Doradca kredytowy Poznań

Doradca kredytowy Poznań to specjalista od finansów, dzięki któremu możemy w sposób korzystny, bezpieczny i komfortowy znaleźć odpowiednią ofertę odnoszącą się do pozyskania środków finansowych. Jak powszechnie wiadomo, w chwili obecnej dostępnych jest wiele rodzajów kredytów, lecz nie wszystkie z tych ofert będą dla nas odpowiednie. Doradca kredytowy dobierze dla nas takie rozwiązanie finansowe, aby było ono jak najbardziej korzystne i dopasowane do naszych indywidualnych potrzeb oraz wymagań.

Doradca finansowy przede wszystkim sprawdzi zdolność kredytową i wskaże najkorzystniejsze oferty. Jesteśmy firmą, która posiada długoletnie doświadczenie w świadczeniu takiej pomocy. To właśnie sprawia, że jesteśmy w stanie dobrać optymalne rozwiązanie kredytowe do potrzeb każdego z naszych klientów. Zajmujemy się wyszukiwaniem ofert dotyczących kredytów hipotecznych, ale również świadczymy usługi z zakresu udzielania pożyczek prywatnych oraz skupu nieruchomości.

Czy już to nie jest dobrym powodem, aby udać się do doradcy kredytowego?

Specjaliści, którym warto powierzyć swoje sprawy finansowe

W dzisiejszych czasach kwestie bezpieczeństwa finansowego są jeszcze bardziej istotne niż kiedykolwiek. Dlatego, gdy potrzebujemy uzyskać kredytu lub pożyczki nie warto postępować pochopnie. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest zwrócenie się do odpowiedniego specjalisty, który świadczy swoją pomoc wyłącznie na najwyższym poziomie, a takich z pomocy takich specjalistów można skorzystać właśnie u nas.  Doradca finansowy Poznań nie tylko przedstawi Państwu oferty godne zainteresowania, ale również załatwi wszelkie formalności. Dlatego takie rozwiązanie w sposób znaczący ogranicza stres związany z proces kredytowym.

Należy również zaznaczyć, że korzystając z usług doradcy kredytowego, każda osoba może mieć pewność, że w sposób znaczący zwiększa swoje szanse na pozytywną decyzję kredytową. Z zastosowaniem takiego rozwiązania wiąże się wiele wymiernych korzyści, również to, że każdy klient może mieć gwarancję, iż znalazł się w rękach odpowiednio wykwalifikowanego specjalisty, posiadającego nie tylko dużą wiedzę z zakresu finansów i przepisów prawa, ale również ogromne doświadczenie w tym zakresie. W związku z tym, jeżeli poszukujecie Państwo odpowiedniego rozwiązania finansowego dla siebie, to nasza firma z całą pewnością jest w stanie takie rozwiązanie znaleźć. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu ułatwienia procesu kredytowego.

Usługi, które świadczymy

Nasza firma posiada ugruntowaną pozycję na rynku finansowym. W skład usług, które świadczymy wchodzą:

 • kredyty hipoteczne
 • pożyczki prywatne
 • kupno-sprzedaż nieruchomości
 • upadłość konsumencka
 • ochrona majątku przed komornikiem
 • badanie przedawnienia długów
 • wykup wypowiedzianych kredytów
 • oddłużanie
90 % spraw załatwisz on-line

3 kroki do kredytu hipotecznego

01

Dowiesz się jaką dokładnie masz zdolność kredytową

02

Omówimy oferty i wybierzemy najlepsze banki

03

Skompletujemy dokumenty i złożymy wnioski do 3 banków

Paczka korzyści

Tak pracuję ja i moi pośrednicy kredytowi

Komfort. 90% spraw załatwisz online. Sprawdzisz zdolność, uzyskasz najlepsze oferty i skompletujemy dokumenty.

Wykonujemy analizę, prawie taką samą jak bank. Dlatego Twój wniosek pretenduje do decyzji pozytywnej.

Po analizie spraw i skompletowaniu dokumentów na jednym spotkaniu podpiszesz wnioski do 3 banków- dla bezpieczeństwa transakcji.

Za bezpieczeństwo Twojej sprawy odpowiada człowiek- nie system. Otrzymasz rzetelne informacje na temat Twojej sytuacji.

W sprawach trudnych szukamy rozwiązań, które zmienią Twoją sytuację na korzyść– zostaną zaakceptowane przez bank.

Za naszą usługę nic nie płacisz. Płaci nam bank zamiast pracownikowi w banku. Nie zwiększa to kosztu Twojego kredytu.

złoż wniosek online

Poznasz swoją zdolność kredytową, bo szczegółowo przeanalizujemy 32 parametry, które maja na to wpływ. Aplikując online sprawisz, że przesłane oferty będą realne. Dzięki temu podejmiesz właściwe decyzje finansowe.

rozmowa-z-doradca-kredytowym-umow-spotkanie

Nie lubisz formularzy, cenisz dyskrecję i wolisz porozmawiać z EXPERTEM to bardzo dobrze, bo my też. Bardzo szczegółowo omówimy wszelkie kwestie związane z kredytem, ofertami, zdolnością i nieruchomością.

Tak wygląda proces kredytowy

1-7 dni

Analiza potrzeb

 • Aplikuj online
 • dowiesz się jaką masz zdolność
 • otrzymasz najkorzystniejsze oferty
 • skompletujemy dokumenty
 • na jednym spotkaniu podpiszesz wnioski do 3 banków
1-7 dni

7-30 dni

Analiza wniosku w banku

 • analiza prawna
 • analiza finansowa
 • analiza nieruchomości
 • decyzja kredytowa
7-30 dni

1-3 dni

Wypłata kredytu

 • podpisanie umowy kredytu hipotecznego
 • podpisanie aktu notarialnego
 • wypłata kredytu
1-3 dni
FAQ-najważniejsze pytania i konkretne odpowiedzi.

Czy muszę mieć dobrą historię kredytowa?

Aby dostać kredyt hipoteczny musisz mieć dobrą historię kredytową. Dobra historia kredytowa to brak opóźnień powyżej 30 dni. W przypadku opóźnień 30-60 dni sytuacja jest do uratowania. Natomiast w przypadku opóźnień powyżej 60 dni mamy poważny problem. Jeżeli nie masz pewności co do swojej historii kredytowej sprawdź BIK na https://www.bik.pl

Ile muszę mieć wkładu własnego?

Jeżeli kupujesz nieruchomość to przynajmniej 10 %. Jeżeli się budujesz na działce kupionej za gotówkę to działka będzie Twoim wkładem własnym.

Jak sprawdzić zdolność kredytową?

Prawda jest taka, że nie jesteś w stanie samodzielnie ocenić zdolności kredytowej. Co więcej narzędzia, które znajdziesz w internecie też nie są w stanie zrobić tego poprawnie. Dobry pośrednik kredytowy jest w stanie policzyć zdolność kredytową prawie tak samo jak analityk w banku. Ta praca zajmie mu przynajmniej kilka godzin (wiele banków), ale między innymi na tym polega praca doradcy kredytowego. Dzięki temu będziesz miał przegląd zdolności w największych bankach i pewność, że zostało zrobione to poprawnie (otrzymasz wynik liczenia zdolności).

Czego unikać?

Unikaj składania wniosków o kredyt "w ciemno". W ten sposób robisz niepotrzebne zapytania w BIK i obniżasz swoją ocenę punktową. Nasz doradca kredytowy opracuje idealną strategię wysyłania wniosków do banków z najkorzystniejszą aktualnie ofertą.

Jakie dokumenty będą potrzebne?

Osobowe, finansowe oraz dotyczące nieruchomości.

Ile czasu zajmuje uzyskanie kredytu?

W zależności od banku średnio trzeba dać sobie miesiąc. Najszybciej udało mi się wypłacić kredyt w 7 dni, ale nie jest to reguła.

Jaki termin wpisać na umowie przedwstępnej zakupu nieruchomości?

Skoro uzyskanie kredytu może trwać nawet 30 dni, to biorąc pod uwagę skompletowanie dokumentów: osobowych, finansowych i nieruchomości najbardziej optymalnym terminem jest 60 dni.

Jakie są koszta związane z kredytem przy zakupie nieruchomości?

1. Wycena nieruchomości
2. Prowizje i ubezpieczenia bankowe.
3. Opłaty za konto, karty kredytowe, oraz inne wymogi.
4. Notariusz i oplaty Sądowe.
5. Ubezpieczenie pomostowe kredytu hipotecznego.
6. Ubezpieczenie nieruchomości jako ostatnie dodatkowe koszty kredytu hipotecznego.

Jakie są etapy kredytu hipotecznego?

1. Wstępna konsultacja oraz analiza wstępnej dokumentacji
2. Przygotowanie najlepszych ofert i sprawdzanie zdolności kredytowej
3. Omówienie oferty i wybór banków
4. Kompletowanie przez Klienta dokumentów do wniosków kredytowych - zgodnie z przygotowaną przez nas Spersonalizowaną Listą Dokumentów
5. Procesowanie wniosków kredytowych (wnioski do banków podpisujesz na jednym spotkaniu)
6. Decyzja kredytowa - omówienie decyzji, szablonu umowy kredytowej i warunków finansowania
7. Oczekiwanie na umowę / oczekiwanie na decyzje w innych bankach / przygotowanie do podpisania umowy kredytowej
8. Umowa kredytowa podpisana
9. Spełnienie warunków do uruchomienia kredytu
10. Kredyt uruchomiony

Umowa kredytowa podpisana, co dalej?

Gdy podpiszesz umowę o kredyt hipoteczny udajesz się do notariusza celem podpisania umowy kupna nieruchomości Z tą umową (aktem notarialnym) wracasz do banku i bank uruchamia kredyt.


  Jeżeli chodzi o kredyt hipoteczny to bez wątpienia jest to jedno z takich zobowiązań finansowych, które nieprzerwanie wiąże się z dużym zainteresowaniem wielu osób. Dzieje się tak, ponieważ dzięki możliwości pozyskania takiego kredytu wiele osób ma możliwość spełnienia swojego marzenia o własnym mieszkaniu, bądź domu. Niestety wraz z upływem lat wiele instytucji bankowym wprowadza coraz większe restrykcje odnośnie udzielania takiego zobowiązania. Dlatego dla wielu osób skorzystanie z pomocy doradcy kredytowego może okazać się kwestią niezbędną. Doradca kredytowy jest w stanie wyszukać najkorzystniejsze oferty kredytów hipotecznych w różnych instytucjach bankowych.

  Jednak należy pamiętać, że uzyskanie takiego kredytu jest ściśle związane między innymi z pozytywną historią kredytową oraz odpowiednią zdolnością kredytową. W przypadku odpowiedniej zdolności kredytowej trzeba mieć na uwadze to, że należy uzyskiwać swój dochód z udokumentowanego źródła, jak również należy mieć taki dochód w odpowiedniej wysokości. Niewiele osób jednak w dalszym ciągu zdaje sobie sprawę, że udzielenie kredytu hipotecznego jest najtańszym rozwiązaniem, jeżeli chodzi o kwestię wszystkich dostępnych produktów finansowych na rynku. Dzieje się tak, ponieważ kredyt hipoteczny może zostać udzielony nawet na trzydzieści lat, a doradca kredytowy przedstawi wszelkie możliwości obniżenia całkowitego kosztu kredytu.

  Innym aspektem, o którym należy pamiętać podczas starania się o kredyt hipoteczny jest to, iż wymagany jest wkład własny. W chwili obecnej jest to minimum 10% wartości nieruchomości. Natomiast rekomenduje się, aby wkład własny wynosił dwadzieścia procent. Wyższy wkład własny wpłynie na to, że do banku oddamy mniej odsetek. Klienci mający wyższy wkład własny, w niektórych bankach mogą liczyć na niższą marże, co dodatkowo wpływa na jeszcze niższy koszt odsetkowy. W przypadku pożyczki prywatnej cała procedura wnioskowania jest o wiele bardziej uproszczona. Dlatego też, takie rozwiązanie finansowe cieszy się z roku na rok coraz większą popularnością. Otóż, w przypadku pożyczki prywatnej, potencjalny pożyczkobiorca nie jest sprawdzany w bazach dłużników, a do baz takich można zaliczyć między innymi Biuro Informacji Kredytowej, Biuro Informacji Gospodarczej, czy też Krajowy Rejestr Dłużników.

  Pożyczka prywatna udzielana jest wyłącznie w sposób bezpieczny oraz na przejrzystych zasadach. Nie ma tutaj także jakichkolwiek ukrytych kosztów, o których potencjalny pożyczkobiorca przed zawarciem umowy nie byłby poinformowany. Pożyczka prywatna to idealne rozwiązanie dla takiego grona osób, które potrzebują pozyskać dodatkowe źródło finansowania w szybki sposób. Uzyskane pieniądze w ten sposób można przeznaczyć na dowolny cel. Warto również pamiętać o tym, że takie rozwiązanie może zostać w odpowiedni sposób zabezpieczone na ruchomości lub nieruchomości.

  Kupno-sprzedaż nieruchomości ściśle jest związane nie tylko ze wsparciem prawnym odnośnie analizy prawnej nieruchomości, ale także odnosi się do skompletowania wszelkiej potrzebnej do tego celu dokumentacji. Doradca kredytowy Poznań załatwi wszystkie niezbędne formalności, a to w znaczący sposób przyczyni się do zaoszczędzenia dużej ilości czasu oraz stresu. Skup nieruchomości może odbyć się również, jeżeli nasz domu lub mieszkanie jest zadłużone, nadające się remontu, bądź też posiadające wady prawne.

  Z kolei w przypadku upadłości konsumenckiej nasz specjalista poprowadzi postępowanie upadłościowe w taki sposób, aby umożliwić dłużnikowi jak najszybszy powrót do normalnego funkcjonowania w społeczeństwie oraz aby nastąpiło ewentualne, sądowe umorzenie takich długów.
  Natomiast w przypadku oddłużania należy powiedzieć to, że potrafimy w umiejętny sposób ochronić majątek każdego z naszych klientów, jak również w szybki i skuteczny sposób udaje nam się uzyskać nakazy zapłaty za niezapłacone faktury. Doskonale wiemy, w jaki sposób działanie komornika w tej kwestii oraz w niektórych sytuacjach decydujemy się na wykup długów od wierzycieli. To wszystko sprawia, że współpraca z naszą firmą niesie ze sobą wiele wymiernych korzyści. Szczególnie w sytuacji, gdy nasi klienci nie widzą z niej wyjścia. Wszystkie swoje usługi wykonujemy wyłącznie na najwyższym poziomie, a za kwestię priorytetową stawiamy sobie dobro klienta. Dlatego też tak wiele osób nam zaufało i z powodzeniem zyskujemy coraz większe grono zadowolonych osób z pełnienia naszych usług.

  Różnice między pożyczką prywatną pod zastaw, a pożyczką udzielaną przez instytucje bankowe

  Istnieje kilka kluczowych różnic, które występują między udzielaniem pożyczki prywatnej pod zastaw, a taką, która jest udzielana przez instytucje bankowe. Otóż, należy zaznaczyć przede wszystkim to, że pożyczkę prywatną pod zastaw może otrzymać każdy, a więc również osoba posiadająca długi i zajęcie komornicze. Innym kluczowym aspektem jest to, że pożyczka prywatna pod zastaw charakteryzuje się tym, że czas wnioskowania o nią jest bardzo krótki i następuje to przy spełnieniu minimum formalności. Taka forma zobowiązania finansowego nie jest raportowana do baz (tj. Biuro Informacji Kredytowej).

  W związku z tym nie przyczynia się ona w jakikolwiek sposób do obniżania zdolności kredytowej na przyszłość. Dlatego też, tak wiele osób każdego roku decyduje się korzystać z takiego rozwiązania, ponieważ wiąże się z tym wiele wymiernych korzyści. Pożyczka prywatna pod zastaw nieruchomości jest w szczególności dla osób, które: potrzebują dodatkowego zastrzyku gotówki w szybkim czasie, nie są w stanie uzyskać pożyczki bankowej ze względu na niską zdolność kredytową, posiadają zaległości płatnicze w różnych instytucjach finansowych, jak również potrzebują przeznaczyć uzyskane pieniądze na dowolny cel. W związku z tym, każda osoba, która zdecyduje się skorzystać z naszych usług może liczyć przede wszystkim na to, że pożyczka prywatna pod zastaw zostanie udzielona wyłącznie na przejrzystych zasadach, a także 90 procent formalności związanych z tym procesem będzie załatwionych drogą internetową. Trzeba jednak pamiętać, że w takiej sytuacji warunkiem koniecznym do udzielenia takiego zobowiązania finansowego jest przede wszystkim zabezpieczenie pożyczki. Zabezpieczeniem pożyczki prywatnej, które jest najczęściej stosowane jest zabezpieczenie na nieruchomości. Może więc to być nie tylko dom i mieszkanie, ale również działka.

  Kiedy warto skorzystać z usług naszej firmy?

  Nasz doradca kredytowy pomożesz przede wszystkim, gdy:

  • potrzebujemy wsparcia specjalistów z zakresu udzielania kredytów hipotecznych
  • potrzebujemy wsparcia specjalistów z zakresu udzielania pożyczek prywatnych
  • interesuje nas sprzedaż nieruchomości
  • grozi nam upadłość konsumencka i chcemy znaleźć jak najlepszy sposób na wyjście z takiej sytuacji
  • poszukujemy najkorzystniejszych okazji cenowych

  Doradca kredytowy to ktoś, kto może ogólnie pomóc w zarządzaniu pieniędzmi i odpowiedzieć na pytania, które możesz mieć w różnych aspektach finansowych. Specjalista taki to ktoś, kto przyjmuje bardziej dogłębne podejście do zarządzania finansami, ponieważ posiada w tym zakresie bardzo rozległą wiedzę oraz doświadczenie zawodowe.

  5/5

  Przykładowe opinie klientów

  Korzystając z usług doradcy kredytowego cały proces wnioskowania o kredyt hipoteczny przebiegał bardzo sprawnie. Byłam pod wrażeniem zaangażowania oraz wiedzy, którą posiadał Pan Dominik- specjalista finansowy, z którym miałam okazję mieć styczność. Uzyskałam kredyt na takich warunkach, które mi najbardziej odpowiadały. Rozwiązanie takie zasugerowała mi moja znajoma. I teraz wiem, że warto było z takiej pomocy skorzystać, ponieważ w sposób znaczący ograniczyło mi to wiele stresu, a tym samym zaoszczędziłam sporą ilość czasu. Uważam, że bez pomocy doradcy kredytowego nie udałoby mi się uzyskać zobowiązania finansowego na takich warunkach, na jakich to nastąpiło. Polecam!

  Daria

  Nigdy w przeszłości nie korzystałem z usług doradcy kredytowego. To był mój pierwszy raz i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony. Najbardziej u ludzi cenię sobie profesjonalizm, a tutaj właśnie takiego czegoś doświadczyłem. Doradca kredytowy odpowiedział na wszystkie moje pytania. Uzyskałem kredyt na takich warunkach, na które od samego początku byłem nastawiony. Rata, którą płacę nie jest wysoka, a pieniądze w pełni mogłem wykorzystać na z góry założony cel. Cieszę się, że zdecydowałem się skorzystać z takiej możliwości, bo było warto. Pozdrawiam

  Arek

  Uważam, że w dzisiejszych czasach korzystanie z pomocy doradcy kredytowego jest czymś niezbędnym, aby móc utrzymać swoje finansowe w odpowiedniej formie. Czasy są niepewne, a biorąc kredyt lub pożyczkę należy o tym myśleć. Na szczęście pomoc doradcy kredytowego bardzo ułatwia podjęcie decyzji o wzięciu danego zobowiązania finansowego, aby nie wpakować się w kłopoty. Ja skorzystałem z takiej możliwości i jestem bardzo zadowolony. Myślę, że niedługo także się na takie rozwiązanie zdecyduje, bo niesie to wiele korzyści. Polecam i pozdrawiam serdecznie

  Maksymilian

  Jak dla mnie, współpraca z doradcą kredytowym to był strzał w dziesiątkę. Nie mogłem sobie wymarzyć lepszej współpracy. Cieszę się, że zdecydowałem się skorzystać z takiego rozwiązania, bo wszystko przebiegało w sposób sprawny i komfortowy. Polecam każdemu.

  Karol

  Miałem przyjemność skorzystać z pomocy doradcy kredytowego podczas wnioskowania o kredyt hipoteczny na swoje pierwsze w życiu mieszkanie. Byłem miło zaskoczony, że cały proces odbywał się tak sprawnie i bez zbędnych problemów. Znajomi straszyli mnie, że ubieganie się o kredyt hipoteczny wcale nie jest takim prostym procesem, aczkolwiek teraz mogę stwierdzić, że mając przy sobie takiego specjalistę wszystko przebiega bardzo komfortowo. Mój doradca kredytowy miał ogromne doświadczenie praktyczne i sprawnie kierował nas na właściwe tory. W przyszłości, gdy będę wnioskować o inne zobowiązanie finansowe to również zgłoszę się do tej samej osoby o pomoc w załatwieniu formalności. Jestem bardzo zadowolony i cieszę się, że udało mi się uzyskać kredyt na bardzo przejrzystych zasadach.

  Piotr

  Porozmawiajmy

   Imię i nazwisko:
   Temat rozmowy:

   Skontaktuj się z nami

   Warto rozmawiać, by wiedzieć więcej! Konsultacje są darmowe.

   Obserwuj nas