecznego.
6. Ubezpieczenie nieruchomości jako ostatnie dodatkowe koszty kredytu hipotecznego.

Jakie są etapy kredytu hipotecznego?

1. Wstępna konsultacja oraz analiza wstępnej dokumentacji
2. Przygotowanie najlepszych ofert i sprawdzanie zdolności kredytowej
3. Omówienie oferty i wybór banków
4. Kompletowanie przez Klienta dokumentów do wniosków kredytowych - zgodnie z przygotowaną przez nas Spersonalizowaną Listą Dokumentów
5. Procesowanie wniosków kredytowych (wnioski do banków podpisujesz na jednym spotkaniu)
6. Decyzja kredytowa - omówienie decyzji, szablonu umowy kredytowej i warunków finansowania
7. Oczekiwanie na umowę / oczekiwanie na decyzje w innych bankach / przygotowanie do podpisania umowy kredytowej
8. Umowa kredytowa podpisana
9. Spełnienie warunków do uruchomienia kredytu
10. Kredyt uruchomiony

Umowa kredytowa podpisana, co dalej?

Gdy podpiszesz umowę o kredyt hipoteczny udajesz się do notariusza celem podpisania umowy kupna nieruchomości Z tą umową (aktem notarialnym) wracasz do banku i bank uruchamia kredyt.

złoż wniosek online

Poznasz swoją zdolność kredytową, bo szczegółowo przeanalizujemy 32 parametry, które maja na to wpływ. Aplikując online sprawisz, że przesłane oferty będą realne. Dzięki temu podejmiesz właściwe decyzje finansowe.

rozmowa-z-doradca-kredytowym-umow-spotkanie

Nie lubisz formularzy, cenisz dyskrecję i wolisz porozmawiać z EXPERTEM to bardzo dobrze, bo my też. Bardzo szczegółowo omówimy wszelkie kwestie związane z kredytem, ofertami, zdolnością i nieruchomością.

Tak wygląda proces kredytowy

1-7 dni

Analiza potrzeb

 • Aplikuj online
 • dowiesz się jaką masz zdolność
 • otrzymasz najkorzystniejsze oferty
 • skompletujemy dokumenty
 • na jednym spotkaniu podpiszesz wnioski do 3 banków
1-7 dni

7-30 dni

Analiza wniosku w banku

 • analiza prawna
 • analiza finansowa
 • analiza nieruchomości
 • decyzja kredytowa
7-30 dni

1-3 dni

Wypłata kredytu

 • podpisanie umowy kredytu hipotecznego
 • podpisanie aktu notarialnego
 • wypłata kredytu
1-3 dni


  Pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego opiera się nie tylko na przedstawieniu najkorzystniejszych ofert bankowych, lecz również na załatwieniu wszystkich potrzebnych formalności, aby móc takie zobowiązanie finansowe uzyskać. Doradca kredytowy Rzeszów przeprowadza cały proces w taki sposób, aby klient czuł się w pełni komfortowo. W przypadku ubiegania się o kredyty hipoteczne każdy klient musi mieć jednak świadomość tego, że wymagane jest tutaj posiadanie wkładu własnego. Zazwyczaj jest to wkład własny w wysokości 10 procent, natomiast rekomenduje się, aby wynosił on 20 procent, gdyż wtedy stajemy się bardziej wiarygodnymi płatnikami w oczach instytucji bankowej. W przypadku wnioskowania o kredyt hipoteczny należy również mieć świadomość, że będziemy poddani weryfikacji w bazach dłużników, do których można zaliczyć między innymi Biuro Informacji Kredytowej, Krajowy Rejestr Dłużników, czy też Biuro Informacji Gospodarczej.

  W związku z tym, jeżeli posiadamy jakiekolwiek zadłużenia to wysoce prawdopodobne staje się to, że udzielenie takiego kredytu zostanie nam odmówione. O tym warto informować doradcę kredytowego.
  Z kolei, jeżeli chodzi o uzyskanie pożyczki prywatnej, to nasza firma daje możliwość pozyskania takich dodatkowych środków finansowych przy spełnieniu wyłącznie minimum formalności. Pożyczki prywatne udzielane są pod zastaw, a najczęściej jest to zastaw nieruchomości. Osoba decydująca się na wzięcie takiego zobowiązania finansowego nie jest sprawdzana w żadnych bazach, w tym również w Biurze Informacji Kredytowej. W związku z tym o pożyczkę prywatną pod zastaw może się starać każda osoba tym zainteresowana. Uzyskane w ten sposób środki można przeznaczyć na dowolny cel.

  Skorzystaj z naszych usług, jeżeli:

  • potrzebujesz uzyskać środki finansowe szybko i bez zbędnego stresu
  • poszukujesz najbardziej odpowiedniej oferty kredytu hipotecznego na zakup domu lub mieszkania
  • grozi Ci upadłość konsumencka i chcesz przejść przez ten proces komfortowy
  • Twój majątek jest zagrożony egzekucją komorniczą i chcesz się dowiedzieć co można jeszcze w tym aspekcie zrobić
  • poszukujesz pożyczki prywatnej, która będzie oparta wyłącznie na sprawdzonych zasadach

  Doradca kredytowy Rzeszów to specjalista, dzięki któremu mamy sposobność uzyskania kredytu lub pożyczki na takich zasadach, na jakich tego oczekujemy. Każdy z klientów może mieć pewność, że dany produkt finansowy będzie w pełni dopasowany do jego potrzeb i możliwości.

  5/5

  Przykładowe opinie zadowolonych klientów

  Ostatnio korzystałam z usług doradcy kredytowego i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z tej pomocy. Dzięki temu udało mi się uzyskać kredyt hipoteczny na takich zasadach, na jakich tego oczekiwałam. Nawet nie sądziłam, że będzie to taki prosty proces. Zero stresu. Teraz wiem, że czasami warto zwrócić się o pomoc do osoby, która się na tym zna, ponieważ ja z zakresu finansów jestem kompletnym laikiem. Polecam każdemu można załatwić wszystko w jednym miejscu.

  Małgorzata

  Jestem bardzo zadowolony, że podczas poszukiwania oferty kredytów hipotecznych zdecydowałem się zwrócić o pomoc do doradcy kredytowego. Działanie takie okazało się czymś nieocenionym. Teraz mogę cieszyć się swoim pierwszym mieszkaniem, a moja rata kredytu wcale nie jest taka duża. Cały proces kredytowy przebiegł sprawnie, a kwota kredytu była zadowalająca. Pozdrawiam

  Karol

  Doradca kredytowy swoje usługi świadczy wyłącznie na najwyższym poziomie. Udało mi się uzyskać pożyczkę prywatną dopasowaną w pełni do moich potrzeb. Została mi ona udzielona na przejrzystych warunkach i bez jakichkolwiek dodatkowych kosztów. Myślę, że niedługo również skorzystam jeszcze raz z takiego rozwiązania, ponieważ wiąże się z tym wiele wymiernych korzyści. Pozdrawiam serdecznie

  Arek

  Porozmawiajmy

   Imię i nazwisko:
   Temat rozmowy:

   Skontaktuj się z nami

   Warto rozmawiać, by wiedzieć więcej! Konsultacje są darmowe.

   Obserwuj nas