Jak wybrać dobry skup nieruchomości nieruchomości?

Inwestujesz 3 minuty czytania, otrzymujesz dawkę praktycznej wiedzy!

Skup nieruchomości

Jeżeli sprzedać nieruchomość szybko to dobrze trafiłeś. Zajmujemy się profesjonalnie skupem nieruchomości. Gdy jest mało czasu lub z nieruchomością jest problem to sprzedaż poprzez skup nieruchomości jest dobrym rozwiązaniem. Wybierając skup nieruchomości warto zwrócić uwagę na to jakim skupem się zajmuje. Warto się zastanowić czy to jest szybki skup nieruchomości czy nie potrafią szybko wycenić nieruchomości i będą przeciągali Twoją transakcje.

Firmy oferujące skup nieruchomości płacą nie wielkie pieniądze. Dlatego czasem o firmach skupujących nieruchomości źle się mówi.

My płacimy od 80 do 95% wartości nieruchomości. Wyjątek (oferujemy niższe stawki) stanowi skup udziałów w nieruchomości.

Skup nieruchomości w firmie PKFO.PL oferuje:

Skup gruntów

Skupujemy działki o różnym przeznaczeniu, powierzchni i lokalizacji. 

Skup mieszkań

Oferujemy skup mieszkań w całym kraju również zadłużone, z lokatorami i innymi wadami.

Nieruchomości premium

Wszystkie nieruchomości premium, o wartości powyżej 3 mln zł również szybko skupujemy. 

Skup siedlisk

Skupujemy siedliska ze starymi gospodarstwami i terenami. Duże powierzchnie mile widziane.

Skup domów

Oferujemy skup domów do remontu, z wadami prawnymi, z lokatorami i zadłużone.

Nieruchomości komercyjne

Prowadzimy skup lokali użytkowych, hal, fabryk i całych przedsiębiorstw oraz gruntów pod usługi.

Skup działek budowlanych

Skupujemy działki budowlane z MPZP i bez. Akceptujemy niedokończone budowy.

Skup apartamentów

Skupujemy apartamenty powyżej 100m2 w największych miastach w Polsce.

Prowadzimy skup nieruchomości od kilku lat i nie możemy sobie pozwolić na złe opinie. Specjalizujemy się w skupie zadłużonych nieruchomości. Chcąc sprzedać mieszkanie lub przy naszej pomocy szybko sprzedać nieruchomość w zależności od tego w jakiej jesteś sytuacji możesz też potrzebować skorzystać z innych dodatkowych usług skupu nieruchomości:

 • Badanie przedawnienia długów
 • Wstrzymanie egzekucji komorniczej
 • Ochrona majątku
 • Wspólne inwestycje w Twoją nieruchomość celem podniesienia jej wartości, zajmiemy się sprzedażą lub znajdziemy inwestora
 • Pakiet oddłużania
 • Pożyczki prywatne

Ponadto:

 • Szybko poznasz wartość swojej nieruchomości
 • Jesteśmy dla Ciebie 24h/ 7 dni w tygodniu
 • Dojeżdżamy na nieruchomość
 • Wsparcie prawników
 • Szybka płatność

Można powiedzieć, że dzięki takiem podejściu do sprawy to jest skup nieruchomości numer 1 w Polsce. Wówczas skup nieruchomości będzie bezpieczny i załatwisz u nas wszystkie swoje sprawy.

Proces skupu nieruchomości

Najważniejsze, aby był to bezpieczny skup nieruchomości. W praktyce wygląda to mniej więcej tak, że skup nieruchomości nabywa prawa do Twojej nieruchomości – płacimy gotówką lub przelewem – Ty decydujesz.

Nasz skup mieszkań umożliwia szybkie transakcje, bo gdy potrzeba pracujemy 24 godziny na dobę, aby dopiąć transakcję. Cała transakcja sprzedaży nieruchomości jest uproszczona do minimum. Pamiętaj, że na straży całej transakcji stoi też notariusz.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami w dowolny sposób i zgłoś nieruchomość do skupu nieruchomości. Podaj nam adres lub numer księgi wieczystej Twojej nieruchomości.

Spotkanie

W terminie 24 godzin wycenimy nieruchomość i umówimy się na spotkanie. Na spotkaniu omówimy tak zwane szczegóły lub inne możliwości współpracy. Dojazd w ciągu 24 godzin dotyczy tylko: Skupu nieruchomości warszawa + miasta w ciągu 1h od Warszawy.

 • w tym czasie zostanie wykonana darmowa wycena nieruchomości, poznasz wartości nieruchomości
 • sprawdzimy stan prawny nieruchomości

Skup nieruchomości

Przystępujemy do aktu notarialnego i płacimy za Twoją nieruchomość. W ciągu 24 godzin pieniądze wpływają na Twoje konto lub odbierasz je u notariusza gotówką.

W przypadku skupu nieruchomości opinie są bardzo ważne. Sprawdź opnie.

Często właściciele nieruchomości potrzebują innych usług takich jak przeprowadzka czy lokal zastępczy w tym też pomagamy.

Jak szybko sprzedać mieszkanie lub inną nieruchomość?

 1. Chcąc sprzedać nieruchomość skontaktuj się z pracownikiem skupów nieruchomości. On w kilka chwil sprawdzi stan prawny lub poprosi o dodatkowe dokumenty.
 2. Bardzo szybko – czasem od razu, a czasem do 60 minut skup nieruchomości proponuje swoją cenę zakupu – zwaną ofertą skupu . Nasz skup nieruchomości dzięki wielu transakcji i bogatej bazie transakcji jest w stanie zrobić wycenę nieruchomości online – na odległość. Jest to potrzebne do profesjonalnego skupu mieszkań bo tutaj poza ceną liczy się czas i szybkość działania skupu nieruchomości.
 3. Pamiętaj, że działalność skupów nieruchomości nie wyklucza tego, abyś sam też próbował sprzedać nieruchomość.

Sprzedaż mieszkania lub domu może być czasochłonna, a skup zadłużonych mieszkań to już bardzo poważna sprawa. Próba sprzedaży potencjalnemu „Kowalskiemu” może okazać się trudna, a kwestia zadłużeń wystraszyć. Poza tym potencjalni kupujący gdy sprzedajesz sam zapoznają się z wieloma ofertami sprzedaży mieszkań – nie jest powiedziane, że kupią akurat od Ciebie. Należy też wspomnieć o tym, że proces sprzedaży nieruchomości zadłużonej w kredycie hipotecznym w większości przypadków będzie nie możliwe. Jako biuro nieruchomości oferujące skup nieruchomości możemy też znaleźć dla Ciebie nieruchomość zastępczą.

Dlatego oferty skupów nieruchomości zdecydowanie należy rozważyć szczególnie gdy mówimy o:

 • skupie nieruchomości po spadku gdy rodzina jest pokłócona;
 • skup nieruchomości zadłużonej;
 • skup nieruchomości przed licytacją komorniczą;
 • skup nieruchomości po zgodnie;
 • jeżeli rozważasz sprzedaż niechcianego mieszkania;
 • skupujemy nieruchomości do wyburzenia;
 • skup działek bez dostępu do drogi publicznej;
 • prawdopodobnie jako jedyna firma skupujemy nieruchomości bardzo zadłużone i pomagamy właścicielom ogłosić upadłość konsumencką;
 • skup mieszkań i domów ze służebnością lub dożywociem;
 • skup wszystkich nieruchomości z bezumownym lokatorem.

Właśnie tak działa skup nieruchomości PKFO.PL To skup nieruchomości zajmujący się prawie każdymi nieruchomościami. Chcemy aby nasza firma oferująca skup nieruchomości służyła realizacji Twoich potrzeb i pomogła rozwiązać Twoje problemy. Dlatego z tym skupem nieruchomości niewątpliwie warto się skontaktować.

Oferujemy szybki skup. Co jeszcze skupujemy?

Udziały, po spadku, spalone, po zgonie, bez dostępu do drogi publicznej. Skup zniszczonych nieruchomości. Zadłużonych mieszkań. Skupujemy mieszkania. Skup mieszkań zadłużonych. Skup udziałów nieruchomości. Prowadzimy skup mieszkań.

Porozmawiajmy

  Imię i nazwisko:
  Temat rozmowy: