Obsługa klienta: Puławska 67, 02-595 Warszawa

Pośrednictwo

nieruchomości poniżej ceny rynkowej

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu nieruchomości o minimum 30% taniej poniżej wartości rynkowych. Nieruchomości mają nieuregulowany  lub wadliwy stan prawny. Zapewniamy kompleksową obsługę realizowanych transakcji.
Nieruchomości pochodzą od syndyków, z banków, funduszy pożyczkowych z którymi współpracujemy lub od klientów obsługiwanych przez dział oddłużeniowy.

Konsulting finansowy

wiele rozwiązań w jednym miejscu

Zdobyte doświadczenie od 2009r. powoduje, że możesz z nami pracować w wielu obszarach i załatwić wiele spraw w jednej firmie.  Wycenimy Twoją nieruchomości, dostarczymy profesjonalny biznesplan i zapewnimy finansowanie bankowe. Innych zainteresuje możliwość powielania kapitału ( zabezpieczonego hipoteką) osiągając stopy zwrotu na poziomie 10% w skali roku. Nowe firmy uzyskają pomoc w zakresie budowania zdolności finansowej, a osoby z  rysą na historii kredytowej mogą skorzystać z wykreślania BIK. Raz na jakiś czas organizujemy też spotkania, na których spotykają się nasi klienci i partnerzy – tak budujemy i pomagamy budować sieci kontaktów.

finansowanie

dostarczamy najtańsze obecnie na rynku produkty kredytowe

Głównym założeniem otwarcia kancelarii było to, aby umożliwić  Polakom uzyskanie najtańszego kredytu jaki jest obecnie dostępny ma rynku. To założenie przerodziło się w Misję firmy i jest aktualne po dziś dzień. 

Skoro tych znanych banków jest  14, a w każdym z nich na przykładzie kredytu hipotecznego po kilka ofert. Daje nam to ok 70 kombinacji, to jak wybrać właściwy kredyt? Oferta ofertą, rankingi rankingami. Jest wiele zmiennych, które powodują, że w jednym banku dostaniesz kredyt, a w innym nie. Zajmujemy się tym na co dzień i pomagamy Polakom odnaleźć się w meandrach bankowości. Wynagrodzenie dla PKFO (pośrednika kredytu hipotecznego) jest płatne przez bank i nie zwiększa kosztu kredytu dla klienta indywidualnego. W przypadku kredytów firmowych, inwestycyjnych czy deweloperskich pobieramy kilku procentowe dodatkowe wynagrodzenie –  success fee.

oddłużanie

wsparcie w problemach finansowych

Problemy finansowe mają wiele odsłon. Pomagamy uzyskać nakazy zapłaty za nie zapłacone faktury, umiemy przyspieszyć działanie komornika, czasem też wykupujemy długi bankowe po okazyjnej cenie. Gdy sytuacja jest bardzo gorąca umiemy ochronić majątek naszego klienta lub wstrzymać licytację mieszkania. Czasem jednak są też sytuacje bez wyjścia, bez majątku i z masą długów – od takich spraw jest upadłość, czyli możliwośĆ ogłoszenia bankructwa.