Skup udziałów w nieruchomości - Skup nieruchomości Warszawa

Inwestujesz 5 minut czytania, otrzymujesz dawkę praktycznej wiedzy!

Skup udziałów nieruchomości

Sprzedaż udziału w nieruchomości to pewnego rodzaju sprzedaż nieruchomości, a dokładnie jej części. Nasze oferty skupu udziałów obejmują wiele możliwości, prowadzimy skup udziałów w:

 • skup zadłużonych mieszkań
 • szybki skup mieszkań
 • sprzedaż udziałów odziedziczonych
 • oraz skup udziałów w każdej innej nieruchomości
 • skup wszelkich nieruchomości
 • skup spalonych nieruchomości

Wielkość posiadanego udziału będzie determinowała to ile zaoferuje państwu nasz skup nieruchomości. Jeżeli jesteś osobą, która chce sprzedać nieruchomość – dobrze trafiłeś. Zapraszamy do kontaktu jeżeli jesteś zainteresowany sprzedażą udziałów.

Kupno udziałów

Skup udziałów nieruchomości nie wymaga zgody na sprzedaż udziału przez innych właścicieli to znaczy „udziałowców” nieruchomości. Innymi słowy skup udziałów w nieruchomości to skup części nieruchomości.

Niestety niektóre sytuacje sprzedaży udziałów mogą być skomplikowane. Prowadzimy skup nieruchomości od wielu lat i prawdopodobnie możesz liczyć na najlepszą wycenę. Usług skupu udziałów skierowana jest do wszystkich, którzy chcą sprzedać lub pozbyć się udziałów w nieruchomości. Dzięki naszej szybkiej wycenie i analizie prawnej pozbędziesz się problemu skup udziałów. Jeżeli nie ma porozumienia z innymi udziałowcami nieruchomości sprzedaż posiadanych nieruchomości uwolni Cie od problemów i odblokuje pieniądze. Wiele problemów z nieruchomością można rozwiązać poprzez sprzedaż udziału.

Jak sprawnie przeprowadzić sprzedaż udziału?

Proces skupu nieruchomości wygląda tak samo jak w przypadku skup nieruchomości w całości. Skup sprzedaży udziałów dokonuje się również u notariusza. Oczywiście wcześniej możemy podpisać umowę przedwstępną sprzedaży udziałów i zadatkować transakcję – jeżeli potrzebujesz gotówki na tu i teraz. Mamy bardzo prosty proces sprzedaży nieruchomości czy też udziałów współwłaściciela. On-line wykonamy wycenę nieruchomości.

Skup zadłużonych nieruchomości

Skup udziałów nieruchomości również zadłużonej różni się tylko tym, że wymaga skompletowania kilku dokumentów więcej, dokumentów dotyczących zadłużeń. Natomiast w każdym innym aspekcie sprzedaż udziału zadłużonego jest podobna do zwykłej transakcji takiej jak: skup mieszkań czy skup domów.

Oddłużanie nieruchomości

Jeśli nie odpowiada Państwu skup nieruchomości zadłużonej mamy przygotowane inne rozwiązania. W ramach usługi skup zadłużonych nieruchomości możemy porozmawiać o tym wybrnąć z tego skomplikowanego stanu prawnego i jak oddłużyć nieruchomość oraz właściciela.

 • Badanie przedawnienia długów
 • Wstrzymanie egzekucji komorniczej
 • Ochrona majątku
 • Wspólne inwestycje w Twoją nieruchomość
 • Pakiet oddłużania
 • Pożyczki prywatne

To prawdopodobnie jedyny skup nieruchomości, który świadczy takie usługi. Dopiero po takiej analizie lub skorzystaniu z naszych innych usług będziesz mógł powrócić i ponownie rozważyć skup udziałów.

Skup udziałów spadkowych

Swoją ofertę skup udziałów nieruchomości, kierujemy też do osób, które stały się współwłaścicielami nieruchomości na drodze postępowania spadkowego. Może się okazać że sprzedaż mieszkania, w przypadku braku porozumienia z współwłaścicielami nieruchomości sprzedaż udziałów będzie jedynym rozwiązaniem. Transakcję skupu udziałów spadkowych przeprowadza się podobnie jak inne transakcje. W tym aspekcie prawnym nieruchomości potrzebne będzie przygotowanie: stwierdzenia nabycia spadku oraz zaświadczenia z urzędu skarbowego. Podejmujemy się również wyceny udziałów po spadkowych.

Szybki skup nieruchomości

Wiemy, że szybka sprzedaż nieruchomości dla naszych Klientów jest bardzo ważna. Nasz skup nieruchomości Warszawa oferuje sprzedaż posiadanych udziałów 7 dni w tygodniu. Oferując Państwu skup udziałów jesteśmy w stanie w ciągu kilku godzin przyjechać na rozmowę, umówić notariusza i zapewnić pieniądze na zapłatę za skup udziałów. Usługę skupu udziałów prowadzimy na Warszawskim rynku nieruchomości. Jeżeli bierzesz pod uwagę sprzedaż udziału i może to wymagać rozmowy i mediacji z innymi udziałowcami warto udać się do lokalnego skupu mieszkań – zapraszamy. Procedura skupu udziałów mimo tego, że przebiega jak każdy inny skup nieruchomości, czasem wymaga wielu spotkań i konsultacji. Dlatego ważna jest lokalizacja. Nie bylibyśmy w stanie świadczyć jako skup nieruchomości Warszawa usługi np. w Łodzi.

Skup mieszkań

Skup mieszkań warszawa działa 7 dni w tygodniu. Prowadzimy skup mieszkań we wszystkich dzielnicach. Masz pewność, że trafiłeś do ekspresowego skupu nieruchomości. Wiemy, że w stolicy czas to pieniądz.

Co jeszcze oferuje Skup Nieruchomości Warszawa?

Obszary działania:

 • skup nieruchomości łódzkie
 • skup nieruchomości mazowieckie
 • skup nieruchomości Warszawa
 • skup nieruchomości polska (nie gwarantujemy skupu nieruchomości z każdej lokalizacji)

PKFO.PL to skup nieruchomości działający głownie na terenie województwa Mazowieckiego i Łódzkiego.

Jeżeli chcesz udział sprzedać to musisz liczyć się z tym, że cena będzie niższa niż gdybyś dysponował całą nieruchomością. Nie płacimy 1:1 za wartość udziału. Jest to spowodowane tym, że Ty dokonując zbycia udziału nie dajesz nam we władanie całej nieruchomości, a jedyni jej część. Gdy my skupujemy udziały potem musimy udać się do innych osób, których nieruchomość stanowi własność, aby porozmawiać o tym czy możliwa jest sprzedaż pozostałych udziałów. Nasze przedsięwzięcia sprzedaży udziałów zabierają problem od Ciebie i przerzucają na nas. Wchodzimy we współwłasność nieruchomości, ale sam ten fakt nie rozwiązuje wszystkich problemów z tą nieruchomością, a jeżeli mówimy o sprzedaży zadłużonych nieruchomości to sprawa jest jeszcze bardziej skomplikowana. Określony udział nieruchomości nie zawsze odpowiada za określony udział w długu, niby zwykła sprzedaż udziałów, ale są sytuacje, w których skup nieruchomości odpowiada za cały dług. Bardzo często do tego dochodzi gdy jest to skup mieszkań zadłużonych, w kredycie hipotecznym.

Skup domów

Nasza oferta obejmuje skup udziałów w domach i gospodarstwach rolnych typu siedliska. Kupujemy i poradzimy sobie z domami w każdym stanie prawnym nieruchomości. W domu skup udziałów nieruchomości przeprowadza się z większą liczbą dokumentów: wypisy z rejestru gruntów, kopie map ewidencyjnych, itd. Nasz skup nieruchomości dotyczy również osób, które chcą przekazać do skupu nieruchomości

Porozmawiajmy

  Imię i nazwisko:
  Temat rozmowy: