Poznaj firmę PKFO

Dla wymagających klientów PKFO daje dostęp do najlepszych produktów bankowych, konsultingu finansowego czy ciekawych ofert nieruchomości. Jednakże z drugiej strony są też sytuacje, w których Klient odbija się od systemu bankowego. Brak świadomości o dostępnych rozwiązaniach prawnych na trudne czasy potęguje złe decyzje i pętlę zadłużania. Wiemy, że po drugiej stronie są też osoby i firmy, które nie radzą sobie z finansami – Wam też pomagamy.

 

MISJA PKFO: Realizować cele i marzenia naszych Klientów dostarczając bezpieczne i sprawdzone rozwiązania.

WIZJA PKFO: Firma pierwszego kontaktu w sprawach finansowych, zbudowana dzięki rekomendacjom Klientów, postrzegana jako rzetelny partner w rozmowach o finansach, nieruchomościach czy problemach finansowych.

Dlaczego moje podejście ma dla Ciebie znaczenie

Uważam, że sukcesy i problemy to następstwa podejmowanych decyzji. Decyzje podejmujemy w oparciu o wiedzę, niewiedzę, opinie innych lub lekkomyślność. Nie umiemy cofnąć czasu, ale głęboko wierzę, że dzięki zaangażowaniu, nauce z doświadczeń innych oraz aktualnej wiedzy możemy podejmować możliwie najlepsze decyzje.

To jest Albert Ligman

Bezpieczeństwo

Korzystając z naszych usług korzystasz z naszego doświadczenia, które zdobywamy od 2008 roku (ponad 500 transakcji).

Skuteczność

Bardzo dokładnie analizujemy powierzane nam sprawy. Szukamy sposobów na realizacje Twoich potrzeb, a nie powodów do odmowy. Reprezentujemy interesy naszego Klienta, a nie banku lub innej instytucji.

Rekomendacje

Ponad 75% Klientów jest z rekomendacji innych Klientów.

Zespół PKFO

Oto osoby, które dbają o prace nad sprawami Klientów i rozwojem firmy.

Albert Ligman

zarządzanie obsługą i procesowaniem spraw klientów

Anna Wiącek

Marketing & wsparcie

Anna

ADMINISTRACJA

PAULINA

FINANSOWANIE

ALDONA

PRAWO

GRZEGORZ

PRAWO