jakie nieruchomości skupujemy i skupuje skup nieruchomości warszawa

Skup nieruchomości Warszawa – skupujemy nieruchomości

Skup nieruchomości PKFO - skupujemy nieruchomości

Oferujemy skup nieruchomości za wysoką cenę, jako skup nieruchomości płacimy 80-95% jej wartości

Albert Ligman

Skup nieruchomości

Od wielu lat prowadzimy skup nieruchomości. Najważniejsze dla Ciebie są dwie rzeczy. Aby to był szybki skup nieruchomości, czyli aby nikt nie przeciągał Twojej sprawy dlatego oferujemy szybką sprzedaż nieruchomości. Zaraz potem równie ważna jest wycena nieruchomości, którą dla Ciebie przygotujemy. Oferujemy skup nieruchomości za wysoką cenę, jako skup nieruchomości płacimy 80-95% jej wartości – najwyższe oferty skupu, bo tak właśnie działa skup nieruchomości Warszawa PKFO.PL

nieruchomości jakie skupujemy

Szybki skup nieruchomości

Oferujemy skup nieruchomości. Chcesz szybko i bez problemów sprzedać nieruchomość? Potrzebujesz gotówki a nie masz czasu na przygotowywanie ogłoszeń i kontakt z potencjalnymi kupującymi? Twoje mieszkanie jest zadłużone lub wymaga remontu? Rozpocząłeś remont lub budowę i nie masz możliwości jej dokończyć? Zmieniłeś plany i chcesz się wycofać z prowadzonej budowy?

Skontaktuj się z nami a pomożemy rozwiązać Twój problem. Posiadamy odpowiednie środki finansowe w gotówce na szybki skup nieruchomości w Warszawie i okolicach, więc płacimy od razu po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży. Dlatego, jeśli myślisz o sprzedaży nieruchomości, przemyśl naszą ofertę. Nie zawsze zdajesz sobie sprawę, że rozwiązanie jest tak blisko. Prowadzimy  profesjonalny skup mieszkań i szybki skup nieruchomości różnego rodzaju.

Jakie nieruchomości skupujemy

Najczęściej zgłaszają się do nas Klienci po skup mieszkań, ale prowadzimy skup innych nieruchomości, dlatego oferujemy Ci:

 • nieruchomości zdewastowane (skupujemy w każdym stanie technicznym);
 • nieruchomości do generalnych remontów;
 • nieruchomości do wyburzenia;
 • skupujemy udziały w nieruchomościach gruntowych;
 • skupujemy udziały w nieruchomościach mieszkalnych;
 • skupujemy kamenice;
 • skupujemy niedokończone inwestycje budowy domu;
 • skupujemy niedokończone inwestycje deweloperskie;
 • skupujemy nieruchomości zadłużone i pomagamy uregulować zadłużenie właścicielom nieruchomości(oferujemy skup zadłużonych mieszkań);
 • skupujemy nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym;
 • nieruchomości bez dostępu do drogi publicznej;
 • skup domów;
 • transakcja sprzedaży udziałów;
 • skup lokali;
 • oddłużanie nieruchomości i właściciela;
 • regulujemy stan prawny nieruchomości;
 • różnym stanie technicznym;
 • skup działek;
 • jako firma skupująca nieruchomości pomożemy też w sprzedaży zadłużonych nieruchomości;
 • bez względu na stan techniczny mieszkań;
 • skup spalonych nieruchomości;
 • wszelkiego rodzaju nieruchomości;

Kroki sprzedaży nieruchomości

Jak sprzedać swoją nieruchomość szybko? Ekspresowa sprzedaż mieszkania

1. Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami w dowolny sposób i zgłoś nieruchomość do skupu nieruchomości. Podaj nam adres lub numer księgi wieczystej Twojej nieruchomości.

2. Spotkanie

W terminie 24 godzin wycenimy nieruchomość i umówimy się na spotkanie. Na spotkaniu omówimy tak zwane szczegóły lub inne możliwości współpracy.

3. Skup nieruchomości

Przystępujemy do aktu notarialnego i płacimy za Twoją nieruchomość. W ciągu 24 godzin pieniądze wpływają na Twoje konto lub odbierasz je u notariusza gotówką.

Proces sprzedaży i proces skupu nieruchomości nieruchomości. Bez względu na to czy chcesz szybko sprzedać mieszkanie, Zostaw na naszej stronie dane oraz informacje o nieruchomości a w ciągu 24 godzin skontaktujemy się z Tobą, mając już gotową wycenę. W przypadku zgody na proponowaną cenę, podpisujemy akt notarialny i w ciągu kolejnych 24 godzin, pieniądze wpływają na Twoje konto lub odbierasz je w gotówce. Możesz również do nas zadzwonić przez 7 dni w tygodniu i po prostu porozmawiać. Spotkamy się z Tobą, dojeżdżając do Ciebie lub odwiedzając sprzedawaną przez Ciebie nieruchomość. Przekonasz się, że sprzedaż mieszkania jeszcze nigdy nie była tak łatwa. Oferta naszej firmy jest bardzo szeroka i uwzględnia sytuację w jakiej znajduje się klient oraz jego nieruchomość. skup nieruchomości realizujemy w oparciu o dobre opinie i zadowolenie naszego Klienta.

Skup mieszkań (w tym również apartamentów i nieruchomości premium), Skup domów

Każda nasza usługa to osobna historia w której centrum znajduje się Klient oraz jego sytuacja – pomysł, który przyszedł mu do głowy lub przeszkoda, która stanęła na jego drodze. Dlatego pracujemy zarówno z klientami mającymi problemy finansowe lub rodzinne, jak również z takimi którzy mają pomysły na przyszłość i poszukują źródeł ich finansowania. Zawsze pytamy klienta szczegółowo o jego sytuację oraz powód sprzedaży nieruchomości – dokonujemy analizy i bierzemy to pod uwagę gdy oferujemy skup domu czy mieszkań.

 • skup nieruchomości w trakcie budowy, zdewastowanych i w złym stanie technicznym,
 • skupujemy również nieruchomości ze służebnością lub dożywociem;
 • skup mieszkań zadłużonych;
 • skup mieszkań i pozostałych nieruchomości po spadku;
 • skup spalonych nieruchomości – domów i mieszkań.

Skup udziałów nieruchomości

Kupujemy nieruchomości o różnej wielkości i wartości na terenie całego kraju. Mogą one być zadłużone, wymagać remontu lub mieć wady prawne. Podejmujemy się również zakupu nieruchomości „z lokatorami”.

Sprzedaż zadłużonego mieszkania

Jeśli zatem chcesz sprzedać szybko nieruchomość zadzwoń do nas. Niewiele firm prowadzi skup zadłużonych nieruchomości, ponieważ rodzi to wiele problemów. Nasza firma radzi sobie z takimi problemami na co dzień. Co więcej, proponowane przez nas ceny są wysokie i zawsze odzwierciedlają wartość nieruchomości. Dzieje się tak, ponieważ jedną z naszych głównych wartości jest uczciwość. Oprócz tego, dzięki długoletniej obecności na rynku skupu nieruchomości, znamy się na tym co robimy. Oferowane przez nas ceny odzwierciedlają realną wartość rynkową nieruchomości – istnieje duża szansa że nigdzie indziej nie otrzymasz.

Oddłużanie nieruchomości

Nie zawsze jednak, natychmiastowa sprzedaż zadłużonego mieszkania jest najbardziej korzystnym rozwiązaniem. Dlatego oferujemy również szereg możliwości mających na celu oddłużanie nieruchomości. Dzięki temu, możliwa jest później sprzedaż za wyższą kwotę. Zawsze w takich przypadkach, bierzemy pod uwagę interes klienta. Współpracujemy z wieloma prawnikami specjalizującymi się w rynku nieruchomości. Pozwala to m.in. na skuteczne działania w celu wstrzymania egzekucji komorniczych. Możemy też wykupić Twoje długi od firm windykacyjnych. Badamy również Twoje zadłużenie pod kątem jego przedawnienia. Jeśli istnieje taka potrzeba, pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego lub pożyczki pod zastaw nieruchomości. Nie musisz w tym celu kontaktować się z bankiem czy inną instytucją finansową – nasi eksperci pomogą w wypełnieniu dokumentów i załatwią za Ciebie wszelkie formalności.

Jeśli masz problem z dokończeniem budowy lub remontu lub chcesz podwyższyć wartość nieruchomości, nasza firma jest również partnerem dla Ciebie. Kupimy niedokończoną inwestycję lub staniemy się pewnym i zaufanym partnerem w realizacji inwestycji. Wspólne działanie w celu jej dokończenia pozwoli na znalezienie brakujących źródeł finansowania, usunięcie przeszkód prawnych oraz przyspieszenie prac. Nie musisz pracować sam realizować inwestycji – wybierz naszą firmę jako zaufanego i wiarygodnego partnera.

Skup zadłużonych nieruchomości

W przypadkach skup nieruchomości, oferujemy skup:

 • działek różnej wielkości – w każdej lokalizacji w Polsce,
 • działek budowalnych – niezabudowanych oraz z niedokończoną budową,
 • nieruchomości komercyjnych (m.in. hal, fabryk i lokali użytkowych),
 • udziałów w nieruchomościach (skup udziałów nieruchomości jest rzadko rozważanym rozwiązaniem)
 • nieruchomości bez dostępu do drogi publicznej

oraz wiele innych.

Znamy się na obrocie nieruchomościami . Jeśli masz pytanie związane z problemami prawnymi po prostu zadzwoń. Pracownicy skupu nieruchomości chętnie pomogą i wyjaśnią cały proces sprzedaży nieruchomości. Skup nieruchomości stworzony z myślą, aby znaleźć jak najlepsze rozwiązanie w błyskawicznej sprzedaży nieruchomości. Jest nie wiele firm oferujących skup 24 godziny na dobę. PKFO.PL to profesjonalny skup nieruchomości. Mamy też oferty sprzedaży mieszkań zastępczych lub na zamianę.

Prowadzimy szybki skup, dlatego w ciągu wielu lat istnienia naszej firmy, pomagaliśmy w dużej ilości spraw związanych z restrukturyzacją zadłużeń, sprawach spadkowych czy nawet pomocy w przypadkach upadłości konsumenckiej. Dzięki temu doświadczeniu, jesteśmy specjalistami w dziedzinie skupu nieruchomości i chętnie dzielimy się naszą wiedzą z innymi. Chcąc sprzedać nieruchomość na naszym blogu możesz znaleźć wiele przygotowanych przez nas analiz rynku czy artykułów na temat sposobów rozwiązania określonych problemów, związanych z finansowaniem nieruchomości czy oceną ich stanu prawnego.

Skup zadłużonych nieruchomości, szczególnie ich szybki skup nie są łatwe – ale my jesteśmy w tej dziedzinie ekspertami. Prowadzony przez nas skup mieszkań nieruchomości Polska pozwoli Ci pozbyć się problemów związanych z nieruchomością i realizować plany na przyszłość. Już dziś zadzwoń do nas i przedstaw swój pomysł, a my zajmiemy się tym, aby transakcja sprzedaży nieruchomości przebiegła bezpiecznie i z zadowoleniem dla obu stron.

jakie nieruchomości skupujemy i skupuje skup nieruchomości warszawa

Skup nieruchomości Polska

Prowadzimy od roku 2008. PKFO jest firmą w pełni polską, usługa skupu nieruchomości dotyczy wielu miast na terenie całej Polski.

Obszary działania:

 • Skup nieruchomości Warszawa
 • Skup nieruchomości mazowieckie
 • Skup nieruchomości dolnośląskie
 • Skup nieruchomości łódzkie
 • Skup nieruchomości wielkopolskie