fbpx
Obsługa klienta: Puławska 67, 02-595 Warszawa
Opinie o naszej firmie to najlepszy dowód w temacie jakości świadczonych usług

FINANSE

Głównym założeniem otwarcia kancelarii było to, aby umożliwić  Polakom uzyskanie najtańszego kredytu jaki jest obecnie dostępny ma rynku. To założenie przerodziło się w Misję firmy i jest aktualne po dziś dzień. 

Niektórzy myślą, że nasza praca to tylko wrzucenie danych w system i po robocie. W naszej kancelarii daleko do takiego podejścia. Nie pracujemy na systemach tylko z ludźmi.  Reprezentujemy klienta, a nie bank. Każdą sprawę szczegółowo analizujemy. Analiza jest po to, aby sprawdzić to co weryfikuje bank i czy to może  mieć istotny wpływ na decyzję kredytową.

ODDŁUŻANIE

Problemy finansowe mają wiele odsłon. Pomagamy uzyskać nakazy zapłaty za nie zapłacone faktury, umiemy przyspieszyć działanie komornika, czasem też wykupujemy długi bankowe po okazyjnej cenie. Gdy sytuacja jest bardzo gorąca umiemy ochronić majątek naszego klienta lub wstrzymać licytację mieszkania. Czasem jednak są też sytuacje bez wyjścia, bez majątku i z masą długów – od takich spraw jest upadłość, czyli możliwość ogłoszenia bankructwa. 

Zawsze zaangażowani na 100%