fbpx
Obsługa klienta: Puławska 67, 02-595 Warszawa

Ile kosztuje pośrednik kredytowy?

ile kosztuje pośrednik kredytowyIle kosztuje pośrednik kredytowy klienta indywidualnego? 

Dokładnie 0 zł.

Ile kosztuje pośrednik kredytowy klienta firmowego?

W przypadku firmy wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie (jako % od uruchomionej kwoty finansowania)

Ile kosztuje pośrednik kredytowy klienta indywidualnego? 

Nie wiem czy wiesz, ale wynagrodzenie pośrednika kredytowego nie obciąża Twojego budżetu, wiem, że dziwnie to zabrzmi ale uwierz mi – to Ciebie nic nie kosztuje. Dosłownie i w przenośni.

Nawet jeżeli obsługujemy klienta z „problemami” i sprawa wymaga większego zaangażowania to zgodnie z ustawą o kredycie hipotecznym z dnia 23 marca 2017 roku – nie mamy prawa pobierać wynagrodzenia od klienta indywidualnego.

Ale przecież to nie wolontariat, zatem ile kosztuje pośrednik kredytowy klienta indywidualnego? Czyli gdzie jest haczyk, jak i gdzie jest ukryte nasze wynagrodzenie?

Rynek pośrednictwa kredytowego jest tak ukształtowany, że bank płaci wynagrodzenie pośrednikowi kredytu hipotecznego zamiast pracownikowi w banku i tyle. Nie ma to wpływu na koszt Twojego kredytu.

Ile kosztuje pośrednik kredytowy klienta firmowego?

W przypadku firm kwestia wynagrodzenia jest diametralnie inna. 

Wynagrodzenie jakie płaci mi bank jest…takie jakie jest. Zatem musimy pobierać dodatkowe wynagrodzenie od firmy dla której wykonujemy usługę. Pobieramy wynagrodzenie tylko od sfinalizowanych spraw czyli „succes -fee”. Oczywiście wystawiamy fakturę, którą możesz zaliczyć w koszta.

Mamy rzadko spotykany model współpracy – pobieramy kaucję.

500 zł KREDYT GOTÓWKOWY, LEASING, FAKTORING, START-UP
700 ZŁ KREDYT KONSOLIDACYJNY, POŻYCZKA PRYWATNA
1.000 ZŁ KREDYT HIPOTECZNY, POŻYCZKA HIPOTECZNA, KREDYT FIRMOWY, KREDYT OBROTOWY, KREDYT BUDOWLANO- HIPOTECZNY
2.000 ZŁ. KREDYT INWESTYCYJNY
5.000 ZŁ. KREDYT DEWELOPERSKI
WYSOKOŚĆ KAUCJI – DLA KLIENTA FIRMOWEGO

Kaucja zabezpiecza naszą spółkę przed stratami finansowymi na jaką narażają nas klienci, którzy są niezdecydowani. Jednakże pozyskują cenne informacje oraz wiedzę specjalistów ds. finansowania, a nie zamierzają skorzystać z naszych usług. Nie chcemy obsługiwać takich klientów, dlatego wprowadzono kaucję. Dzięki Kaucji angażujemy się, poświęcamy czas, wiedzę i doświadczenie dając najwyższy poziom obsługi tylko zdecydowanym Klientom.

Nie mamy prawa i nie pobieramy kaucji oraz nie podejmuje się zleceń, które z doświadczenia i naszej wiedzy skazane są na uzyskanie decyzji negatywnej. ( np. brak zdolności, zła historia kredytowa – nie spełnienie podstawowych wymogów, jakie banki wymagają zgodnie z procedurami, niezgodność z przepisami Prawa Bankowego )

Kaucja jest zwrotna gdy usługa zostanie zrealizowana. Termin zwrotu kaucji dla  firm wynosi do 7 dni roboczych od daty uruchomienia kredytu.

Kaucja jest zwrotna gdy podejmiemy się zlecenia, a nie doprowadzimy do uruchomienia finansowania z naszej winy. To znaczy przez: zaniechanie obowiązków, przeterminowanie wniosku w procesie analizy, braki formalne we wniosku, opieszałość w działaniu lub zaistnienie przesłanek opisanych w pkt 5.2. ( naszej umowy) oraz gdy klient znajdzie na rynku tańszy kredyt w rozumieniu całkowitego kosztu kredytowego.

Kaucja nie jest zwrotna gdy klient zrezygnuje z ubiegania się o finansowanie za pośrednictwem Spółki przed okresem zakończenia obowiązywania niniejszej umowy.

Ile kosztuje pośrednik kredytowy gdy korzystasz z naszych usług jako firma?
Nasze wynagrodzenie za usługę pośrednictwa kredytowego mieści się w przedziale 1-5%. W ofercie mamy też produkty, za które nie pobieramy wynagrodzenia.

MAM PYTANIA, CHCĘ UMÓWIĆ SIĘ NA KONSULTACJĘ

ZAMÓW KONSULTACJĘ

 

INNE KATEGORIE WPISÓW