Bardzo dokładnie przeanalizujemy
Twoją sprawę. Pracując z nami uzyskasz najkorzystniejsze finansowanie.

Głównym motywem założenia kancelarii było to, aby umożliwić Polakom uzyskanie najtańszego kredytu jaki jest obecnie dostępny ma rynku. To założenie przerodziło się w Misję firmy i jest aktualne po dziś dzień. 

Skoro tych znanych banków jest 14, a w każdym z nich na przykładzie kredytu hipotecznego po kilka ofert, daje nam to ok 70 kombinacji. To jak wybrać właściwy kredyt? 

Oferta ofertą, rankingi rankingami. Jest wiele zmiennych, które powodują, że w jednym banku dostaniesz kredyt, a w innym nie. Zajmujemy się tym na co dzień i pomagamy Polakom odnaleźć się w meandrach bankowości. 

Nasze wynagrodzenie jest płatne przez bank i nie zwiększa kosztu Twojego kredytu. W przypadku kredytów firmowych, inwestycyjnych czy deweloperskich pobieramy kilku procentowe dodatkowe wynagrodzenie – success fee.

korzyści finansowanie pokazuje szczęśliwą parę

Twoje
Korzyści

  • Za bezpieczeństwo Twojej sprawy odpowiada człowiek- nie system. Jesteśmy bardzo dokładni i przekazujemy rzetelne informacje. Można na nas polegać.

  • Komfort- 90% spraw załatwisz online. Wykonujemy wewnętrzną analizę, prawie taką samą jak bank. Wnioski naszych Klientów „skazane” są na pozytywne decyzje kredytowe.

  • Nie podejmujemy się wniosków, które nie mają szans na powodzenie. Pracujemy na wyłączność, zarabiamy od efektu – zajmiemy się Twoją sprawą jak należy. W sprawach skomplikowanych proponujemy rozwiązania, które zmienią sytuację na korzyść Klienta – finalnie zostaną zaakceptowane przez bank.

  • Za naszą usługę nic nie płacisz i nie ma tu ukrytych kosztów. Płaci nam bank zamiast pracownikowi w banku i nie zwiększa to kosztów Twojego kredytu (nie dotyczy kredytów dla przedsiębiorstw)

FILOZOFIA

Nasza usługa skierowana jest do Klientów, którzy cenią profesjonalizm, oczekują rzetelnych informacji finansowych, zaangażowania ze strony Eksperta Kredytowego. Chcą podejmować bezpieczne decyzje finansowe w oparciu o analizę ich sprawy, co wymaga poświęcenia kilku godzin, a nie 5 minut.

STRATEGIA

W przypadku jakichkolwiek problemów z realizacją Twojego celu –przedstawimy kreatywne rozwiązania. Jeżeli nieruchomość jest wybrana możemy przejść do złożenia wniosków kredytowych.

>97 %

SKUTECZNOŚCI

OSOBY 
FIZYCZNE

GOTÓWKA

KONSOLIDACJA ZOBOWIĄZAŃ

KREDYT HIPOTECZNY

NA BUDOWĘ DOMU

NA OŚWIADCZENIE O DOCHODZIE

DLA POLAKÓW PRACUJĄCYCH ZA GRANICĄ

POŻYCZKA PRYWATNA

firmy

START-UP

KREDYT POD BIZNESPLAN

DEWELOPERSKI – zabudowa mieszkaniowa

DEWELOPERSKI – komercja

BEZ ZAŚWIADCZEŃ ZUS/US

LEASING

POŻYCZKA PRYWATNA

Przewiń do góry